Şimdi Ara

ACER ICONIA TAB501 ALDIM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ınsallah ıyısınızdır.acer ıconıa a501 aldım hıc araştırmadan 3g ve fıat olarak benı cezbettıgı ıcın aldım.cıhazda 2.3.4 yuklu bunu 4.x.x e nasıl yukseltebılırım ınsallah bılen bır arkadaş vardır ve bana yardımcı olabılır saygılar sunarım

• Yokmu bir fikri olan....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok eski bir sürüm varmış senin cihazda. Acer'in bu cihaza resmi destek vermeyeceğini sanıyorum. Piyasada bu kadar eski sürüm tablet kalmamıştır satışta, bu nasıl kalmış hayret. Sanırım araştırmadan aldın. Cihazı root ederek güncelleyebilirsin, ama bunun için donanımı yetersiz olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuralkan -- 29 Ocak 2014; 20:08:14 >
  • Cihazin donanimi cok guzel ozellikleri falan root nasil yaparim uptede etmem lazim bu cihazı

• yokmu arkadaş bu ıslerden anlayan bırısı
  • sayın forum arkadaşlarım lütfen bırısı yardım etsın bu ıslerden anlayana b ılen varsa yardım etsın sadece bendemı var bu tabletten kımse bısey yapamadımı bu konuda
  • Forum arkadaşlarım artık iconia a500 ve a501 in piriyim herşeyi sorun danışın yardım ederim bu tableti en iyi ben bilirim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer tab a500/501 lolipop 5.1.1 yüklenir :)

• bu kadar değerli bir konuya yazan olmamıs tebrik ederim sizi senelerce aktif tutmussunuz
  • Benimi tebrik ettin

• Konu hortlatmak nedir,nasil yapilir?

720p izle

• hocam azminize hayran kaldim yillar sonra bile:D

• Tesekkur ederim...Azimli inatçı son derecede kindar biriyim bir şeyi kafaya takınca kesinlikle yaparim.knudan anlaşılacağı gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.