Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
28
Favori
78.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ultrada 60 fps aldım. Cpu sıcaklığı da max 82-83lerdeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.6 inc boyutunu geçmeyen güzel bir soğutucu öneriniz var mı ?
  • Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun, ben de bu laptopu 15 Ocak'ta 1 TBB FireCuda HDD ile birlikte sipariş ettim. 17 Ocak'ta paketlenip yola çıktı, henüz elime ulaşmadı. 1282 dolar tuttu toplam.

Bir sorum olacak. HDD'yi takabilmem için bracket-caddy ayrıca istenmesi lazım diyen var, son siparişlerde artık kutuda gelmeye başladı bir şey yapmanıza gerek yok diyen var. Son zamanlarda sipariş eline ulaşan arkadaşlar bilgilendirebilir mi, bracket-caddy de geldi mi siz ekstra bir şey yapmamanıza rağmen? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzetercan -- 20 Ocak 2018; 15:14:1 >
  • Yeni makinelerde icinden cikiyor. Sorun yok

• mad ferret M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben de monster abra a7-v13.1 aldım 8gb daha ram ekledim ve çantasıyla birlikte 6130 tl'ye geldi.
    paraf card ile 6 taksit almıştım.
    Açıkcası pc kalitesi tatmin etmedi. Hoparlörler leş. 5 senelik hp den çok daha az ve teneke gibi ruhsuz bir tınısı var.
    Kıytırık kıytırık sorunlarla uğraşıyorum. Soundblaster cinema 3 diye bir özelliği vardı, sürücüsü destekleyen aygıtınız yok diyerek kurulmuyor,
    usb hdd takıyorum iki tane tuhaf bir şekilde çeşitli sıkıntılar çıkartıyor, dosya transferi yarıda kesiliyor falan.
    açıkcası iade etmeyi düşünüyorum.

vatandan acer predator almaya niyetlendim.
    Cihaz şu :http://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-17-3-gtx1060m-6gb-w10.html#odeme-secenekleri

fakat bunun free dos olan versiyonu yok sanırım, varsa bile amazondan alsam tek seferde ödeme yapmam gerekiyor değil mi?
    ya da amazondan yaptığımız alışverişi bankalar sonradan taksitlendirme yapıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLgiSeaRcheR -- 21 Ocak 2018; 2:55:27 >

• Takılma-donma problemine bir türlü tam bir çözüm bulamadım.Pc geldi geleli kullanma fırsatım pek olmadı.Regeditten sildiğim 2 dosya sonrası sağ tıklamadaki anlık donma düzeldi ancak hala youtube'de video vs. izlerken 6-7 saniyelik donmalar oluyor.Sayfa siyah olup yeniden yükleniyor(Chrome'u tavsiye üzerine 1060 ile çalıştırıyorum).Oyunlarda da anlık takılmalar oluyor.Problem gerçekten windows kaynaklı mı yoksa donanım kaynaklı mı bilemiyorum.İadeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım.

• 05mete05 0 kullanıcısına yanıt
    amazondan şunu almıştımhttps://www.amazon.com/gp/product/B016PMVM7Q/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    2015 sonunda, hala kullanıyorum kablosu bile kırılmadı. Bu vb bir ürün öneririm ansys te analiz sırasında pc cayır cayır yanıyor tabi birden fazla aynı anda yaptıgım içinde olabilir. Kasma donma vs olmadan bir yanda solidde çizim yapabiliyorum. Soğutucu olmadan ısınma sorunu çoğu işi kısıtlıyor. Benim pc ninde falsosu bu. Tr de de şekil olarak tıpa tıp aynıları var performans aynı mıdır bilmem ama deneyin beğenmezseniz iade edersiniz zaten.https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/trust-20817-gxt-278-laptop-sogutucu-14-17-3-inc-326186053

• BiLgiSeaRcheR kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı alışverişlerde taksit olayı yok. Tek çekim oluyor.
  • ƒ®ét Ƒ kullanıcısına yanıt
    Bu takılmaların yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Windows 10 un eski sürümünü yükle gör ama güncel olması daha iyidir bi format ile problemleri azaltabilirsin bence. Elime geçen her bilgisayara format atmak gibi bir hastalığım var. Tabi ilk geldiğinde yaptığım ilk şey Windows keyini yedekleyip format atmak. Şu anda bu bahsettiğiniz fare donmasını regeditten bende çözdüm ama chrome sadece açılırken donuyor o da yarım saniye; 6-7 saniye olması çok şaşırtıcı. Bende

ryzen 5 1600

Zotac Gtx 1060 6g

msi b350m

Hyperx predator 16gb 3200mhz

256gb ssd

Böyle bir sistem vardı onu satıp bunu aldım şimdiki aklım olda yine satar yine bunu alırım. Hiç eksikliğini hissettirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan4370 -- 23 Ocak 2018; 9:27:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mad ferret

Yeni makinelerde icinden cikiyor. Sorun yok

3. parti satıcılardan da alınsa (fulfilled by amazon olan) yine içinden çıkıyor mu? bilginiz var mı?
  • ƒ®ét Ƒ kullanıcısına yanıt
    merhabalar windows'un hangi sürümündesiniz?
    crome ve frefox bendede 1709 versiyonunda ilk açılışta ve yeni sekme açtıgımda donuyordu youtubeda video vs açıksa ses gidiyordu hatta regeditten dosya silmekte 1709 da crome için çözüm olmamıştı benim bilgisayarımda.
    şahsen ben geçiçi çözümü 1703 versiyonu ve regeditten 2 girdiyi silerek buldum.
    Windows'un 1703 sürümü ilede deneyin derim yine çözüm olmassa değerlendirin iadeyi çünkü sizin oyunlardada donuyor diyorsunuz ben yaşamadım hiç oyunda.

ayrıca recep baltaş intelden sonra windowsunda bu anlık donma konusuyla ilgilendiğini duyurdu bilginize.
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Olay satıcıdan çok makinenin üretim tarihiyle ilişkili. Çok eski bir üretim makine elde kalmış vs değilse çıkacağını düşünüyorum. Mesaj atıp üretim tarihi sorulabilir belki.
  • mad ferret M kullanıcısına yanıt
    aslında şşundan merak etmiştim. 3. parti satıcıyla amazon'un stoğu aynı mıdır acaba? sonuçta ürün sabit ve amazon tarafından amazon aracılığıyla satılıyor. ama sormadan bilemeyiz
  • Termal macunu sivi metal ile degistirmeyi deneyen oldu mu? Bunu yapmak tehlikeli mi degil mi bilen var mi acaba?
  • Arkadaşlar 1709 güncellemesini kullanan var mı memnun mu ?
  • 1709'u şahsen tavsiye etmem anlık donma sorunları bende artmıştı.

• Temiz 1 2 aylik urununu satmayi dusunen arkadaslar bana ulasabilir. Ama fiyatlari sisirmeyiniz rica ediyorum. Saygilar.

+ TR faturali 17.3 versiyonda olabilir. hatta daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 26 Ocak 2018; 14:45:58 >
  • 17 inç versiyonu için link varmı
  • iamtherealappa kullanıcısına yanıt
    Ben conductonaut uyguladım. Masaüstü işlemcime de uygulamıştım, daha bir sorun çıkmadı ama riskli bir işlem.
    Pubg ve bf1 de denedim 1080 ultra ayarlarda. Ekran kartı ~60 işlemci ~70 derece civarında çalışıyor. Firestrike testi de aynı şekilde. Sıcaklık az olunca fanlarda az çalışıyor. En büyük faydası bu oldu.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.