Şimdi Ara

acer d150 yardım lazım. biraz çokca

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu cihaza güncel bir harita yükleyip calıştırabilicek bir arkadaş varmıi elbette emeginin karşılıgında bir bedel taleb edebilir.

yanlışlık sonucu hafıza kartını biçimlendirdik ve içerisindeki haritalar silindi. tpm elektronik garanti kapsamında yapılamıyacagını söyledi

kendim bir süre ugraşdım ama anlamadıgım için bir sonuc alamadım.

ayrıca bvurdan yapabiliceginiz her türlü fikir ve yardım önerisine de acıgım.

• quote:

Orjinalden alıntı: shbndn

acer d150

elbette emeginin karşılıgında bir bedel taleb edebilir.

tpm elektronik garanti kapsamında yapılamıyacagını söyledi

cevap senin yazinin icinde var zaten..

bedelini odemeye hazirsin.. 1. satir oyle diyor.

ilgili firma parasini verirsen yaparim demis.. 2. satirdan bu anlasiliyor..

eeee,
    Sorununuzu cozmek icin baska ne gerekli???

Belki de biz anlamadik..

acaba yapabilen bedel taleb edebilir ama ben odemem.. mi demek istedin???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 14 Haziran 2008; 7:57:56 >
  • bedel karşılıgında 2003 yada 2005 tr haritası yapılabilirlermiş ve ingilizce kullanılm olurmuş sadece

kaldıki yinede servisdekilerin bu konuda yeterli deneyim sahibi olmadıkları düşüncesindeyim (adamlar cihazı geri almam ve dışarda yazılım attırmam fazlaca istekliydiler)

quote:

Orjinalden alıntı: sas_sas

eeee,
    Sorununuzu cozmek icin baska ne gerekli???

Belki de biz anlamadik..

acaba yapabilen bedel taleb edebilir ama ben odemem.. mi demek istedin???

belkide art niyetli düşünüyorsunuz
  • yukarı
  • ...
  • Selam shbndn arkadas.
    Bende'de ayni gps var, eger 2003 veya 2005 tr haritasi bulabiliyorlarsan bence kaçirma, çünkü ben arastirmistim (bedava indirmek için) ama tek 2006 tr haritasi buldum. Sanirim sendede destinator 5 yüklüdür, 2006 haritasini çalistirmak için destinator 6 in yüklü olmasi gerek (destinator 5'te sifre istiyor), o da pna için degil (pda için).

Biraz arastirirsan cihazini türkçeye çevirebilirsin, geçen sene yapmistim, su anda türçe elimden gitti: banada yazim

Cihaza destinator 6 yüklemek için .dll dosya atinmasi yazim diye duydum, daha denemedim.
    Eger yapmasini bilen arkadaslar varsa yardimci olsunlar lütfen, çünkü benimde çok isime yarar.
  • biz arkadaşa aldıkda bunu haritayı kayıt ettiremedik. bir türlü başaramadık. bağlanmak istediği site bulunamıyor gibi şeyler yazıyor ne yapmam lazım.
  • kutunun içinden bir cd çıkıyor ve o cd den bilgisayarına kurulum yapıyorsun . sonra sd kartı makineden çıkartıp bilgisayarına takıyorsun. programı çalşıtırdığında hazır olarak orada 2005-2006 haritası var ve sonra kutucuğu tıklıyorsun ve ileri diyorsun. otomatik olarak sd karta kurulum yapıyor. kartı acer d150 ye takıyorsun ve otomatik olarak kartı tanıyor ve çalışıyor. 2008 haritası varmı diye soracak olursan öğle bişey yooooookkkkkk. güncel haritası yok enson haritalar bunlar. destinator yeni harita üretmemiş. ben internette de bulamadım...
  • BEN BİR YERDE IGO YU YÜKLETMEYİ BAŞARDIM.İSTANBUL İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI KULLANDIM BAŞARILI.
    2008 HARİTA VAR, SESLİ UYARI, MP3 VE VİDEO OYNATICISI
    YÜKLEME OLMASAYDI HERHALDE MAKİNEYİ KULLANMAYI DÜŞÜNMÜYORDUM.
    İSTERSENİZ YAPAN YERİN MAİL ADRESİNİ ÖĞRENİP SİZİNLE PAYLAŞABİLİRİM.
    HERKESE SEVGİLER SORUNU ÇÖZÜLMÜŞ BİRİ OLARAK.
  • mesutozdic ver abicim o mailide yada teli kurtulalım şu destinatörden.otobanın ortasından u dönüş diyor.dayanamıyomya ben onu yiycem ya o ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.