Şimdi Ara

Acer Nitro 5 AN515-58-544K alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım bugün geldi. ( 16 Kasım Perşembe )

Çok beğendim windows kurulumu yapmadım daha yaptıktan sonra biraz inceleyip ona göre konuya eklerim. Fiyatı iyi kendiside iyiyse sıfır sıkıntı :)

Merhaba arkadaşlar şuan amazonda bu cihazın fiyatı iyi sizlerede danışmak istiyorum.

Link;

amazon
    Acer Nitro 5 AN515-58-544K Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı, Intel Core i5-12450H İşlemci, 8GB RAM, 512 GB SSD, 15.6 inç FHD 144Hz Ekran, NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB Ekran Kartı, FreeDOS, NH.QFJEY.007
    https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0C85RJPZT/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Killz -- 16 Kasım 2023; 19:54:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi fiyat. Ram yükseltmesi de yapılabiliyorsa kaçırma.

Yalnız tek kusuru ekranı LCD.

Sipariş vermeden önce teknoloji mağazasına git lcd ekranlı laptopu ve led ekranlısını gözünle gör. Fark etmez dersen sipariş ver.

Kullanım ömrü olarak ta led ekranlar daha uzun ömürlü.

• Bu cihazın bir diğer modeli 12500 işlemcili olanında biri ışık sızmasından şikayet etmiş diğer modellerde ekranda pixel vs diye yorumlamış. Ağır oyunlar oynamak için almayacağım knightonline, premier, photoshop ve çizim programları kullanacağım. Büyük dosyalar ilede çalışmalarım olmayacak. Kafam karıştı iade etme hakkımız var ama alıp sorum yaşamak insanı üzüyor, zamanını çalıyor vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediğin tarzı oyun oynayacaksan mx450 veya mx550 ekran kartlı laptop fazlasıyla işini görür hem daha şık hem de çok daha az güç tüketir.

• Bu bilgisayarı bende aldım. 32 gb ram ve 1 tb ssd takviyesi ile kullanmayı düşünüyorum. Bu takviyelerle bile tam bir fiyat performans cihazı bana göre...

• Yazınızı görünce sepetimde duran Lenovo i5 ve i7 12xxu islemcili, paylasimli ekran kartli 18-19k bandında ki cihazlara nazaran bu cihaz daha cazip geldi. Kafam karıştı, 00 da hb indirimi sona erecek :) Yorumlarda ramin max 16gb cikarabiliriz diyorlar. Onu incelicem şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 11 Kasım 2023; 23:42:59 >
  • Bugün sipariş verdim bende ;) 19650₺ paylaştığım gün bitti 20000₺ oldu bugün baktım tekrar geldi hemen aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Killz -- 13 Kasım 2023; 22:22:26 >
  • Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt

Almadıysan şuan stokta tekrar var 19650₺ fiyatı diğer sitelerde daha pahalı.

• stirkof kullanıcısına yanıt

8gb ram ekleyeceğim ama fiyatı hakkında bilgim yok yanına taşınabilir bir hdd alırım 1tb bugün siparis verdim bakalım.

• OptikForm kullanıcısına yanıt

O ekran kartı benim işimi görmüyor knightta görür evet diğer uygulamalarda bana yeterli gelmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.