Şimdi Ara

Acer Nitro AN515-44 Ryzen 5 4600H 8GB 256GB SSD GTX1650Ti Kazananlar kulübü üyeliği ile 7650 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
5.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• fiyat güzel satıcıyı bilmiyorum ama almayı düşünen varsa 144 hz 1650ti 4600h güzel kombinasyon şu piyasa için gayet iyi
  • Alınır mı arkadaşlar. Kazananlar kulübü konusunda yardımcı olabilecek var mı?
  • Şu günün fırsatı yazan yerin yanındaki ''cadde'' ibaresi ne anlama geliyor ?

• Anakartında m2 ssd portu var mı?
  • 60hz demişler ekran için bu fiyat yüksek.
  • İlanda 144 hz olarak gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuray_x

60hz demişler ekran için bu fiyat yüksek.

144hz aldim ve kullanıyorum

• ttrapper kullanıcısına yanıt
    Hocam üründeki en alt yorumlardan birinde 60hz gönderdiler denmiş. Risk almaya değer mi, 144 hz ise 250tl için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 27 Kasım 2020; 0:6:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuray_x

Hocam üründeki en alt yorumlardan birinde 60hz gönderdiler denmiş. Risk almaya değer mi, 144 hz ise 250tl için olabilir.

bu şekilde olacak .

• En sonunda arayışım sona erdi ve gözümü kararttım...

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/acer-an515-44-r6lb-nhq9hey00a_spp_853232?id=614999080

8500TL borcum hayırlı uğurlu olsun.  

• quote:

Orijinalden alıntı: ttrapper

144hz aldim ve kullanıyorum

Alıntıları Göster

Satıcı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Güvenilir mi, ürün açılmış kullanılmış fln geldi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

En sonunda arayışım sona erdi ve gözümü kararttım...

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/acer-an515-44-r6lb-nhq9hey00a_spp_853232?id=614999080

8500TL borcum hayırlı uğurlu olsun.  

Hocam bende çok araştırıyorum şu cesaretinden bana da göndersene.

Ayrıca ben r5 4600h ile r7 4800h arasında düşünü 750 TL fark var değermi sence?

• 750tl farka 6 çekirdek yerine 8 çekirdek alıyorsunuz, yani en hızlı işlemciyi alıyorsunuz. İşlemciyi ileride değiştiremeyeceğinizi düşünürseniz bende 4800H alın. Gerçi ne için kullanacaksınız değişir, ben kurgu, render ve photoshop için alıyorum. Aradada açar oyun tıkırdatırım bir misafir geldiğinde. (Evde 2 desktop var oyun için ama birini satarım artık bunu aldım çünkü.)

Bugün 10700TL'ye tulpar v20.2'yi almamak için çok direndim, kaç kere kredi kartı bilgilerini girip girip iptal ettim. İyi ki de almadım. 2200TL ucuza, daha güçlü işlemcili bir cihaz aldım. RTX Çokta önemli değil benim açımdan, mayıs gibi bi RTX 3080 alırım desktopa, canavar gibi takılırız kendisiyle. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufpb

Satıcı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Güvenilir mi, ürün açılmış kullanılmış fln geldi mi ?

Alıntıları Göster

kutuda guvenlik bandı var zaten açilmiş ürün olma ihtimali yok ilk ben açtim teknoryadan aldim zaten eski bir firma bütün aliş veriş sitelerinde ilanları mevcut

• teknorya 4106%99
    • sadece gittigidiyor referansı

• 4600 H modelinden bende aldım. Yardımlarından dolayı ttrapper ve AnacoN rumuzlu arkadaşlara teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

750tl farka 6 çekirdek yerine 8 çekirdek alıyorsunuz, yani en hızlı işlemciyi alıyorsunuz. İşlemciyi ileride değiştiremeyeceğinizi düşünürseniz bende 4800H alın. Gerçi ne için kullanacaksınız değişir, ben kurgu, render ve photoshop için alıyorum. Aradada açar oyun tıkırdatırım bir misafir geldiğinde. (Evde 2 desktop var oyun için ama birini satarım artık bunu aldım çünkü.)

Bugün 10700TL'ye tulpar v20.2'yi almamak için çok direndim, kaç kere kredi kartı bilgilerini girip girip iptal ettim. İyi ki de almadım. 2200TL ucuza, daha güçlü işlemcili bir cihaz aldım. RTX Çokta önemli değil benim açımdan, mayıs gibi bi RTX 3080 alırım desktopa, canavar gibi takılırız kendisiyle. =)

Oyun pek oynanam sizin dediğiniz gibi belki ilerde..

Genellikle yazılım program işleri, photoshop , okul için ufak tefek video düzenleme, sanmıyorum ki çok performanslı kullanacağımı amaç rutin kullanımda ısınmasın ve uzun bir süre kullanabileyim..

• Kazananlar kulübü konusunda yardım edebilecek olan var mı acaba

• Acer Nitro AN515-44 Ryzen 5 4600H 8GB 256GB SSD GTX1650Ti Kazananlar kulübü üyeliği ile 7650 tl

2x ssd 1x hdd yuvası yazıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.