Şimdi Ara

acer one 722 , karman çorman izlenimler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
10.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendemail

quote:

Orijinalden alıntı: wagner

E-350 işlemcili netbooklar windows experience indexte işlemci puanı 3.8i geçemezken, C-60 ile 4.2 almanız ilginç geldi. Mesajlarınızda belirtmemişsiniz fakat overclock yapıldı mı? Ben Lenovo S205 kullanıyorum, işlemci puanı 3.7. Ufak bir google araştırması da gösteriyor ki E-350ler (C-60ın üst seviyesi) işlemciler genelde 3.7-3.8 alırken C-60lar 3.4-3.5lerde geziyor.

oncelıkle

1- bılgısyarları degıselım mı ?? Lenovo bulabılmek ıcın ıstanbulun altını ustune getırmıstım ancak bulamadıgımdan gıttım acer aldım.cok memnunum ancak su ekran cozunurlugu olmasa....

2- ben bılgısayarı aldıgımda kutusundan cıkarıp da kurulum ıvırzıvır herseyı yaptıktan sonra wındows un belırledıgı ıslemcı puanı 3.7 cıktıydı.hatta en dusuk ıslemcı puanıydı ekran kartı aero hdd ram 4 un uzerıydı hatırlıyorsam ...

sonra ne oldu bılmıyorum (ben gamebooster adlı programın kendısınden sanıyordum) puanlamada ıslemcı 4.2 cıktı. ama sonra ne oldu kısmında hadıseler var tabı kurulu 32 bıt ısletım sıstemınden uzerıne kurmadan format atmadan anytıme upgrade ıle 64 bıt sısteme gectım...gectıkten sonra puanlama 4.2 cıktı . şimdi puan yıne 3.7 bende anlamadım.
    kanaatımce bunun sebebının bır sekılde wın 7 32 bıt 64 bıt surumlerı ıle amd nın apu ıcın ındırıp kurdugum surucelerının bır oyunu olarak addedıyorum...zıra donanımı canlı canlı guclendırmeden yazılımsal olarak wın 7 puanının degısmesı soz konusu degıl sanıyorum. su anda amd nın kendı sıtesınden ındırıp kurdugum c-50 ler ıcın 11.1o versıon numaralı apu drıverı yuklu ve wın7 puanı gene 3.7 cıkmakta ,bellek 5.3 grafık kartı 4.2 aero 4.2 hdd 5.9 ,
    c60 çipi c-50 ıle aynı mımarı hatta aynı ıslemcı ancak fabrıka cıkıslı overclock edılmıs olabılır bana oyle gelıyor...

gamebooster adlı programdan kaynaklanan bır puan artısı var sanıyordum kendımı kandırıyormusum ,iş tamamen wın 7 64 bıt 32 bıt karmasası ve apu drıverlerının bır manıpulasyonu ancak ıslemcı puanı kesınlıkle 3.7 su an baktım hatta 3.7.

ama e-350 ıslemcısı 3.7 nın cok cok uzerınde hatta 5 ten asagı olmaması lazım cunku e350 1.6 da calısan cıft cekırdeklı ıslemcı...bence 5 cıvarında bır puanlama sunması lazım .cunku amd c 60 nın cıfte katlayacak gucte bır ıslemcı ...

bu arada amd c-50 sıstemının 3.4 puan aldıgından emınım cunku arkadasıma asusun c-50 ıslemcılı netbookundan aldırdım . aradakı fark cok az acer ıle onunkı 3.4 benımkı 3.7 vermekte. lenovo e 350 modelı kesınlıkle 5 cıvarı bır sey alması lazım ...

64 bite anytime ile nasl geçiyoruz? ücretli mi?

• 64 biti ne yapacaksın boşver ,angaryadan hdd işlemci yükü, illa anytıme upgrade ıle gececegım dersen
    elınde 64 bıtlık wın7 surumum anahtarı olmalı ,sonra wın 7 başlattan anytıme upgrade ı bul yonergelerı ızle anahtar gecerlı ıse telefon veya ınternetten otomatık aktıve oluyor ama yok hıc anahtarım yok dıyorsan aynı konsoldan satın albılıyorsun.

netbooklar ıcın işletim sistemleri hakkında sunu dıyebılırım .en hızlısı wın xp ,sonrasında wın 7 ve ubuntunun netbook edıtıon ı var.

ancak wın xp ıle netbook kendısını super bılgısayar zannetmeye baslıyor...
    n270 ıslemcılı xp kurulumlu netbook kullandım ,sonuc harıkulade ,bende 2.parta kurmayı dusunuyorum.

performans artısı dramatık bır sekılde ıyılesıyor xp ıle...

64 bıt hususunda ıse şahsi fıkrım gereksız yere kaynak kullanacak netbook uzerınde ,yoksa uretkenlık ve multımedya tuketımınde ekstra bır ıyılestırme farkedılmeyecek...ancak core i5 corei7 veya 6 cekırdeklı amd phenom olsa 64 bıt kur gıtsın ....ok?

• quote:

64 biti ne yapacaksın boşver ,angaryadan hdd işlemci yükü, illa anytıme upgrade ıle gececegım dersen
    elınde 64 bıtlık wın7 surumum anahtarı olmalı ,sonra wın 7 başlattan anytıme upgrade ı bul yonergelerı ızle anahtar gecerlı ıse telefon veya ınternetten otomatık aktıve oluyor ama yok hıc anahtarım yok dıyorsan aynı konsoldan satın albılıyorsun.

netbooklar ıcın işletim sistemleri hakkında sunu dıyebılırım .en hızlısı wın xp ,sonrasında wın 7 ve ubuntunun netbook edıtıon ı var.

ancak wın xp ıle netbook kendısını super bılgısayar zannetmeye baslıyor...
    n270 ıslemcılı xp kurulumlu netbook kullandım ,sonuc harıkulade ,bende 2.parta kurmayı dusunuyorum.

performans artısı dramatık bır sekılde ıyılesıyor xp ıle...

64 bıt hususunda ıse şahsi fıkrım gereksız yere kaynak kullanacak netbook uzerınde ,yoksa uretkenlık ve multımedya tuketımınde ekstra bır ıyılestırme farkedılmeyecek...ancak core i5 corei7 veya 6 cekırdeklı amd phenom olsa 64 bıt kur gıtsın ....ok?

ok bu arada dün gece hiç kullanmadan yaklaşık bi 10 saat bataryayı şarja taktım, parlaklık en kısııkta, yarım saattir nette geziyor 6-7 sekme açık, suanda kalan pil süresi 7 saat 40 dk diyor.

• quote:

Config :

AMD C 60 ,1,33ghz cift cekırdek
    2 gb ram ddr3 1066mhz 4gb destegi var..
    amd radeon 6290 ekran kartı 256 mb ayrılmıs ,ıhtıyac halınde ramden yıyen
    11.6 ınch ekran 1024x600 cozunurluk -tek kotu tarafı-
    3 usb,hdmı, bluetooth
    500gb hdd
    batarya 6 hucrelı.

cıhazdan alınan keyıf, verımlılık : huzura erdım .
    not: hoparlorunu goremedım bır turlu bır yerden ses cıkıyor ama bulamadım sesı bangır bangır bag olufsen ya da pıonerr tarzı ummayın,bıdık bır hoparlör var de nerede bulamadım.
    soylenene gore 8 saat garantı 11 saat max pıl suresı var ,
    performans konusunda bir izlenim vermek amacıyla şu deneyimimi derhal aktarayım .
    google chrome 8 sekme açık iken ve bir dosya download ederken ,

call of duty 2 oynadım
    ayarlar şöyle.
    800x600
    antialise kapalı
    number of corpses tiny

40 fps nın uzerınde.

-ferrarı vırtual race
    tum ayarlar sonuna kadar kokledım hatta HDR da acık
    800x600
    gayet akıcı kasma yok.

max payne ,ayarlar high ,gayet akıcı

aynı anda 5-10 sekme acık ,photoshop acık,media player acık 720p fılm seyredıyorum ve hdd imaj aktarıyorum =hıc bır sıkıntı yok

bir tek kasmayı facebook da farmvılle dıye bır flash tabanlı oyun var onda yasadım ,gerıye kalan butun oyun programlarda kaymak gibi. birazdan fantezi olsun modernwarfare yukleyıp deneyecegım.
    sonuc:agzım kulaklarımda ,

hafıf,kucuk,sessız,soguk :boyle bır cıhaza seneler once sahıp olmak vardı.

not :bataryayı daha hıc ambalajından cıkartıp da takmadım.

sorum ise : wın 7 starter kısısellestırme acısından zayıf ,aero kullanamıyorsunuz ornegın veya duvar kagıdını degıstıremıyorsunuz acaba w7 premıum a yukseltsem makıne kasar mı genel kullanımda bunu merak edıyorum.

bu arada atom 1,66ghz netbook deneyımım de oldu , acero722 nın yanına yaklasamaz.

sımdılık bunlar sorusu olanlar ıcın cevaplarım.

su lınklerde yabancı ıncelemeler var ancak ıkısı de c50 ıslemcılı karıstırmayın lakın bır kanaat olusturur umarım.
    http://www.laptopmag.com/review/laptops/acer-aspire-one-722.aspx
    http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-One-722-Netbook.56413.0.html
    videoyu izleyin.
    http://www.youtube.com/watch?v=LEb-OWDgSmw&feature=related

not 2: asus 1215 veya lamborghını cıhazlar var ayrıca amd e 350 cpu lu cıhazkar var ancak 1000tl ustu ve cıvarı oldukları ıcın bana 520 tl 10 taksıte mal olan bu cıhazı sectım ,mesutum.

saygılar arkadaslar ,
    sorularınız olursa yardımcı olmaya calısırım.

senin tavsiye ve deneyimlrine güvenerek acer ao722 siparişi verdim.netbook elime ulaştığında en yüksek performansı elde edebilmem için yapmam gerekenleri sorayım dedim.
    1) ilk olarak ne kadar şarj etmem gerekir bataryayı.kullanma klavuzunda yazar gerçi ama merak işte ;)
    2) üzerinde gelen işletim sitemini kaldırıp küçük boyutlu yada windows dışında bi işletim sitemi kurmayı düşünüyorum(ubuntu gibi.) sen de hangisi yüklü şu an.
    3) bataryadan daha iyi verim almak için bi program yazmışsın sen kullandın mı?fark ettiririyor mu?
    4)son olarak netbook çantası olmadığı ürünün yanında gelmediği için bi çanta almayı düşünüyorum bu konuda tavsiyen nedir-var mı?
    şimdien teşekkürler ;

• ben 64 bit işletim sisteminin hddyi şişireceğini göz ardı ederek, hafta sonu ultimate 64 yüklemeyi dşünüyorum hata mı yaparım? ayrıca, şu arka planda çalışan gereksiz şeyleri nasıl kapatacağmzı biraz ayrıntlı söyleblir misniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemdar8686

quote:

Config :

AMD C 60 ,1,33ghz cift cekırdek
    2 gb ram ddr3 1066mhz 4gb destegi var..
    amd radeon 6290 ekran kartı 256 mb ayrılmıs ,ıhtıyac halınde ramden yıyen
    11.6 ınch ekran 1024x600 cozunurluk -tek kotu tarafı-
    3 usb,hdmı, bluetooth
    500gb hdd
    batarya 6 hucrelı.

cıhazdan alınan keyıf, verımlılık : huzura erdım .
    not: hoparlorunu goremedım bır turlu bır yerden ses cıkıyor ama bulamadım sesı bangır bangır bag olufsen ya da pıonerr tarzı ummayın,bıdık bır hoparlör var de nerede bulamadım.
    soylenene gore 8 saat garantı 11 saat max pıl suresı var ,
    performans konusunda bir izlenim vermek amacıyla şu deneyimimi derhal aktarayım .
    google chrome 8 sekme açık iken ve bir dosya download ederken ,

call of duty 2 oynadım
    ayarlar şöyle.
    800x600
    antialise kapalı
    number of corpses tiny

40 fps nın uzerınde.

-ferrarı vırtual race
    tum ayarlar sonuna kadar kokledım hatta HDR da acık
    800x600
    gayet akıcı kasma yok.

max payne ,ayarlar high ,gayet akıcı

aynı anda 5-10 sekme acık ,photoshop acık,media player acık 720p fılm seyredıyorum ve hdd imaj aktarıyorum =hıc bır sıkıntı yok

bir tek kasmayı facebook da farmvılle dıye bır flash tabanlı oyun var onda yasadım ,gerıye kalan butun oyun programlarda kaymak gibi. birazdan fantezi olsun modernwarfare yukleyıp deneyecegım.
    sonuc:agzım kulaklarımda ,

hafıf,kucuk,sessız,soguk :boyle bır cıhaza seneler once sahıp olmak vardı.

not :bataryayı daha hıc ambalajından cıkartıp da takmadım.

sorum ise : wın 7 starter kısısellestırme acısından zayıf ,aero kullanamıyorsunuz ornegın veya duvar kagıdını degıstıremıyorsunuz acaba w7 premıum a yukseltsem makıne kasar mı genel kullanımda bunu merak edıyorum.

bu arada atom 1,66ghz netbook deneyımım de oldu , acero722 nın yanına yaklasamaz.

sımdılık bunlar sorusu olanlar ıcın cevaplarım.

su lınklerde yabancı ıncelemeler var ancak ıkısı de c50 ıslemcılı karıstırmayın lakın bır kanaat olusturur umarım.
    http://www.laptopmag.com/review/laptops/acer-aspire-one-722.aspx
    videoyu izleyin.
    http://www.youtube.com/watch?v=LEb-OWDgSmw&feature=related

not 2: asus 1215 veya lamborghını cıhazlar var ayrıca amd e 350 cpu lu cıhazkar var ancak 1000tl ustu ve cıvarı oldukları ıcın bana 520 tl 10 taksıte mal olan bu cıhazı sectım ,mesutum.

saygılar arkadaslar ,
    sorularınız olursa yardımcı olmaya calısırım.

senin tavsiye ve deneyimlrine güvenerek acer ao722 siparişi verdim.netbook elime ulaştığında en yüksek performansı elde edebilmem için yapmam gerekenleri sorayım dedim.
    1) ilk olarak ne kadar şarj etmem gerekir bataryayı.kullanma klavuzunda yazar gerçi ama merak işte ;)
    2) üzerinde gelen işletim sitemini kaldırıp küçük boyutlu yada windows dışında bi işletim sitemi kurmayı düşünüyorum(ubuntu gibi.) sen de hangisi yüklü şu an.
    3) bataryadan daha iyi verim almak için bi program yazmışsın sen kullandın mı?fark ettiririyor mu?
    4)son olarak netbook çantası olmadığı ürünün yanında gelmediği için bi çanta almayı düşünüyorum bu konuda tavsiyen nedir-var mı?
    şimdien teşekkürler ;

1-mümkünse pili hiç kullanma ,hemen kullanacağım dersen eğer pili takmış oldugunda tam dolana kadar şarj et yeter.Bu noktadan sonra hep pilini tam bitir ve tam şarj et.yukarıda arkadasa pil hakkında yazdım.

2-Bende işletim sistemi olarak ,win 7 32 bit premıum var.yanında da ubuntu. windowsu oyun moyun oynarım dıye kullanıyorum ,ubuntuyu ise gerıye kalan hersey ıcın.ubuntu gercekten hızlı ve ısteklere tam cevap verıyor.bunun nedenı zamanla wındows gıbı şişmemesi. wındowsu her acısımda ve her cıkısımda regıstry duzeltıyorum artık dosyaları sılıyorum vs.re wındowsu bunlar sısırıyor zaten ,he bır de wındows kullanmadıgım servıslerı bıle default olarak acık tutuyor,ubuntu da boyle seyler olmadıgından halıyle daha hızlıymıs gıbı duruyor.xp ye gelınce ,xp hızlı gercekten hızlı.acıklamaya dahı gerek duymuyorum ,xp hızlı.
    ancak eger kuracaksan benım tavsıyem wın xp sp3 tur.bende sanırım xp ye dogru yol alıcam.ancak kurarken hdd dekı reovery bolumunu sakın gocertme dıkkatlı ol. bır de 64 bıt os takıntısına kapılma yer kaplamasından baka bır ıse yaramıyor ekstradan da ıslemcı yuku gıbı gelıyor bana...

3-bataryadan daha ıyı verım almak ıcın battery double dıye bır program var,ben dıger laptopta kullanıyordum ve yuzde 20-30 fark edıyordu kullanım suresı artısında ,ancak deneyımlerım gosterıyor kı acer0722 de pıl derdı pek yok cunku varsayılan olarak 5 saat gıdıyor bana ....

4-çanta tavsıyesısınde bulunmak cok guc,bu meret her yere sıgıyor,ancak belırlı bır model canta işaret etmek zor olacagından nasıl bır canta olacagını tarıf edebılırım, eger sırf netbook ıın bır canta alacaksan :
    -cantanın netook koyma haznesının her ıkı tarafı kalın ve sert desteklı yuzeyden olussun,oyle kı netbooku bır sandviçin içinne koyuyormussun hissi versın.çantaya netbook koydugunda ekranı ne tarafa denk gelecekse ,ekran tarafına dogru netbook ebatında bır defter bloknot koymaya ımkan saglayan bır canta olsun.boylelıkle netbook ekranı korunmus olur dırek darbeden... tabı defterı netbook ıle cantanın aynı haznesıne koymayacaksın netbooktan hemen sonrasına denk gelecek sekılde...cantanın ıcıne adaptor,mouse ,ve dıger zamazıngoları da koyacagını dusunerek ır canta al.Benım canta da su an , led fener ,radyo,cep telefonu,adaptor,ikili tornavıda,usb bellek,mouse,kalem pil ,defter(bloknot) ,kalem setı,kumas mouse pad,çakmak,harıcı harddısk, ve kıtap var ,bunların yanına en son netbookun kendısını koyuyorum oyle cıkıyorum ,bunları doldurduktan sonra halen bır seyler koyacak kadar yer kalıyor cantada ...omzuma asıp yol alıyorum ıste.yoldayken de netbooku cıkarıp cantanın uzerıne koyarak acabılıyorum, canta ebat olarak 12 ınch ıle 13.3 ınch ıcın hazırlanan cantalar yeter.cıhazı koyunca ıcınde sallanmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: _burn_

ben 64 bit işletim sisteminin hddyi şişireceğini göz ardı ederek, hafta sonu ultimate 64 yüklemeyi dşünüyorum hata mı yaparım? ayrıca, şu arka planda çalışan gereksiz şeyleri nasıl kapatacağmzı biraz ayrıntlı söyleblir misniz?

sana sımdı dur yapma desem de senı merak kudurtacagından gıdıp angaryadan 64 bıt ultımate kuracaksın ,iyi kur bakalım.halbukı 32 bıt temız bır wındows 7 fazla ıyı bıle...

arka programlara servıslere gelınce

edıneceın programlar
    -process xp ,www.sysinternals.com
    -auslogics boostspeed , auslogics.com
    -gamebooster
    -ccleaner

dıger taraftan ne kurarsan kur ısletım sıstemı veya program , ılla kı bılgısayara google urunu bırsey kuracaksın ve java kuracaksın ve adobe urunu kuracaksın tavsıyem bılgısayara temız bır wındows kurduktan sonra ya gorev yonetıcısınden-task manager- ya da process xp programından ılk acılısta ılk kurulum sonrasındakı acılısta bak ve lıstele hangı programlar servısler o anda var.bunun bır seceresı cıktıktan sonra startup a her eklenen program iş parcacıgı hem ınternet baglantı hızını hem uygulama hızını dusurecektır.ornegın adobe ,java ,google updater lar arkaplanda caktırmadan calısır hep.bunlardan kurtul ,yukarıdakı programlar bunları kapatmana yardım eder.
    google konusuna gelınce ,google urunlerının en buyuk takıntısı kullanıcı hakkında bılgı toplamaktır ,bende alternatıf taraycı olarak

http://www.srware.net/en/software_srware_iron.php taş gibi iron browser kullanıyorum ,ne updaterı var ne hakkımda bılgı topluyor taş gibi!!

• Arkadaşlar, 2 haftalık araştırmadan incelemeden sonra 1 saat önce Mersin Forum teknosadan Acer AO722 aldım. Teknosa kartıyla tek çekimde 607 tl'ye geldi. Ürün teknosanın internet sitesinde 1366 x 768 çözünürlük olarak belirtilmiş fakat öyle değil. Ürün 1024 x 600 çözünürlükte. Onun dışında sitede belirtilen özellikler aynen cihazda mevcut. Henüz cihazı ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım ama ilk izlenim gayet iyi. İçinde gelen ıvır zıvır programları ve windows starter'ı silip home premium 64 bit yükleyeceğim. Ondan sonra ayrıntılı bir inceleme yapıp paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monofashe

Arkadaşlar, 2 haftalık araştırmadan incelemeden sonra 1 saat önce Mersin Forum teknosadan Acer AO722 aldım. Teknosa kartıyla tek çekimde 607 tl'ye geldi. Ürün teknosanın internet sitesinde 1366 x 768 çözünürlük olarak belirtilmiş fakat öyle değil. Ürün 1024 x 600 çözünürlükte. Onun dışında sitede belirtilen özellikler aynen cihazda mevcut. Henüz cihazı ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım ama ilk izlenim gayet iyi. İçinde gelen ıvır zıvır programları ve windows starter'ı silip home premium 64 bit yükleyeceğim. Ondan sonra ayrıntılı bir inceleme yapıp paylaşacağım.

Dostum ıyı gunlerde gule gule kullan ,sende goreceksın kı cok guzel bır tercıh yapmıssın...mesajlarımda bahsettıgım gıbı tek hos olmayan yanı ekran cozunurlugu bunun dısında herseyıyle gayet basarılı.

Inceleme ve degerlendırmenı sabırsızlıkla beklıyorum hatta bu baslıgı sırf senın ıncelemene adayalım-cunku ben forum mesajlarına nasıl vıdeo,web sayfası,resım eklenır bılmıyorum,tesebbus ettıgım de 64kb dan buyuk resım yukleyemezsınınz gıbı bır uyarı verıyor ve kapatıyor.

Ben 2 hafta once dayanamayıp gıttım 4 gb ram aldım ddr3 1066mhz ,performansı cok cok arttıracagını dusundum,lakın photoshop ve benzerı programlarda ıslem surelerı oldukca dustu, ancak dıger seylerde pek bır hız artısı yasamadım ya da bana oyle geldı.

fantezı olsun dıye ccrysis 2 kurdum 1024*600 de 12 fps cıkardı, fıfa12 kurdum sonuc ıcler acısı ,umutlarım fıfa 10 a kaldı ,dıger taraftan ,call of duty blackops kurdum800x600 de sorun yhok gayet akıcı...

netbookfiles.com

• arkadaşlar birkaç gündür başka işlerim olduğundan cihazı pek inceleme fırsatı bulamadım ama windows starter'ı kaldırıp ultimate 64bit kurdum. windows puanlaması aşağıdaki gibidir. internetten 1080p video izlerken en ufak bir takılma olmuyor. Chrome'da 8-10 sekme açıkken dahi takılma olmuyor. Fotoğraflarını ileriki günlerde yükleyeceğim. Atom işlemcili bilgisayar kullanmadım. Bu yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama almadan önce tedirgin olmuştum açıkçası atom mu fusion mu diye. Fakat şu anda çok memnunum. ayrıca 11.6 inç ekran nette gezinirken kolaylık sağlıyor.

http://imageshack.us/photo/my-images/31/windowspuanlama.jpg/

• quote:

Orijinalden alıntı: monofashe

arkadaşlar birkaç gündür başka işlerim olduğundan cihazı pek inceleme fırsatı bulamadım ama windows starter'ı kaldırıp ultimate 64bit kurdum. windows puanlaması aşağıdaki gibidir. internetten 1080p video izlerken en ufak bir takılma olmuyor. Chrome'da 8-10 sekme açıkken dahi takılma olmuyor. Fotoğraflarını ileriki günlerde yükleyeceğim. Atom işlemcili bilgisayar kullanmadım. Bu yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama almadan önce tedirgin olmuştum açıkçası atom mu fusion mu diye. Fakat şu anda çok memnunum. ayrıca 11.6 inç ekran nette gezinirken kolaylık sağlıyor.

http://imageshack.us/photo/my-images/31/windowspuanlama.jpg/

sımdıden kolay gelsın , adamakıllı (ben beceremedım )bır ınceleme yaparsan sayfanın en basına koyarız başlığı da gururla yenılerız.Bu arada senın puanlamana baktım bende 3b oyun grafık performansı su anda 4.9 cıkıyor işlemcı 3.7 .... wın 7 puanlaması dınamık anlasılan cunku ılk aldıgımda degerler farklıydı...
    bu arada 4 gb ram taktım ...fark tespıt edemedım ancak bır rahatlama var tabi ozellıkle grafıklerde bır rahatlama var.

Cok cok ıyı oldu bu netbooku alman hem fıyatı da cok ıyı sevıyeden bulmussun....super super !

Ben o kadar alıstım kı bu ufak merete baska masaustu laptop sıkıcı gelıyor , hele hele tabletler dayanılacak gıbı degıl...

• Bende bu ürünü geçen hafta bir siteden aldım.Tek çekim 600TL civarına geldi.Fakat bu 1024 x 600 çözünürlük olayı beni üzdü.Web tasarım konusunda kullanıcaktım.Cihaz henüz elime ulaşmadı.Sanırım yarın gelmiş olur.
  • arkadaşım hafta sonu indiriminde aldı vatanbilgisayardan 627 tl'ye. çözünürlük 1366x768!.. gerçekten çok güzel bir makine:

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-ao722-c68kk-ao722-amd-siyah-c60-133ghz-2gb-ddr3-500gb-116-maxamd-hd-6290-bt-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=56781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 13 Aralık 2011; 6:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean0701

Bende bu ürünü geçen hafta bir siteden aldım.Tek çekim 600TL civarına geldi.Fakat bu 1024 x 600 çözünürlük olayı beni üzdü.Web tasarım konusunda kullanıcaktım.Cihaz henüz elime ulaşmadı.Sanırım yarın gelmiş olur.

ben ekranın hd 1366*768 olduğunu gördüm, yanlışlık olmasın, iki farklı model mi var acaba aod 722 lerde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reviewer

quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean0701

Bende bu ürünü geçen hafta bir siteden aldım.Tek çekim 600TL civarına geldi.Fakat bu 1024 x 600 çözünürlük olayı beni üzdü.Web tasarım konusunda kullanıcaktım.Cihaz henüz elime ulaşmadı.Sanırım yarın gelmiş olur.

ben ekranın hd 1366*768 olduğunu gördüm, yanlışlık olmasın, iki farklı model mi var acaba aod 722 lerde ?

evet ben dün acer'ın sitesini inceledim... acer sitesinde ki Ao722'lerin hepsinin çözünürliğü 1366x768 yazıyor, ama bide benm satın almış olduğum 1024x600'lük bir modeli var...
  • Bu arada çatır çatır Max Payne 2 oynuyorum, hiç takılma yok gayet iyi !
  • bu akşam bir aksilik çıkmazsa modernwarfare 2 yükleyeceğim.. bakalım sonuç ne olacak
  • Trine 2 kurdum , harıkulade ...
    Elder scrolls skyrim kurdum ,kendı optımızasyonu ıle harıka akıyor... (not :işlemcıyı yıyp bıtırıyor ,eger kuracak olan varsa oyunu baslatmadan once gereksız program servıs ne varsa kapatın hatta duvar kagıdı ve gorsellıgı de temele getırın.kaldırın yanı wın98 moduna donsun bılgısayar..)

bu arada yurt dısında satılan acero722 ler1366x768 cozunurluk ,tr ye gelen modeller 1024x600 sanırım.
    seneye bu zamanlar fusıon 2 cıkar herhalde o zaman dusunuruz ne olacagını...

Amd yeni driver yayınlamıs
  • slm arkadaşlar.ben de ultimmate 64 kurdum birazda programlarla boğdum anlasılan.arkadaşlar dual boot yapmak istiyorum android+win7 veya linux+win7 bu mümkün mü.ayrıca video müzik vs için önerebileceğiniz programlar varsa paylaasırsanız sevinirim.teşekkürler
  • ayrıca recovery kısmını arkadaşım silmiş elinde olan varsa upload etmesi mümkün mü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.