Şimdi Ara

ACER NITRO 5 ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
37
Favori
46.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçmiş olsun hocam gelişmelerden haberdar edin. Siz ram de kendiniz takmıştınız bakalım ona birşey diyecekler mi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tlserkan kullanıcısına yanıt

Teslim alan arkadaş şöyle bir baktı her tarafına detaylı dedim birşey diyecek mi ama hiçbirşey demedi. Hatta tuşlar garantiye girmiyor filanda diyebilir diye düşündüm kendimi hazırlamıştım çemkirmeye ama olmadı valla :D Bakalım 1 hafta 10 gün içerisinde teslim alırsınız dedi. Beklemedeyim.

• Power Limit Throttling için çözüm var mıdır ? Nitro 5 2020 kullanıyorum. Ek olarak en güncel BIOS yüklü. 10. nesil Intel işlemciler için Undervolt yapmak gerçekten imkânsız mı ?

• AMD 4600h işlemci için Undervolt işlemi uygulayan var mı?

• 4600h ve 1650ti 16gb ram 60hz ekran olanını aldım. İyi mi ettim kötü mi ettim bilemedim.

• Ekranın renkleri çok kötü. Şu anki bilgisayarımda acer nitro ama onun ekranı buna göre muhteşem. Kırmızı görüntü , turuncuya kaymış , kontrast çok zayıf. Sanki tft ekran gibi. İade edeceğim umarım sorun çıkmaz. İade ederken format atmalı mıyım ? Biosa şifre falan koymuştum. Onları falan silmeli miyim yoksa servis falan kendi formatlıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okko

Arkadaşlar

PC mi bugün fandan gelen ses ve tuşlardaki soyulma ile ilgili servise bıraktım. 10 gün içerisinde tamamlanıp teslim alacağımı söylediler.

Hangi ürün hocam 4800h olan mı ? Almayı düşünüyorum da

• tlserkan kullanıcısına yanıt

Hocam valla fandan ses geliyordu demiştim termal blok siparişi verilmiş 108 ocakta yurtdışına komple değiştireceklr herhlde niye sadeece fan değil anlamadım. bekliyorum halen makineyi bugün tma 20 gün oldu.

• yeni nitro 4800 h ve 1660ti ile ne zaman gelecek bilgisi olan var mıdır ?

• merhaba acer nitro 5 an515-42 modeli var bende 2x4 gb ram var sk hynix içinde 2666 mhz yazıyor internetten kingston marka ram aldım 2666 mhz 8gb ancak pc desteklemedi bir kaç yerde okuduğuma göre 2400 mhz desteği varmış laptop un hatta müşteri hizmetlerini aradım onlarda 2400 mhz dedi ancak içinde ki ram 2666 ne yapmam lazım ne önerirsiniz ram yükseltmeyi düşünüyorum 16 gb ram tek slot mu 2x8 mi tercih edeyim bir de hangi marka model önerirsiniz?

• burakketenci kullanıcısına yanıt

Merhaba 2x8 almanız dual channel olarak çalışacağınan biraz daha verimli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: okko

Merhaba 2x8 almanız dual channel olarak çalışacağınan biraz daha verimli olacaktır.

teşekkürler hocam 2400 mhz alıp riske atmamak mantıklı olanı sanırım?

• https://www.trendyol.com/ACER/NITRO-AN515-44-RYZEN7-4800-16GB-512GB-SSD-GTX-1650Ti-LINUX-15-6--FHD-Dizustu-Bilgisayar-NH-Q9HEY-003-p-43545927?boutiqueId=551665&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=43545927&link_userID=35605988&utm_campaign=43545927&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=35605988

Linkteki modeli almayı düşünüyorum.

Üniversite öğrencisi olduğum için masaüstümü satıyorum. RX 570 vardı, fiyatlar uçmuşken satıp laptopa geçeyim, bu fırsat bir daha elime geçmez diye düşündüm.

8500 veya altında bir laptop arıyorum. Konuyu okudukça aslında korkmaya başladım. Acer anladığım kadarıyla iyi değil. MSI-Asus baksam mı diyorum ama onlar da pahalıdır, böyle bir şey alamam. Ne dersiniz?

• Notebook u teslim aldım fanlar komple termal blokla birlikte değişmiş. Tuşlardan da sece shift tuşunu değiştirmişler. Bir de müşteri memnuniyeti kapsamında tuşlar değiştirildi yazmışlar. Bir kere daha götüreceğim servise.

• Ben laptopu kullanmaya başlayalı 8 ay oldu artık alan yetmemeye başladı HDD takmak istiyorum ama garanti bozuluyor mu bilmiyorum. Var mı evde ram HDD falan takan
  • Ben takım hocam sonrada garantiye verdim hiçbir problem olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

https://www.trendyol.com/ACER/NITRO-AN515-44-RYZEN7-4800-16GB-512GB-SSD-GTX-1650Ti-LINUX-15-6--FHD-Dizustu-Bilgisayar-NH-Q9HEY-003-p-43545927?boutiqueId=551665&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=43545927&link_userID=35605988&utm_campaign=43545927&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=35605988

Linkteki modeli almayı düşünüyorum.

Üniversite öğrencisi olduğum için masaüstümü satıyorum. RX 570 vardı, fiyatlar uçmuşken satıp laptopa geçeyim, bu fırsat bir daha elime geçmez diye düşündüm.

8500 veya altında bir laptop arıyorum. Konuyu okudukça aslında korkmaya başladım. Acer anladığım kadarıyla iyi değil. MSI-Asus baksam mı diyorum ama onlar da pahalıdır, böyle bir şey alamam. Ne dersiniz?

8500 e kadar çıkabiliyorsan 1660ti cihaz kovalayabilirsin, dolar düştü. Ben 3 aydan uzun süredir kullanıyorum bir sorun yaşamadım şimdilik nitro 5 ile

• 10300h ve 1650li laptobu kullanıyorum, işlemci sıcaklığım oyunlarda 90-97 seviyelerine çıkıyor bu normal mi ? aynı donanımda ki arkadaşların değerleri nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakTNS

10300h ve 1650li laptobu kullanıyorum, işlemci sıcaklığım oyunlarda 90-97 seviyelerine çıkıyor bu normal mi ? aynı donanımda ki arkadaşların değerleri nedir ?

Hocam ben o i5 1650 li makinede cod oynarken 80 i geçmiyordu. şimdi i7 1660ti li makine var max 85 oluyor o da. Hangi oyunda 97 oluyor sıcaklık

• okko kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam peki 2.5 inç olan her HDD uyar mı ve RPM ve cache değerleri kaç olmalı en az yani hızlı çalışması için
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.