Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF314-56 30U1 Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
9.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle bir sorun yaşamadım 6 aydır çok şükür. Herşeyiyle çok güzel cihaz. Memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seran kullanıcısına yanıt
    Normaldir ama zararsızdır. Metal kasa tvlerde de aynısı olur.

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Tip-c ilede şarj oluyor kardeşim

• Tip-c şarj girişi için usbli adaptör alan var mı? Varsa nereden buldunuz yardımcı olursanız sevinirim.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Kurdum kullanışlı yapmışlar. Telefon kadar hızlı değil ama güzel fazlasıyla iş görür. Bir kaç gün kullandım ama benim eski kafalı olmamdan ötürü geri kaldırdım. Klasik bir adamım.

• 8 aydır kullanıyorum 4417u modelini. çok memnunum gerçekten kaliteli bir laptop.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 9 yıl kullandığım acer timeline X serisi laptopum artık ömrünü tamamladı. Son arızası sonrası laptopu yenileme karar aldım. Küçük taşınabilir modellere baktım ve konusu olan acer swift 3 modelini beğendim. Son kez de buradan bir sorayım dedim kronik sıkıntısı var mıdır? Konu ilk mesajından farklı olarak artık bu model 8 GB RAM'e sahip. Genelde Office programları kullanılacak ama arada sırada fm 2020 ya da civilization vb oyun oynayabilirim bu konularda sorun yaşar mıyım? Bütçe olarak 5bin TL'yi geçmek istemiyorum tavsiye edebileceğiniz farklı bir model var mı?
  • carantinas kullanıcısına yanıt
    HP PROBOOK 440 4RZ50AV01 i5-8265U 16GB 256SSD 14" FullHD FreeDOS 6.498,70 TL yerine 4.799,99 TL
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-probook-440-4rz50av01-i5-8265u-16gb-256ssd-14-fullhd-freedos-P390744110

Buna da bir bakın derim

• carantinas kullanıcısına yanıt
    Oyunları hiç denemedim ama bilgisayarı 1 yila yakın kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Ne kronik nede anlık en ufak bir sorun çıkmadı. Tavsiye ederim.

• https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/intel-driver-support-assistant.html

İntel'in sitesinden wifi,bluetooth ve ekran kartı driverlerine güncelleme gelmiş. Özellikle ilk açılıştaki wifinin geç açılma sorunu düzelmişe benziyor. Sorunu olanlara driverlerını güncellemelerini tavsiye ederim.
  • Selam arkadaşlar,
    Benim bilgisayarın tuşları çalışmıyor. Klavyeyi değiştirmeliyim. Batırdım sıvı teması klavye bozulmuş. Temizlik vs herşey yapıldı çalışmıyor. Klavyeyi çok gezdim ama bulamıyorum. Bildiğiniz bir yer var mı? Klavyesini nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcelik -- 30 Nisan 2021; 20:20:53 >
  • Arkadaşlar şarja takılıyken adaptör çok fazla ısınıyor. El değmeyecek kadar nerdeyse. Bu kadar ısınması normal midir sizde durumlar nasıl?

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Bende afaki çok ısınma olmuyor. Belki prizinizle alakalı bir durumdur.

• Arkadaşlar şöyle bir sorunum var resimde görüldüğü gibi. Laptop şarjda ama dolmuyor pil %0 diyor. Ama şarjdan aldığımda kapanmıyor. Tasarruf modunda çalışıyor. Ne yapmam lazım?
    Acer Swift 3 SF314-56 30U1 Ana Konu

• Arkadaşlar tuşlar net görünür şekilde klavyenin fotoğrafını atalabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt

Biraz geç oldu sanırım :)

Acer Swift 3 SF314-56 30U1 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 6 Aralık 2020; 13:49:39 >
  • furi kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam faydası oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.