Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
28
Favori
78.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emin52

teknolojik ürünler konusunda üzerimde über bir cenabetlik var,
    geçen yıl 3 tane monster laptop değiştirdim hepsi bozuk çıktı. sonra yeter bu kadar diyip amerikadan bu laptopu aldım. şimdi de çok ısındığı için fps drop yaşıyorum, dün gece de ekranda mavi kırmızı yeşil dikey şekilde çizgiler çıktı. görüntü kaydı bi 10 saniye gidip geldi. sonra kendi kendine düzeldi. bu lanet laptopun servisi türkiyede geçerli miydi?

amerikaya gönder gelmesini bekle vs en az 1 1.5 ay pcsiz kalırım. hele dönem içerisinde göndermem gerekirse o kadar proje arasında rezil olurum. bu bilgisayarı türkiye acer servisinde yaptırma şansım var mı yok mu? konu hakkında bilgisi olan biri yazabilir mi?

bunun garantisi de ilk 1 ay geçerli zaten. 1 ayı geçtiyse onu da gönderemezsiniz. Yani gidiş geliş sadece 1500 lira masrafı çıkar kargo parası.

• Godrilla G kullanıcısına yanıt
    Yok e........ nikahı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersin001 kullanıcısına yanıt
    bu işler böyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godrilla -- 15 Ocak 2018; 11:45:54 >
  • garanti işi çözüldü mü? servisle konuşabilen oldu mu?
  • Youtube'da vs. video izlerken pc takılıyor.Birkaç çözüm denedim cmd içeren bir işe yaramadı.İE ile denedim chromedaki kadar olmasa da hala akıcılık yok.Benzer problemi olan kimse var mı?Takılma donma problemleri donanımsal olabiliyormuş ne problem olabilir?

• intel ve nvdia geçişlerindeki anlık donmaları win10 ile yaşanıyor neredeyse tüm intel ve nvidia çift ekran kartlı latoplarda var bu problem konu içerisindede gerideki sayfalarda bir arkadaşımız bahsetmişti geçiçi çözümünden regeditten intelin kısayol ayarlarını siliyoruz kabaca bu geçiçi çözüm tabiki.

benim crome firefox donmaları hikayesi ve çözümü şu şekilde oldu.

pc ilk geldiğinde win10 sürümü 1703 idi ben bu haldeyken bios ekran kartı güncellemerini yaptım mouse ile sağ tıkta cromeda donma yoktu.

ardından otomatik windows 10'un 1709 guncellemesi yuklendi sorunlar baş gösterdi o andan sonra.bunlar masaüstünde boş ekrana sağ tıklamada anlık donmalar cromeda yeni sekme vs açarken donmalar youtube'da video açıksa ses donmaları pil kullanımına bakmak için tıklayınca donmalar arayüzde uygulama yuklerken sorulan evet hayır kısmı vs gibi

sürümü 1703'e geri düşürüp bahsettiğim regeditten 2 adet dosya silme işleminden sonra şuan anlık donmalar yaşamıyorum bazı noktalarda var ama kilit işlemlerde yok enazından göze batmıyor.tabi bu geçiçi bir çözüm recep baltaş ilgileniyor konu ile ilgili intelle nvidia microsoft ile görüşüyor.

ƒ®ét sizinde öncelikle şu regeditten yapılan işlemi yapmanızı tavsiye ederim ardından çözüm olmassa sürümünü kontrol edip 1703 sürümüne dönmeyi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit.as -- 15 Ocak 2018; 14:37:9 >

• cahit.as kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkür ederim.Acaba donanım kaynaklı bir problemmi diye baya stres oldum.Sürümüm sanırım 1709.Söz konusu regedit işlemi ne olarak geçiyordu?Sürüm düşürme işlemini yapmam için ilk kurulumdaki sürümün 1703 olması mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ƒ®ét -- 15 Ocak 2018; 15:21:23 >
  • Merhaba. Ürünü bugün yeni aldım, bios güncellemesini doğrudan son sürüm mü yapmalıyım yoksa tek tek son sürüme kadar yüklemeli miyim ?
  • biraz önce 1.13 e güncelledim 1.09dan.Ara versiyonların yüklenmesi gerektiğini sanmıyorum.Sadece doğru driveri indirdiğinizden emin olun.

• ƒ®ét Ƒ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu

Başlat menüsüne regedit yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın.
    Adres satırına şunu girin: Bilgisayar\HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers

Şimdi burada yer alan şu iki girdiyi silin:

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxcui

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxDTCM

Alıntıdır...

isterseniz 1703 e dönmeden regeditten silin 2 adet girdiyi deneyin çözülecektir.
    ben 1703de 1709 a göre daha az yerde donma olduğu için döndüm.
    evet pc ilk geldiğinde 1703dü güncelleme sonrası windows.old dosyası duruyordu zaten silmemiştim.denetim masasında seçeneklerden düşürdüm sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit.as -- 15 Ocak 2018; 20:14:53 >

• Arkadaşlar 3850 tl ye dell 7577 8gb 1050ti 128 gb aldım memnunum ama bu laptopta tam fiyat performans ürünüymüş. 1210 dolara bu ürün alınır.

Sormak istediğim bu üründe kronik sorun vs var mı? Can sıkan başka bir sorun filan? Tavsiye ederseniz dell i iade edip bunu alabilirim.

Fikirleriniz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 15 Ocak 2018; 21:18:11 >
  • Bende almayı düşünüyorum bu bilgisayarı fakat uzun süre kullananların görüşleri neler? Alınmalı mı?
  • cahit.as kullanıcısına yanıt
    İlk fırsatta uygulayacağım.Sayenizde iadenin eşiğinden döndüm teşekkürler.

• Kasim ayında alınan, Aramex ile gelen laptop için 4.29$ vergi iadesi geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    darısı kalan 200 dolaraBana da kargo hariç 56 tl iade edildi.Neyin nesi bilmiyorum.

• ƒ®ét Ƒ kullanıcısına yanıt
    Sevindim yardımcı olabildiğime
    bende bekliyorum iade ama hiç ümidim yok açıkcası kutuda 2 etiket vardı ve açılmıştı laptopın dış kutusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit.as

Sevindim yardımcı olabildiğime
    bende bekliyorum iade ama hiç ümidim yok açıkcası kutuda 2 etiket vardı ve açılmıştı laptopın dış kutusu.

etiket üzerinde ne yazıyordu?Birde dikkatimi bana gelen kargoda tutar 0$ görünüyor olması çekti.Böyle olunca % neye göre hesaplanıyor merak ediyorum.

• Kronik sorunsuz laptobunu satmak isteyen varsa pm bekliyorum.

Birde sıfır veya ikinci el fark etmez bu laptobu bir şekilde taksitli alabilir miyim , alabilirsem nasıl alırım ?

• autocad 2016 kullanıyorum. Geçenlerde sildim tekrardan yükledim, f8 dik çizme komutunu acıp kapatırken 2-3sanıyelık donmalar yaşıyorum ama sadece f8 komutunda, her zaman olmuyor ama %40 f8 komutunda takılma yaşıyorum. Kullanan arkadaşlar varmı sorunu bılen
  • @manyetizma hocam pubg oyununu denediniz mi hiç

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.