Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF314-41-R46C Ana Konu (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
656
Cevap
23
Favori
35.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bataryayı deşarj-ömrünü uzatmak için ayda iki kez yani iki haftada bir prizden çıkarıp bataryada %50’ye inene kadar kullanıp sonra tekrar prize takmak işe yarar mi? Zaten sürekli prizde kullanıyorum ama sürekli kullanmak bataryayı daha tembelleştiriyormuş. Bataryayı boşalt doldur oranı ve aralığı nasıl olmalı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu gibi şarj dan çıkarıp kullan. Pil özellikleri aynı : Li-Ion (Lityum-İyon). Alarm verince de full e yakin(%90) şarj et.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acer Swift 3 SF314-41-R46C Ana Konu İmlecin olduğu kısma tıklanmıyor bazen. başımıza iş almayalım ya. ne güzel kullanıyordum :(

edit: Hallettim. fps gösterme panelini o kısımda gizliye almışım haliyle tıklanma olmuyordu. sorun yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmoslu -- 18 Haziran 2020; 1:9:1 >
  • Şu RAM bu laptopa uyumlu olur mu boyutu sanki büyük gibi geldi sanki?

https://m.n11.com/urun/kingston-kvr26s19d816-16-gb-ddr4-2666-mhz-notebook-bellek-1102737?magaza=sdsteknoloji

• RAM konusuyla ilgili son olarak, 16 GB RAM’in işlemci ekran kartını yakma, kısa devre yapma ya da PC’ye hasar verme gibi bir ihtimali olabilir mi fazla yüklenme ihtimalinden? Çünkü en fazla 4-8 takılabilir demeleri kafa karıştırıyor. Madem 16 GB takılabiliyor öyleyse neden 4-8’de ısrarcılar?

• dantesneo kullanıcısına yanıt
    Neden öyle bir yakmaya sebep olabilir?

• 8GB RAM'li Laptop'u 12GB YAPARSAK NELER OLUR? - Acer Swift 3 RAM YÜKSELTME ve FPS Testi
    https://www.youtube.com/watch?v=C1iGQicYqmc
  • s.a beyler 3500U vega 8 li 8gb ramli olan 4200 tl ye alınırmı? önceliğim ips ekran o yüzden bu cihaza yöneldim.
  • omer_loopus kullanıcısına yanıt
    Alınır elbette. 2 aydır kullanıyorum. Mükemmel cihaz.

• hakimbeyy H kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.bugün akşam avmye gidip bi ekran kalitesine bakayım.internetten alıcam.birde sesi az diyolar onada bakabilirsem iyi olur.

• omer_loopus kullanıcısına yanıt
    Sesi genel olarak az ama yeterli. Benim için sorun olmadı. Ekran kalitesi çok güzel. Bakınca anlarsınız zaten. Fan sesi ve ısınma konusunda da bi sorun yok ben de.

• Merhaba kendi konusunu bulamadım. Bu modelin i5lisini düşünüyorum

https://www.hepsiburada.com/acer-swift-3-sf314-58g-53hn-intel-core-i5-10210u-8gb-256gb-ssd-mx250-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hpkey-002-p-HBV00000TMG9S

Önceliğim günlük kullanım ve kısa video editleri. Basit photoshoplar.. Sanmıyorum ama kırk yılın başı sims veya müzik oyunu gibi bişi oynarım belki.. işimi görür mü acaba? Donanım ekleme çıkarma şeylerini hiç yapmam bu yeterli midir 🥺🙊

• Ses performansı kötü az ve gelen sesi beğenmiyorum.

JBL Go 2'yi bağlayınca adamakıllı bir şey dinlediğimi anlıyorum. Valla bu ses mevzusu ve fan sesi konularından rahatsızım.

Bu yüzden elden çıkarabilirim.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    haklısınız ses bangır bangır değil ama çok da leş değil bir kaç sayfa önce ses için bi program paylaşılmıştı bir deneyin isterseniz format attım şu anda yüklü değil ama epey fark yaratıyor.

aylar önce aldığım rami bugün kendim taktım biraz dikkat ederseniz hiç bir sıkıntı yok eliniz yatkınsa sorunsuz takarsınız arkadaşlar.

180 tl ye aldığım ram 250 tl olmuş pcler 2-3k zam yemiş 3.000TL iyi rakama almışız sanırım :)
  • Eurotruck 2, GTA4 gibi eski oyunları oynarken bile klavye çok fazla ısınıyor, dokunamıyorum neredeyse. Bu durum herkeste var mı ve çok ısındığı için PC’nin kaldırmadığını, zorladığını mi gösteriyor? Harici klavye vb çözüm olmaz yani?

• dantesneo kullanıcısına yanıt
    Bende harici ekran kartını kullaninca o aşırı ısınma oluyor. Civ 6 üzerinde keşfettim bu durumu, ayarlardan ekran kartı seçimi yapılabiliyor oyun içerisinde. Dâhili ekran kartı ve DirectX 12 ile çalıştırınca gayet makul bir sıcaklıkta oynanabiliyor. Fakat misal Stronghold 2 denedim, baya düşük özellikler istenmesine rağmen baya ısınıyor, sebebini çözemedim, bazı eski oyunlarda bile çok ısınıyor

• Acer Swift 3 SF314-41-R46C Ana Konu

8 gb ram taktın. 12 gb oldu. 9.93 gb kullanılabilir gözüküyor. 4 gb cidden dar yetmiyormuş ya. FPS düşüşleri bitti baz8 oyunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmoslu -- 13 Temmuz 2020; 16:13:52 >
  • Acer Swift 3 SF314-41-R46C Ana Konu
    Teknosada indirime girmiş alinirmi bu fiayata ?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.