Şimdi Ara

Acer V Nitro VN7-792G-520R (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
7
Favori
10.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet oradan aldim. 2 ay kadar oldu sanirim alali o zamanlar 3370tl ye denk gelmisti.

Isinma cok az oluyor oldugu yerde sag ust tarafta klavyenin ust tarafi yani tus olmayan yerinde hafif isinma oluyor. Klavye ve diger bolgelerde en ufak isinma yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    Maşallah nazar değmesin. Benim cihazda ozellikeri yuksek olmasina ragmen ani fps düşüşleri gibi sorunlar var, sizde bu tarz sorunlar olmuyor degil mi ? Modeli msi ge72 6qf cihazda gtx970m ekran karti var ani takilmalar, donmalar oluyor o yuzden cihazi garantiye gonderdim insallah degisim karari cikarsa acer nitroya geri donmeyi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantom1054 -- 8 Mayıs 2016; 11:23:11 >
  • fantom1054 kullanıcısına yanıt
    Hic ani fps dususleri yasamadim ben zaten yasayan olsaydi da forumda yazarlardi. Gtx 970m almisken niye daha dusuk modele bakiyorsunuz hocam degisim isteyin kullanin mis gibi :) ben alabilsem kacirmazdim 970m li model:)

Hocam bende cok isteyerek aldim ama nedense msi nin gtx960 ve gtx970m li modellerin neredeyse hepsinde ayni sorun var dogru duzgun oyun oynayamiyoruz surekli takiliyor insan zevk alamiyor ki degisim istesemde diger urunde de ayni olacak

• İkisnin arasında gidiyorum napsam bilemiyorum arkadşalar;

http://www.dell.com/tr/p/inspiron-15-7559-laptop/pd
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

İkisnin arasında gidiyorum napsam bilemiyorum arkadşalar;

Hocam 15 inc olmasını sorun etmiyorsan heryere rahat taşıyım felan diyorsan dell al bence. Çok fazla oyun oynayan ve film izleyen biriysen de acer al ama acerin bu modellerinin bazıları sorunlu olabiliyor haberin olsun fazla ısınma, donma, takılma, ışık sızması vs. gibi sorunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

İkisnin arasında gidiyorum napsam bilemiyorum arkadşalar;

Uzun yıllar kullanım açısından dell 7559 daha iyi donanım olarak .

Hyper-Threading teknolojisi i5 6300 hq da yok .Bu teknolojiyi normal pc kullanımında çok övüyorlar yabancı inceleme sitelerinde .Pc de yaptığın her türlü uygulamayı , programı daha performanslı kullanabiliyorsun .

Turbo clock hızı daha yüksek .

Şimdilik oyun konusunda iki işlemci de yeterli fakat ileride daha yüksek işlemci gücü isteyen oyunlarda 6300hq performans kaybı yaşayabilir .
    Ben işlemcisine güvendiğim için dell aldım .Sadece oyun kullanımı için değil daha fazla uygulamayı aynı anda performanslı çalıştırabilmek için .

Ben uzun süre kullanmak istiyorum diyorsan işlemcisi daha fazla götürecek bir laptopa bakmanı tavsiye ederim zira oyunlar 2-3 sene sonra daha fazla işlemci gücü isteyecek , yok 2 yıl kullanırım sonra yenisini alırım diyorsan bunu alman daha doğru olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 9 Mayıs 2016; 1:28:27 >

• Her modelin sorunları var hocam Dell de ışık sızması oluyor kararsız kaldım açıkcası

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Acer ram ekran kalitesi ve ekran büyüklüğü olarak beni al diyor ama bilmiyorum

• bilgisayarı alacagım yakın sürede arkadaşlar ucuz satan bir yer varmı alırken dikkat etmen şeyler neler bilgi verirseniz sevinirim.
  • Kullanan yokmu bu cihazı

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam kullaniyorum ben

alırken neye dikkat etmen lazım kronik sorunu varmı ısınma durumu nedir oyunlarda
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Oyunlar için alırsak pc yi ona ömür pc dayanmaz hergün oyun çıkıyor ve geliştiriliyor benim emektar bile hata gta5 açıyor ve direniyorsa bu pc beni 10 sene götürür benim video edit photoshop gibi şeylerle işim yok küçük programlar oyun film başka yaptıgım yok buda onu her türlü görür üstündeki ekran kartı şuan ve ilerideki oyunları açar diye düşünyorum yıllık bakımı yapılırsa
    hocam bir bilgisayarın 10 yıl dayanması imkansız gibi bir şey. hiç bir firma 10 yıl dayanacak bilgisayar üretmez ne yazıkki
    Hocam en onemlisi isinma durumuna dikkat etmek gerekiyor. Gerisi sizin ihtiyaclariniza kalmis. Kimisi ekran kalitesini onemser kimisi pc nin sesini onemser. Kimisi kasanin parmak izi tutup tutmadigini onemser. Sizin akliniza takilan bi yer varsa yardimci olurum

• Toriko kullanıcısına yanıt
    benim masaüstü 10 sene oldu hala direniyor :D
  • benim pc de 9 yıllık hala hiç bir şeyi yok imkansız değil yani :)
  • hocam merhabalar konuyu hortlatmış gibi oldum ama ben de bu bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat benim derdim i5 işlemciyle ben mühendislik okuyorum solid- catia-autocad gibi programları kullanmam gerekiyor bunları 4 5 sene rahatlıkla açabilir miyim üniversiteyi bitirene kadar değiştiremeyeceğim bilgisayarı çünkü şimdiden teşekkur ederim. yani i5 işlemci 4 5 sene idare eder mi bizi ben büyük ekran laptop almak istiyorum ve bu hoşuma gitti tek derdim bu teşekkurler
    Merhaba sanal markrtimde suan 3200 havale ile .guvenilirmi ? Siz aldiginizda isik sizmasi varmiydi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.