Şimdi Ara

Acer VN7 Almayı Düşünenler (Kullanıcıları) Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
2
Favori
15.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLK OLARAK PC SAĞLAMLIK HİSSİ UYANDIRIYOR.
    GTX 860m gibi bir oyun ekran kartı olmasına rağmen bayağı bi ince. hatta o kadar inceki oyun için alınırmı acaba diye tereddütte kaldım. bu benim ilk incelemem. o yüzden kusuruma bakmayın. varsa anlatmadığım bir yer sorarsanız memnun olurum.
    pc yüzeyi sert plastik değil. elinizi sürdüğünüzde sanki elinizi tutuyormuş gibi. ekran bayağı bir geniş. 17.3
    hoparlörü altta ve iki yanda. ses kalitesi bayağı bi üst seviyede ve yüksek. üst kapakta resimlerde de görüldüğü gibi ince kanallar var:) farklı bir inceleme:)
    arka kasada alüminyum kullanılmış. ısınmada problem oluyormu? iyimi kötümü burasını bilemiyorum a dostlar.
    alüminyum üzerinde ASPİRE V NİTRO yazıyor.
    görd. gibi klavye ışıklandırmalı. gayet hoş.
    klavye kullanırken çat çut ses yok gayet yumuşak vuruşlar dikkat çekiyor.
    bataryasını görünce bayağı bi şaşırdım.
    batarya büyüklüğünü sony xperia Z1 modeli ile birebir aynı büyüklükte.
    ekran FULL HD 1080 MAT.
    şimdi battlefield 4 yükleyip fps oranlarına bakacağım.
    o da heralde yarın olur. bayağı bioyun var çünki origin den almıştım.
    şimdi:
    atladığım yerler olabilir lütfen sorun cevap vereyim.
    daha çok foto atacağum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nfs mont Wanted high à aldım hepsini. 30 40 fps arası değişiyor. Bazen 50 olduğu oluyor.
    Battlefield4 de ise ultrada ve high da 35 40 fps aralığında oynuyor.
    Nfs rivalsda da durum aynı. Yani Gtx860 gibi bir ekran kartı varken kadarmı diye korkmayın. Sistem gereksinimlere bakmıyorum oyun satın alırken o derece yani :D

• bende ciddi ciddi düşünmeye başladım bu cihazi oyun gfazla oynamam benım ıcın full hd ve 17 inc önemli.
  • Ben de Acer VN7'nin i5'li modelini aldım yaklaşık 1 ay oldu çok sevdim bilgisayarı hiç bir problemim yok bilgisayarımla ama bana biraz şarj ömrü kısa gibi geldi sanki hiç bi şey yapmadan sadece internette dursam yaklaşık 2-2.30 saat anca gidiyor sizinkilerde durum nasıl bi sorunu var mıdır acaba oyuncu bilgisayarının şarjı çok gitmez biliyorum ama sonuçta hiç bi şey yapmadan bu kadar gidiyor.Şarja her zaman bittikten sonra takıyorum bi sadece haftasonları oyun oynama sürem 3 saati bulduğu için prize takılı oynuyorum onun dışında haftasonu ilk şarjı bitiriyorum ondan sonra prize takıp oynamaya devam ediyorum.Bataryasınıda çıkaramadığım için bozulursa ne yaparım diye korkuyorum eski bilgisayarımın bozuldu 3 yıl prize takıp çalıştırabildim.Sizin durumunuz nasıl?
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    hocam Wifi sinyal durumu nasıl?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    her zaman aynı yerde durmasına rağmen bazen full çekiyo bazen 2 kazık bazen 3 bazen 4 değişiyo.Ama inetnet hızında bir farklılık görmedim.Bi sorun mu var ki?
  • Elime para geçtiği gibi bu pc 'yi alacağım inşallah
  • ÜRÜNÜ DÜN ALDIM. İ5 2,9 GHZ // 8 GB 1600 RAM //NVİDİA GTX860M EKRAN KARTI // 1 TB hdd // WİN 8.1 // IPS FULL HD MAT EKRAN// KIRMIZI IŞIKLANDIRMALI KLAVYE // GENEL ÖZELLİKLERİ . OYUN İNCELEMELERİNİ BU HAFTA İÇİ YAPACAĞIM İNŞALLAH . AMA 2500 E BUNDAN İYİSİNİ BULMAK ÇOK ZOR (MONSTER DAHİL) f/p EN İYİ TERCİH BU SEFER ACER YAPMİŞ. SES GÖRÜNTÜ AĞIRLIK VE MALZEME KALİTESİNE LAF YOK. GENERALS ZERO HOUR YÜKLEYİP 2 SAAT OYNADİM İSİNMA MİNİMAL SADECE ÜST KISIMDA ÇİFT FAN VE METAL GÖVDE GAYET BAŞARILI ZORLAYIX-CI OYUNLARDA DAHA NET KONUŞURUM. BU FİYATA ALINABİLECEK EN İYİ ÜRÜN DİYEBİLİRİM
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    Hocam gaming olduğu için normal,üç hücreli pil zaten i7de daha az bile olabilir ancak zaten güçlü bilgisayar

• Bu urunun 15.6" olanı yokmu acaba ben mi bulamadım.

• selcuk666 kullanıcısına yanıt
    Acer sitesinde ne varsa onlar gelir,modeller daha çok almanyada mesela bizde yok

• acer v17 nitroda bataryo gömükmü yoksa çıkarılabiliyormu ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • CES 2015 C kullanıcısına yanıt
    Gömülüdür.

• Nitro yazan yer ve metal gibi görünen yerler alüminyum değil plastik arkadaşlar. Zira nitro yazan kısmı hafif bir hareketle çıkarıp bakarsanız anlarsınız. Ama bunun kötü bir etkisi yok.

• 17.3 İnç ekran filmlerde görüntü dağılmasına neden oluyor. 1080 p filmlerde yok zaten :(

Ekleme: 1080 p yok demiştim pardon.
    pc nin full HD 1080 kalitesini görebilmek için Youtube'dan 1080p li bir video açabilirsiniz.
    tabi bunun içinde sınırsız internet lazım. böyle bir makinaya.
    Lamborg. alan yakıtını düşünmez misali.
    Aslan besleyen yemini düşünmez misali.

gerçekten süüpermişş. gün geçtikçe seviyorum pc yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem2014 -- 8 Ocak 2015; 1:00:05 >
  • Arkadaşlar batarya 2 modeldede gömülü mü ben çoğunlukla batarya çıkarıp full sajrda oynayanlardanım
  • ben bu bilgisayarla monster abra a7 v3.1 arasında kaldım

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=466974&kat=6454&lang=tr-TR#.VLsFJBjiZdk

acerın tasarımı gerçekten çok iyi ama 3 hücreli pil var malesef

monsterın 6 hücreli pili var ama tasarım biraz basit kaçıyo.Siz ne dersiniz??

tabi bide victor var.Aynı özelliklerde bi bilgisayarı daha ucuza alabiliyoruz ama Vicor markası nasıldır bilmiyorum genel olarak iyi diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arlandria -- 18 Ocak 2015; 3:25:46 >

• Arkadaşlar bu bilgisayar hakkında bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.Önceki mesajımda da dediğim gibi şu an itibariyle bu bilgisayarı alalı 1 buçuk ay oldu ve hala gayet memnunum iyi ki almışım diyorum.Önceki mesajımda da dediğim gibi yine sadece bana batarya ömrü biraz sıkıntı oldu onun dışında sıkıntım yoktu.Ben yüksek özellik isteyen oyunları oynarken bilgisayarı fişe takıp oynuyorum performans yüksek olsun diye ama onun dışında internette falan dolaşırken fişe takmıyorum, şarj bitmeye yakın uyarınca fişe takıp devam ediyorum.Umarım böyle yapmam bataryasına zarar vermez.Ama asıl sorum bu değildi.Yaklaşık 2-3 haftadır ara ara Crysis 3 oynuyorum ve NVidia Geforce Experience'tan optimizasyon yaptım ultra ayarlarda hep 45 fps üstü oynuyordum ama 2-3 gündür bazen 30'lara iniyor.Bunu geçtim Dota 2'yi yüklediğim günden beri full ayarlarda hiç kasmadan oynuyordum 2 gündür kasmaktan oynayamıyorum.İlk başta ping vardır dedim çünkü adil kotayı çoktan aştım ve internet şu an çok yavaş, bi yere hareket ettikten 5 sn sonra falan orda oluyodum ama sonra oyunun ayarlarını biraz düşürüyüm dedim sorunsuz oynamaya başladım.The Witcher 2'yi daha yeni yükledim bilgisayara çıkalı kaç yıl oldu bu oyun ultrada çalıştırır heralde dedim 40fps üstüne çıkamadı, bari high yapıyım dedim 55 fps altına inmedi.Bütün bunları geçtim LoL'ü ultra ayarlarda oynuyorum hep daha 1 kere 60 fps altına düştüğünü görmedim bugün 57 olduğunu gördüm.Tabi bütün bu anlattıklarım fişe takılıyken.Daha alalı bilgisayarı şurda 2 ay olmamış bi sorun mu var acaba ekran kartına çok mu yüklendim ki, çok açık kaldığından bilgisayar anakart hasar falan mı gördü ki, bir sorunu var mıdır lütfen yardım eder misiniz?

i5 işlemcili model bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanAhmet96 -- 18 Ocak 2015; 19:45:11 >

• arkadaşlar öncelikle iyi günler acer vn7 almayı planlıyorum i7 versiyonlu olarak sizce i7 icin 3200 değermi bu bilgisayara yoksa başka bilgisayarlaramı bakmam lazım ust limitim 3200 dü bu bilgisayarda tam o fiyatta.
  • up
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.