Şimdi Ara

Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) | Ana Konu | i7-7700hq | 1050 TI | 256 GB SSD | 16 GB RAM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
10
Favori
36.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acer değil Amazon'a mesaj atmalıyız bence. Gerçi elbet gönderim tekrar açılacaktır diye düşünüyorum. Ürün ön siparişteydi ve stoğa girince gönderimi kapadılar ve kontrol ettim sadece Türkiye'ye değil Bulgaristan'a da kapalı. Kısacası adamlar sanırım ürün yeni, ilk bizim insanımız alsın diyerek sadece Amerika içi satış sunuyorlar. Ki eğer öyle bir durum varsa yakında açılacaktır gönderim.
  • Beyler acer Hepsiburada da 4000 den koymuşlar 1050 li ssd siz çöp şekilde şuan en mantıklı dell 7567 duruyor ama şu tn panel neymiş bu kadar ya iyi diyen var berbat diyen var herkes çok kararsız şöyle 5000 lira ya adam akıllı full paket pc yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Acer değil Amazon'a mesaj atmalıyız bence. Gerçi elbet gönderim tekrar açılacaktır diye düşünüyorum. Ürün ön siparişteydi ve stoğa girince gönderimi kapadılar ve kontrol ettim sadece Türkiye'ye değil Bulgaristan'a da kapalı. Kısacası adamlar sanırım ürün yeni, ilk bizim insanımız alsın diyerek sadece Amerika içi satış sunuyorlar. Ki eğer öyle bir durum varsa yakında açılacaktır gönderim.

Normalde 1300$ ama şuan önsipariş diye 1100$ yani önsipariş bitmeden Türkiye'ye açılması lazım ve bizim Amazon'a mail atmamız gerek
  • kaptanhulk kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş bitti diye düşünüyorum. Önsiparişteyken stok durumu yazmazdı ve 1-2 ay içerisinde gönderilir yazardı. Şimdi stok azaldı mı kalan adet yazıyor ve tarih daha belli. Stoklara girmiş kanımca.

• iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye gönderim açıkken de stokların belirli oldugu bir dönem olmuştu 1 hafta gibi. Bence halen ön satışta çünkü bir çok kaynaga göre kuzey amerikada ilk olarak haziranda satışa çıkıcak. Umarım başka bir konfigirasyon ekleyip bu modeli yine1099$'dan satarlar.
  • yok... valla alamadım adam gibi bir laptop... helios 300 gelmiyor, vx15 de hdd takma geyikleri falan uğraş dur, türkiyeden alayım desen ips ve 1050ti zaten bir arada yok (olan da uyduruk) fiyatlar da ayrıca uçuk... işin içinden çıkamadım valla parayı alıp karıya kıza yedirecem o olacak, enazından stress olmam
  • sparlexna kullanıcısına yanıt
    Valla aga bende ayni sekil kac aydir 1050ti olan 5000 tl alti duzgun bi cihaz bekledim. 3 ayi gecdi o gelcek bu gelcek derken.

Almisken i7 olsun 1050ti olsun dedim ama. Dell geldi birtek ips olmasi neyse de klavyesi oyun icin hic uygun gelmedi bana. Ona takildim onda da

Yarin i5 li 1050ti lenovo almayi dusnuyorum amazon.de den euro nun hareketine gore

• Herkese merhaba , helios 300 gerçekten iyi mi? Haziranda Amerikaya gidicem laptop almayı düşünüyorum. Normalde orda dell 7567 alıcaktım ips panelli 1050 ti modelini. Ancak oraya kadar gitmişken 1060 lı bi laptop alayım diyorum. Helios 300 , $1.099 . Onun alma şu daha iyi onu al dediğiniz bi laptop var mı? (Heliosun özellikleri iyi ancak kasası hoşuma gitmedi) bu arada Cs:go oynıcam

https://www.amazon.com/dp/B06Y4GZS9C/ref=cm_sw_r_cp_apis_1495401526638

Şu kasa çok güzel duruyor;

https://www.amazon.com/dp/B01MY1ZCM5/ref=cm_sw_r_cp_apis_1495401561628

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Bütcenin ne olduguna baglı acıkcası. Eger 1500$ civarlarını görürüm diyorsan gtx 1070 almanı öneririm.
    https://www.amazon.com/dp/B072C1FNN1/ref=sr_1_5?s=pc&ie=UTF8&qid=1495409928&sr=1-5&keywords=gtx+1070+laptop

Certified refurbished daha güvenilir iş yapıyor ama risk yine sana ait. geri verme ya da garanti olaylarını ögrenmeden sakın alma.

Ekran kartına göre düşüncek olursan gtx 1060 6gb olan en ucuz laptop su anda helios 300 eger 1450-1500 civarına cıkabiliyorsan gtx 1070 almaya calısman daha mantıklı olur. Hatta sen amerikaya gidip alıncaya kadar gtx 1080 8gb lı bir laptop yine aynı şekilde certified refurbished olarak 1550 - 1600 civarlarına düşebilir.

Bu yüksek rakamlara ulasırsan arayacagın laptopında sunlardan ilk ikisi mutlaka olsun:

Thunderbolt 3 destekli usb-c portu
    g-sync özelliği
    nvme konnektörü olan m.2 disk slotu

Sonuncusu o kadar sart değil ama o kadar para verirken bunların olması laptopı uzun süre kullanmanı saglar.

Edit: Csgo gibi fps oyunları için TN panel öneriyorlar çünkü gecikmesi 1ms. Bu durumda eger iddialı bir cs:go oyuncusu olmak istiyorsa ips yerine TN paneli al ama sakın dell 7567 alma cunku paneli TN olmasına ragmen aşırı kalitesiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackmad -- 22 Mayıs 2017; 3:6:14 >

• Amazon'a Helios 300'ü Türkiye'ye göndermesi için nasıl ticket atabiliriz ?? Almak isteyen arkadaşlar da aynı şekilde yapsında 1299$ olmadan Türkiye'den alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Herkese merhaba , helios 300 gerçekten iyi mi? Haziranda Amerikaya gidicem laptop almayı düşünüyorum. Normalde orda dell 7567 alıcaktım ips panelli 1050 ti modelini. Ancak oraya kadar gitmişken 1060 lı bi laptop alayım diyorum. Helios 300 , $1.099 . Onun alma şu daha iyi onu al dediğiniz bi laptop var mı? (Heliosun özellikleri iyi ancak kasası hoşuma gitmedi) bu arada Cs:go oynıcam

https://www.amazon.com/dp/B06Y4GZS9C/ref=cm_sw_r_cp_apis_1495401526638

Şu kasa çok güzel duruyor;

https://www.amazon.com/dp/B01MY1ZCM5/ref=cm_sw_r_cp_apis_1495401561628

csgo oynayacaksan sadece öyle 1070lere çok gerek yok açıkçası cs:go çok performans isteyen bir oyun değil... ve evet helios 300 gerçekten iyi, fan tek tarafta olmasına rağmen beklediğimin tam tersi ısınma sorunu daha bile az, fakat ekranı IPS ve diğer yorumda dediği gibi TN panel alman daha mantıklı az gecikmeli birtane tabi. 1050ti sana rahat rahat yeter cs:go için i5 alman da daha mantıklı açıkçası. madem amerikaya gideceksin ozaman tavsiyem acer aspire vx5 (ya da vx 15 diye geçiyor)(bu konunun ana ürünü olan laptop ) i5 ve 1050ti lı versiyonunu alabilirsin (ekran yine IPS olacak malesef) sadece 800$civarı bir fiyat vermiş olursun ve işini çok rahat görür.

param var harcayacak diyorsan ozaman daha üstü laptoplar düşünebilirsin, asıl tavsiyem madem cs:go istiyorsun kendine bir masaüstü diz, gecikme süren çok daha az olur bir laptopa göre (özellikle türkiyenin internet gecikmesinin s.k gibi olmasının da etkisi var)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanhulk

Amazon'a Helios 300'ü Türkiye'ye göndermesi için nasıl ticket atabiliriz ?? Almak isteyen arkadaşlar da aynı şekilde yapsında 1299$ olmadan Türkiye'den alalım

Hangi seçenekler ile ne yazarak ürünün Türkiye'ye gönderiminin tekrar açılmasını isteyebilirim ?Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) | Ana Konu | i7-7700hq | 1050 TI | 256 GB SSD | 16 GB RAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanhulk -- 23 Mayıs 2017; 13:58:55 >

• amazonda helios 300 için 2. bir satıcı açılmış, sevindim aha pahalıya da gelse türkiyeye gönderen satıcı var diye. hem fiyatı 1400$ hem de yine türkiyeye göndermiyorlar :D valla ciddi ciddi 1500$ verip amerikanpostam.com la getirtmeyi düşünmeye başladım... da işte 5400tl falan olacak o da çok -_- amk amazonu ya. 1 ay içinde yeni laptop aldım aldım... yoksa zaten bir isime yaramayacak ama bu ay herhalde teknoloji almak için en boktan ay. beklicez artık ya yeni ürün çıkacak ya da 1050tilı laptopa 5200 tl verecez :/
  • Bende önce bilgisayarı (vx15) sonra konuyu gördüm, cihaz hoşuma gitti şu an amazonda Türkiye'ye gönderim de var. 1050Ti modelini almayı düşünüyorum bahsettiğiniz gibi vergiyi kendisi kestiği için gümrükte hiçbir sıkıntı çıkmıyor değil mi? Benimkinden olsa sıkıntı yok ama babamın kartını kullanacağım için şüpheli yaklaşıyorum

• Arkadaşlar tekrar belirtmek isterim Amazon güvenilir bir şirkettir. Vatan Hepsiburada veya diğer pek alış veriş sitesinden daha güvenli. Bugün, ürünü değiştirirken çıkan kargo ücretini adet etmişler (200 TL)

Ben ürünü 1 aydır kullanıyorum keşke şöyle olsaymış dediğim bir tarafı olmadı.

Ekran kartını daha iyi istiyorsanız fiyatı yükseltmeniz gerekir bu fiyata en iyi laptop bu

Fiyat ne çıkıyorsa onu ödersiniz. Ana konusu fiyatları yazdım. Benim önerdiğim model i5 ve 1050 ti olan model.

Ben i7 ldım çünkü sanal makine çalıştırdığı dan thread lazım oluyor eğer oyun ve multimedya öncelikse i5 gayet iyi ve fiyat olarak rakipsiz.

• Helios 300 hakkında daha fazla yazmayalım lütfen. Ayrı bir konu açılarak oradan daha iyi bilge alışverişi yapılabilir.

• ozaman bir helios 300 konusu aç da sefamız olsun OP
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

Arkadaşlar tekrar belirtmek isterim Amazon güvenilir bir şirkettir. Vatan Hepsiburada veya diğer pek alış veriş sitesinden daha güvenli. Bugün, ürünü değiştirirken çıkan kargo ücretini adet etmişler (200 TL)

Ben ürünü 1 aydır kullanıyorum keşke şöyle olsaymış dediğim bir tarafı olmadı.

Ekran kartını daha iyi istiyorsanız fiyatı yükseltmeniz gerekir bu fiyata en iyi laptop bu

Fiyat ne çıkıyorsa onu ödersiniz. Ana konusu fiyatları yazdım. Benim önerdiğim model i5 ve 1050 ti olan model.

Ben i7 ldım çünkü sanal makine çalıştırdığı dan thread lazım oluyor eğer oyun ve multimedya öncelikse i5 gayet iyi ve fiyat olarak rakipsiz.

Zaten konuyu başından beri takip ediyordum ama son kez sormak istedim, teşekkür ederim cevabınız için. i5 ve 1050Ti tercihim olacak sanırım.

• uzun araştırma sonunda VX15 'in i5 versiyonunu almaya karar verdim (vergi ve kargo dahil 3888 tl'ye geliyor) yoksa sadece 1050ti yerine 1060 olan laptoplara 5500-6000 vermem gerekecekti.

Qarek dostum, şimdiye kadar laptopun performansından memnun musun? ısınma problemi falan oluyor mu?
    Ha bir de hdd aparatı için kaç tl istedi amerikapostam.com? kaç günde geldi hdd aparatı?
  • sparlexna kullanıcısına yanıt
    hdd aparatı 15 günde geldi ödediğim para 13 dolar (benim için al hizmeti 5 dolar)

laptop gayet iyi hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı donmadı her oyunda iyi performans alıyorum zaten videolar ana konuda var

ısınması bir laptopa göre normal fan sesleri aşırı yüksek çıkmıyor o güzel
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.