Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF315 52G Kullanıcıları Kulübü | MX150, Hafif , 8. Nesil İşlemci (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.635
Cevap
66
Favori
186.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanal bellek açık mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam aradığım her şey var diyeceğim lan girişi yokmuş. Bunu çözmenin bi yöntemi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Özellikle açmadım ya da kapmadım. Açık mı olmalı, kapalı mı? Sistemde 12GB var, gerek var mı?
  • Son DH Bükücü kullanıcısına yanıt
    Usb 3 lan adaptörü alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/tp-link-ue300-usb-3-0-rj45-gigabit-ethernet-network-cevirici-p-BS600690?magaza=Elmacık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKE58 kullanıcısına yanıt
    Acer 14" Swift 3 SF314-54-39BH LCD Notebook Intel Core i3-8130U modelini almayı düşünüyorum ancak klavye aydınlatması var mı emin olamadım. Bilgisi olan varsa memnun olurum

• SchzophreniC kullanıcısına yanıt
    Tam model ve uzantısı hangisi sizin?

• Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum da çok fazla hata mı var anlamadım. Çok mavi ekran, ani fps düşmesi, ısınması gibi sorunlar yazılmış. Önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Tam model ve uzantısı hangisi sizin?
    Acer Swift 3 SF315 52G
    256 GB SSD versiyonu. Amazon'dan alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son DH Bükücü

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum da çok fazla hata mı var anlamadım. Çok mavi ekran, ani fps düşmesi, ısınması gibi sorunlar yazılmış. Önerir misiniz?
    Mavi ekranların çoğu çözüldü, kalan olasılık diğer laptoplardan fazla mı emin değilim.

Cpu'dan dolayı ısınma ve boğazlanma var belli oranda. Diğer benzer, aynı cpu, modellerde de olduğu söyleniyor. Sizin için akıcı fps oynamak önemliyse sıkıntı olabilir. Normal kullanımda bir sıkıntı yok o anlamda.

Ben genelde strateji oynarım, memnunum. FPS olarak biraz eski de olsa wolfenstein new order oynadım, rahat akıcı bir şekilde.
  • w_wallace kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben cihazın 4gbram 256gb ssd i58250u versiyonunu medimarkttan yaklaşık 4 ay önce satın aldım. O zamandan beri sorunsuz kullanıyorum.

Ram yükseltmek için araştırma yaparken başta Türkçe kaynak bulamadım. Yabancı kaynakları saatlerce okuyup 8gb ram takmaya karar verdim. Sonra burayı gördüm ve yaklaşık 2 gündür belirli aralıklar tüm sayfaları okuyorum.

Öncelikle size ve bir kaç arkadaşa teşekkür etmek istiyorum. Cihaz hakkında uzun süre boyu çok fazla insana yardımcı olmuşsunuz.

8gb ram takmaktan vaz geçip bir tane daha 4gb ram takmaya karar verdim çünkü 12gb ram nasıl birlikte uyumlu çalışır hala ufak şüphelerim var ve 8de yeterli olacaktır diye düşünüyorum. 82 sayfayı okudum ve bu vesileyle üyelik alıp hem teşekkür etmek hem de başka sorunu olan arkadaş olursa, 4 5 aydır cihazı kullanan birisi olarak bende yardımcı olabilirim düşüncesi ile buraya geldim.

Ek olarak 4gb ram hali ile gta5 ve Witcher3'ü bitirdim. Isınma konusu dışında bir sorunla karşılaşmadım. Tek fanlı bir soğtucu aldım ama pek işe yaramadı. O yüzden daha iyi bir soğutucu bakıyorum. Oyun konusunda beklentisi olan arkadaşlar bir gaming laptop performansı beklemesin ancak buda sizi üzmez. Üstelik bu yapıda, kolay taşınabilir ve şık bir bilgisayarda gayet iyi bir donanıma sahip bahsettiğim özelliklerdeki versiyon.

• Bugerak B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hayırlı olsun size de.
  • Sağolsunlar bize yine açılmış ve kullanılmış, hatta arızalı ürün gönderdiler. İyi ki kimseye satmadık. Detaylar:
    https://forum.donanimhaber.com/amazon-turkiye-sifir-diye-2-el-satis-yapiyor-ss-li-acer-swift-3--139955434#139955470
  • Benide yazın Swift 3 ailesine :)) Bugün itibari ile ürünü eşime aldım ama daha çok ben kullanıyorum sanki :))

-Genel izlenim. Çok estetik, çok hızlı. Günlük işlerimizi ve daha fazlasını çok rahat karşılayacak gibi.
  • thxdolby kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun nerden aldınız ?

• zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. mediamarkt -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thxdolby -- 14 Eylül 2019; 2:1:44 >
  • Aileye ben de katıldım. Geçen haftasonuna doğru mediamarkt tan aldım.

T6 torx tornavida edindim 5 liraya, içini açıp 4gb daha ram ekledim. 8gb bana fazlasıyla yeterli...

Konuyu detaylı okumadım, ilerde 2.5 inç yuvaya ssd veya hdd depolama düşünürsek hangi braket, kablo, vida setini alıyoruz? Nereden hangi linkten ediniyoruz?

Şimdilik m2 ssd yetiyor, 256gb...
  • rasheem kullanıcısına yanıt
    Hocam ssd de eklenebiliyor muydu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ceratosaurus kullanıcısına yanıt
    2,5" yuva mevcut. ekstra kablo da almanız gerek, fakat eklenebiliyor evet.
  • ceratosaurus kullanıcısına yanıt
    Hem cevap olsun size, hem de arkadaşlar için aydınlatıcı olması açısından görseli bol bir mesaj yazayım dedim.

2.5" depolama için yer mevcut. Fakat bunun için bir takım braket, kablo, vidalar lazım. Yurtiçi kolaylıkla bulunacağını sanmıyorum. Aliexpress veya yurtdışı başka sitelerde bulunabilir.

Bilgisayarın içi şu şekilde...

** Sol tarafta koruyucu plaka var normalde, onun da altında iki adet ram slotu yer alıyor. Anakarta lehimli ram yok, ikisi de upgrade edilebilir slot şeklinde. 8+8 de kullanılabilir ileride ama bence 4+4 yeterli şimdilik. Ürünle gelen kingston 4gb ram DDR4 2666mhz özellikte. Ben de Crucial 2400 vardı.

** Ram lerin hemen alt tarafında m2 ssd var, 256gb. Uzun süre bana yeteceğini düşünüyorum.

** Onun yanında boş bir 2.5" bölümü var. Süngerleri yapışmış durumda ama dediğim gibi braket, kablo vs almak lazım harici...

** Kenarlarda input output girişleri ve ilgili boardları, sağ tarafta batarya, üstte ekran kartlarının soğutmaları falan böyle bir yapısı var genel olarak...

Acer Swift 3 SF315 52G Kullanıcıları Kulübü | MX150, Hafif , 8. Nesil İşlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasheem -- 17 Eylül 2019; 13:53:12 >

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.