Şimdi Ara

Acer Predator Helios 300 türkiyeye gönderim açıldı ★ ANA KONU ★ i7-7700HQ ★ 1060 6GB 1100$ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
28
Favori
78.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Benimde sadece acer forumu değil, bakmadığım yabancı forum kalmamıştı açıkçası. Bilgisayara format atıp saatlerce uğraşmayı bile göze aldım, 5 - 10 kadar driver yükledim ayrı ayrı ama en sonhttps://www.ath-drivers.eu/ sitesinden güncel driver'ı indirip kurunca sorun çözüldü. Attığım linkteki zaten buradan indirdiğim güncel sürüm. İleride çıkacak güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-128-ssd-17-3-gtx1060-6gb-w10.html
    arkadaşlar vatanda su an bu bilgisayar 5800 tl fikri olan var mı hellios mu alsm bunu mu alsam işlemci 6700 hq ama çok fazla artıları da var . helliosda fps drop falan oluyor muydu siz olsanız hangıisini alırsınız lutfen yardımcı olun :)
  • Arkadaslar benim kucuk bir sorum var.
    Ben rusyada yasiyorum ve urunu burdan magazadan alicam.
    Urun modelinde donanim olarak cok fazla yelpaze cesitliligi var ve karar veremedim.
    Oyun oynamanin yaninda muhendislik programlarida kullanicam.
    Urun;

Ekran : 15.6 ve 17.3
    islemci : i5 ve i7
    Ram : 8Gb ve 16Gb
    Ekran karti : 1050Ti 4Gb ve 1060 6Gb

olarak katagorilenmis.
    sizce oyun ve CAD programlari icin hangi konfigirasyonu secmeliyim?

Bir diger sorum ise M2 slotuna Samsung 960 Evo ssd takabilirmiyim?

Urunler arasindaki fiyat farkliligina da su linkten bakabilirsiniz. Acer Predator Helios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekolte_kefen -- 18 Şubat 2018; 13:29:34 >
  • dekolte_kefen D kullanıcısına yanıt
    Cad islemleri icin alcaksaniz eger en yuksek konfigurasyonu alin.Gtx 1060 i7 islemci ile bile zaman zaman 3d view cizimlerde problem yasiyorum akicilik kayboluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

4 aydır kullanıyorum. 2 hafta öncesine kadar bilgisayar normal kullanımda fanları hiç açmıyordu gerek yoktu.
    Ancak 2 haftadır bilgisayarı başlattıktan sonra hemen fanlar 2000rpm hızında otomatik çalışıyor ve harddisk sesi gibi ince bir ses çıkarıyor.

1 ay önce -110v undervoltaj olayını yapmıştım.

Bugüne kadar herhangi bir fan girişinde/çıkışında temizlik yapmadım.
    Bugün kasanın altında fan hava girişinde azcık biriken tozları temizledim ama değişiklik yok.

Sizce bunun nedeni ne olabilir yada bir öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Ben conductonaut uyguladım. Masaüstü işlemcime de uygulamıştım, daha bir sorun çıkmadı ama riskli bir işlem.
    Pubg ve bf1 de denedim 1080 ultra ayarlarda. Ekran kartı ~60 işlemci ~70 derece civarında çalışıyor. Firestrike testi de aynı şekilde. Sıcaklık az olunca fanlarda az çalışıyor. En büyük faydası bu oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ph2ibK79zd8

bu video daki gibimi yaptınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Ben conductonaut uyguladım. Masaüstü işlemcime de uygulamıştım, daha bir sorun çıkmadı ama riskli bir işlem.
    Pubg ve bf1 de denedim 1080 ultra ayarlarda. Ekran kartı ~60 işlemci ~70 derece civarında çalışıyor. Firestrike testi de aynı şekilde. Sıcaklık az olunca fanlarda az çalışıyor. En büyük faydası bu oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ph2ibK79zd8

bu video daki gibimi yaptınız

Evet bu şekilde yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

Urun hepsiburadaya geldi arkadaslar 6600 tl civarinda tavsiye edermisiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-ph317-51-70kp-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000009WYI4?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI3b-c3o7N2QIVq5ztCh0bBginEAQYASABEgKyavD_BwE

Bence 6300’e Legion Y720 almalısınız. Veya illa bu laptopu alacaksanız yurtdışından öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun suredir arastiriyordum.
    Acer Helios 300 ile MSI arasinda kaliyordum.
    Bugun kararimi verdim ve siparisimi verdim.
    MSI Gt73EVR 7RE modelini siparis verdim.
    MSI Gt73EVR
    Cihaz 7250tl ye mal oldu bana.
    Aldigim cihazda 8gm ram var onu daha sonra 16 veya 32 ye cikaricam CAD uygulamalarinda 32ye kadar ihtiyac duyulabiliyor cunku
    Cihazda ssd'de yok cunku kendim samsung 960 pro 512gb alip takicam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

Urun hepsiburadaya geldi arkadaslar 6600 tl civarinda tavsiye edermisiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-ph317-51-70kp-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000009WYI4?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI3b-c3o7N2QIVq5ztCh0bBginEAQYASABEgKyavD_BwE

Bence 6300’e Legion Y720 almalısınız. Veya illa bu laptopu alacaksanız yurtdışından öneririm

Ayn lenovoda karar kildim

• MikeTyson55 M kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce teknosa gitti gidiyor mağazasında 5750 ye alınıyordu. 100 lira da puan vardi worde 5650. Bu fiyata alip almamak size kalmış

• Sivi metal uygulamasindan sonra bu kez de ekran panelini degistirdim.
    Cihazi aldigimdan beri ekranindan hic memnun degildim gerek renk kalitesi gerek isik sizmasi vs.
    Yerine samsungun bir panelini taktim.
    Renkler acayip canlandi, resmen tul perde arkasindan bakiyor gibiymisim laptopa.

Ilgilenenler icin:
    Uzerinden cikan panel: INNOLUX N156HCE-EAA (%45 NTSC Color gamut)
    Taktigim panel: SAMSUNG LTN156HL01-102 (%72 NTSC Color gamut)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçenlerde aldığım wd 1 tb harddisk biosta görünüyor ancak disk yönetiminde hiçbir şekilde görünmüyor.(diskleri yeniden tara seçeneğini denedim).Problem ne olabilir?

• LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü internet üzerinden mi aldınız varsa linkini alabilir miyim? Bir de kendi başına yapmak riskli midir hiç yapmamış birisi için ?

• 05mete05 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü arkadaşımdan aldım. Riskli olduğunu düşünmüyorum ekran çerçevesini açıyorsunuz sadece tırnaklarından ayırıp her tarafından.
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    120 hz ekran daha avantajli diyorlar oyunlar icin. ips degiller tn oluyorlar ama yine de 120 hz cok buyuk fark ediyor diyorlar oyunlarda. B156HTN05.1 su model uygun galiba aliexpress'te de 85 dolar civari bi fiyati var. ama herhalde parlaklik kontrolu olmuyomus windows tuslariyla o yuzden ayriyeten bir program mi ne indirmeniz gerekiyormus. sizde parlaklik kontrolu calisiyor mu fn tuslariyla? bir de sivi metal ne kadar fark ettirdi oncesi sonrasi?
  • iamtherealappa kullanıcısına yanıt
    Parlaklık kontrolü çalışıyor, sıvı metal 10 derece civarı farketti en az
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadeOfStarStuff

Geçenlerde aldığım wd 1 tb harddisk biosta görünüyor ancak disk yönetiminde hiçbir şekilde görünmüyor.(diskleri yeniden tara seçeneğini denedim).Problem ne olabilir?

Hala bir çözüm bulabilmiş değilim.Bilgisi olan kimse yok mu?

• Geçen hafta amazondan helios 300 ü aldım.ilave hard disk için HD aparatı olup olmadığını nasıl anlarım?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.