Şimdi Ara

★★★ ACER Aspire V3 - 772G [Ana Konu] ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.391
Cevap
40
Favori
200.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı olsun öncelikle aramıza hoşgeldiniz Bu yedek alma işlemini hiç yapmadığım için birşey söyleyemeyeceğim. Bu işleri ayrıca yapıp uzman olan arkadaşlar yardımcı olursa daha mantıklı olur. Yanlış birşeye yönlendirmemiş olurum sizi.

Flopyy, SSD ekleyebilir miyiz diye sorduğunuzu varsayarsak evet boş slota ssd takabilirsiniz.
  • Sağolun hocam

• Mirliva hocam gta 4 oyununda benchmark a girdim orda ekran kartı hd graphic 4600 yazıyo gtx i görmesi lazım değilmi açarkende gtx i secip açıyorum sendede böylemi
  • AACEER A kullanıcısına yanıt
    Hocam onu ben de uğraştım. Exe'sini tanıtıp girdim ama yine de GTX 760 la açamadım bi türlü. Neyse 4600'de oynatıyor sıkıntısız. Öyle oynayın artık
  • hd 4600 bile bukadar iyise harika :D ama gtx i görmemesi bu oyunda ii olmamıs tabi. Teşekkür ederim baya soru sorduk sanada ksura bakma :)
  • AACEER A kullanıcısına yanıt
    Haswell ile gelen bu ekran kartı aslında fena bir kart değil. Yakın zamanda çıkmış çoğu oyunu low ve medium özelliklerde iyi fps'lerde açabilmekte. Tabii ki bir GTX 760 değil ancak yine de iyi iş çıkarıyor kerata.
    Şu linkte kartın notebookcheck sitesindeki incelemesi mevcut. Sayfada aşağılara inerseniz oyunlarda aldığı fps değerlerini görebilirsiniz:http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4600.86106.0.html

Hocam sizin için de söylüyorum diğer arkadaşlar için de; Soru sorduğunuz zaman kusura bakma, sıktık seni de gibi tabirler kullanmanıza hiç gerek. Konuyu, bu bilgisayardan sizlerin haberi olsun, alanların da sorunlarına, sorularına yardımcı olayım diye açtım. İstediğiniz her şeyi buradan veya özel mesajdan sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirlivaVII -- 27 Ekim 2013; 20:42:48 >

• Vatana almaya gidiyorum... I5 lisini neye dikkat etmem lazım...

• Nvidia denetim masasından gerekli ayarları oyun için yaptın mı?gta4 sıkıntılı bir oyundu oyunda da sorun vardı kart geçişlerinde de gerekli patchlerin kurulması lazım oynayanlar öyle oynadı,bu oyunu oynamadığım için hangi patch o konuda yardım edemeyeceğim.
  • oyun açıyorum mesela pes 14 gtx le deniyorum 60 fps diğer entekre grafiklede 60 fps burda gtx i görmüyo sanırım çözemedim bunu ayarlarınıda yaptım nvidia denetim masasından bişeyi yanlış yapıyorum sanırım bulamadım
  • Nvidia Denetim Masasındaki ayarlarda Yüksek performanslı Nvidia ekran kartı seçili olmalı. Olmadı ek ayarlardan oyunun exe'sini bulup GTX 760'ı seçin o zaman olacaktır. GTA 4 içinse patch falan olayı varmış zaten oynamayacağım için hiç uğraşmayacağım
  • Sadece gta 4temi görmüyor yoksa hepsinde aynı sorun varmı

• Yok GTA 4'te böyle bir sıkıntı var. Oyundan kaynaklı yani. Diğer oyunlarda çatır çatır GTX 760 çalışıyor
  • Gta da hiç mi gtxe geçmiyor yoksa patch fln atmak mı gerekiyor ? tek oynamak istediğim oyun gta 4tü drift mod ile ölümüne yanlıcaktım :D

• arkadaşlar bilgisayarı sürekli yanında taşıyacak biri için 17" sıkıntı olurmu fazla bi ağırlık yapıyor mu?
  • hicrin kullanıcısına yanıt
    Çantayla taşınır da ağırlığının pek hafif olduğu söylenemez malum 17.3" 2.5 kg'dan fazladır hocam. Ağır olup olmaması tamamen size kalmış bir kıstas Ama ortalamadan ağır bir bilgisayar.
  • Hocam recovery den nasıl format atıcaz yardım edebilirmisin ???
  • ayuso18 kullanıcısına yanıt
    Hocam arama bölümüne Acer Recovery Management yazarsanız format atmak için olan programa ulaşırsınız. Programa girip Fabrika Ayarlarına Geri Yükle seçeneğine tıklarsanız bir onay sayfası çıkar karşınıza. Onay verirseniz bilgisayarınız fabrikadan çıktığı haline geri dönecektir. En kolay yoldan format bu şekilde atılabilir
  • Peki Biligsayarda olan virüsler filan hepsi silinir değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayuso18 -- 28 Ekim 2013; 1:00:57 >
  • ayuso18 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Bilgisayar kutusunu açıp kurulumunu yaptığınız haline dönecektir. Sıfır km olacak yani Tabi kurduğunuz uygulamalar ve oyunlar da silinmiş olacak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.