Şimdi Ara

Acer VN7 Almayı Düşünenler (Kullanıcıları) Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
15.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 18 Kasım 2014; 19:44:08 >
  • Aynen laptopu alan pek ugramiyor galiba :), ekran karti ve ekrani cezbeden ancak 700 tl gibi bir fark verip i7 den i5 e dusmek sadece oyun kismini gelistirmek ne kadar mantikli olur..s buyuk ihtimal lenovonun yenisini talep edecem gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç siteye gelse fiyat iner o zmn alınabilir
  • A.E.C kullanıcısına yanıt
    Yeni gelen sitelere fiyat yuksek olarak geldi su an en uygun hizli al.

• Dostlar alipta inceleme yapan yok mu yahu PC alma arefesindeyim ve acerin bu modeli ile lonovonun y50 70 i5 4 GB ram gtx860 li modeli arasında kaldim

• Bu laptop istediğim bütün özelliklere sahip fakat markasının acer oluşu bir de i5 işlemcili alırsam eğer en az 5 yıl kullanabilir miyim; yavaşlama, kasma söz konusu olur mu acaba düşündürüyor açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıradan Acer standardında bir ürün değil arkadaşlar. Çok daha kaliteli duruyor. Biraz daha kullanayım ben daha detaylı soruları cevaplayabilirim. Eksi ve artıları paylaşırız

• gholen kullanıcısına yanıt
    Sabırsızlıkla incelemenizi bekliyoruz
  • Bugün gold da inceledim gerçekten çok hoşuma gitti gözüm kaldı :)))
  • A.E.C kullanıcısına yanıt
    hayati bir soru size,incelediğiniz model i7 miydi,eğer i7 ise klavyenin altında touchpadın sol üstünde black edition diye bir imza yazı gibi bir şey var mıydı,eğer varsa o black edition modeli gerçekten mükemmel bir ürün,değilse klasik diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno peder

hayati bir soru size,incelediğiniz model i7 miydi,eğer i7 ise klavyenin altında touchpadın sol üstünde black edition diye bir imza yazı gibi bir şey var mıydı,eğer varsa o black edition modeli gerçekten mükemmel bir ürün,değilse klasik diyebilirim

yazıyordu hacım. hatta i5 li modelde de yazıyordu galiba yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Golddaki black edition da klasik ile aralarindaki fark nedir hocam bilginiz var mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Tkillas

quote:

Golddaki black edition da klasik ile aralarindaki fark nedir hocam bilginiz var mi??

Golddakilerin hepsinde Black Edition yazıyor. Ben i5 modelini inceledim onda da vardı. Acer standartlarının çok çok çok üstünde bir kalite hissi uyandırıyor ve tasarımı çok hoş.
  • bu ürünü 3 gün önce aldım genel olarak parasının hakkını veren dizaynıyla malzeme kalitesiyle dikkat çeken bir bilgisayar i7 4710hq 16gb olan dvd li modeli aldım. Daha önce v3-772g yi sorunlu olduğu için 2 kez iade etmiştim acer bu üründe bazı sorunları çözmüş ses kalitesi vs.. v3 serisinden çok daha iyi cazırdama bozuk ses vs yok bence hard diski daha iyi bir model koysalarmış veya ssd tam olurmuş en beğenmediğim yönü bu oldu şimdiye kadar.. daha önce acer la aram pek iyi değildi ama bu model oldukça iyi görünüyor tam olarak test edemedim ama genel olarak dış kaplaması ve dizaynı dahil acer bir farklılaşmaya gitmiş görünüyor en beğendiğim yönlerinden biride ps de photoshopla uğraşan biri olarak full hd matt ekranı hoşuma gitti renk kalitesi oşldukça iyi alınabilir bir ürün... birde 17.3 lük çanta aldım malesef içine sığmadı ! tam olarak test edecek vaktim olmadı fakat genel olarak iyi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzlucam -- 20 Kasım 2014; 11:43:48 >

• Arkadaşlar goldda incelediğim urun i5 ki simsiyah black editions idi. Yalniz isinma durumu nasil. Yine söylüyorum sağ alt taraf cidden hissedilecek derecede sicakti.

• ben gold dan almadım sıcaklık için fazla zorlayıcı programlar kuracak vaktim olmadı fakat 4-5 saatlik çalışmada sıcaklık bakımından bir sorun görmedim şuana kadar oldukça normal düzeylerde bir sorun görürsem hiç çekinmeden yazarım.. daha önceki modelde eleştirilerim yüzünden epey tepki almıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzlucam -- 20 Kasım 2014; 12:16:25 >
  • Bugün ürünü levent gold'da inceledim,
    ben asus n550 alma arefesindeydim ama ürün çıkınca ikilemde kaldım,
    evet ürün kasa olarak oldukça güzel, çarpıcı değil ama sade ve hoş,
    kapaktaki çizgili tasarıma bayıldım, ses yüksek ama daha önce aynı gün iade ettiğim lenova z510'daki kadar tok değil, z510 bas konusunda çok iyiydi, dokunmatik yüzey biraz sorunlu geldi bana, bu seviyedeki bir ürün için yeterince akıcı değil gibi, asus'u da bir kez daha inceledim, dokunmatik yüzey çok daha iyi, ekran konusunda ise acer oldukça başarılı, goldda gördüğüm bilgisayarlar arasında açı kaybı en az olan üründü ama beyaz konusnda bu ekran sıkıntılı, beyazlar hafif sarı gözüküyor, genel olarak da parlaklık bana çok iyi gelmedi(tabi ki iyi bir ekran, görüş açısı da çok iyi ama bu seviyeded bir ürün için dasha parlak olabilirdi), gönlüm asusa kayıyordu ki bu sefer de asusun ekranı acerle kıyaslayınca asus da açı kaybının çok daha fazla olduğunu görmek beni üzdü.
    Bu arada ben aceri alırsam, yurt dışından 1 tb+ 256 gb ssd'li olan modelini alacğım,
    tabi herkesin imkanı olmayabilir ama bence artık hiç bir bilgisayar ssd olmadan kullanılmamalı, yoksa bu donanıma yazık olur...

Ek: Servis ürüne ssd takıyor mu? Ya da ssd takmak bu cihaza kompakt yapısından dolayı zor mu?
    Servis takmıyorsa, ve ssd takmak zorsa ,iki defa düşünün diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimağ -- 20 Kasım 2014; 12:46:50 >

• i5li model ile i7 li model arasında çok bir fark olur mu, i5li modeli almayı düşünüyorum ama kararsızım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzlucam

bu ürünü 3 gün önce aldım genel olarak parasının hakkını veren dizaynıyla malzeme kalitesiyle dikkat çeken bir bilgisayar i7 4710hq 16gb olan dvd li modeli aldım. Daha önce v3-772g yi sorunlu olduğu için 2 kez iade etmiştim acer bu üründe bazı sorunları çözmüş ses kalitesi vs.. v3 serisinden çok daha iyi cazırdama bozuk ses vs yok bence hard diski daha iyi bir model koysalarmış veya ssd tam olurmuş en beğenmediğim yönü bu oldu şimdiye kadar.. daha önce acer la aram pek iyi değildi ama bu model oldukça iyi görünüyor tam olarak test edemedim ama genel olarak dış kaplaması ve dizaynı dahil acer bir farklılaşmaya gitmiş görünüyor en beğendiğim yönlerinden biride ps de photoshopla uğraşan biri olarak full hd matt ekranı hoşuma gitti renk kalitesi oşldukça iyi alınabilir bir ürün... birde 17.3 lük çanta aldım malesef içine sığmadı ! tam olarak test edecek vaktim olmadı fakat genel olarak iyi gözüküyor.

hocam sesfilm izlerken muzik dinlerken yeterli olur mu? mesela y50 incelediniz mi? ses konusu cok onemli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.