Şimdi Ara

ACER ASPİRE V3-571G KULLANICILAR KLÜBÜ[28 KİŞİ OLDUK] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
21
Favori
116.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alttaki dokunmatik mouse a dokununca sol tuş gibi davranıyor dokunmatik kısmı teknosada başka pc lerde de bu durum var nasıl düzeltebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

alttaki dokunmatik mouse a dokununca sol tuş gibi davranıyor dokunmatik kısmı teknosada başka pc lerde de bu durum var nasıl düzeltebiliriz

Acer 5520g notebook vardı daha öncelerde bende ondada aynı sıkıntı vardı touchpad yapısı ile ilgili bir sorun gibi geliyor. Hp dv6 notebook kullandım onda hiç böyle bir sıkıntı yoktu. Harici fare ile kullanıyorum touchpadi kapatıyorum mecburen zaten pek kullanmıyorum.
  • Şimdi laptopun altnına normal soğutucu koyup denedim oyun oynuyorum 73 derece de kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Şimdi laptopun altnına normal soğutucu koyup denedim oyun oynuyorum 73 derece de kalıyor.

teknosada buldum bir tane trust marka çift fanlı alıcam yakın zamanda

• zalman soğutucu aldım 50tl ye vatandan soğutucu öncesi de herhangi bir ısınma vs sorunu yaşamadım. atheros wifi evdeki modemde otomatik ip almıyor zyxel modemde sorun olmadı ama. Bir driver sorunlu ama hangisi bulamadım henüz mavi ekran veriyor bazen o driver. ilerleyen zamanlarda çok daha iyi performanslar alacağız inşallah. beni de ekleyin kulübe
  • Isınma sorunu yaşamadım derken oyunlarda filan mı olmuyo yoksa normal kullanımda mı
  • http://www.netsiparis.com/detay/18321307007/THERMALTAKE-CL-N0015--MASSIVE23-LX-17-10-17?ref=akakce&v=1.83.2

soğutucu almak isteyenlere yukardakini öneririm 3 arkadaşıma aldırdım kendimde test etme imkanı buldum işini gayet iyi yapıyor
  • liste güncel
  • ne kadar ısı farkı oluyo bilgi verir misin
  • Arkadaşlar laptopumu garantiye yollasam mı yollamasam mı diye çok kararsızım. Üç sebep var aklımda ilki oyunlarda filan çok ısınıyo olması. İkincisi bazen görev yöneticisinden baktığımda disk kullanımı %100 oluyo. Üçüncü sebep ise mausenin sol tuşuyla sağ tuşuna bastğında ikisinden gelen ses farklı bu da beni rahatsız ediyo bilgilerinizi ve gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim zaten az kişiyiz lütfen bilgilerimizi paylaşalım.
  • quote:

Arkadaşlar laptopumu garantiye yollasam mı yollamasam mı diye çok kararsızım. Üç sebep var aklımda ilki oyunlarda filan çok ısınıyo olması. İkincisi bazen görev yöneticisinden baktığımda disk kullanımı %100 oluyo. Üçüncü sebep ise mausenin sol tuşuyla sağ tuşuna bastğında ikisinden gelen ses farklı bu da beni rahatsız ediyo bilgilerinizi ve gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim zaten az kişiyiz lütfen bilgilerimizi paylaşalım.

benimkinin sıcaklığı durduğu yerde 50 derece falan oyunlarda 70e çıkıyor soğutucusuz. İlk aldığımda fazla ısınıyor gibi geliyordu ama şuan iyi durumda.
  • İnternetim ortalama 10 dk de bi sınırlı erişime düşüyor sizdede oluyor mu bu çözümü var mı yada ?
  • arkadaşlar sıcaklığa gelince ilk aldığımda fazla ısınıyordu ama 3-4 gün geçti aradan şuan normal düzeye döndü biraz zaman verin pc ye derim(tabi iade süresini geçirmeyin :D ) bu arada arkadaşın paylaştığı thermaltake soğutucuyu VATAN dan bilgisayar ile birlikte 52tl ye aldım bilginize
  • DNS ayarlarında eğer DNS otomatik değilse bu yapabiliyor. Zaman vermelisiniz demişsin ne kadar zaman ve sen hangi oyunları oynuyosun da 70 e çıkıyo. Ben pes13 oynarken 88e çıkıyo belki kapatmasam daha da çıkar bilmiyorum.
  • quote:

DNS ayarlarında eğer DNS otomatik değilse bu yapabiliyor. Zaman vermelisiniz demişsin ne kadar zaman ve sen hangi oyunları oynuyosun da 70 e çıkıyo. Ben pes13 oynarken 88e çıkıyo belki kapatmasam daha da çıkar bilmiyorum.

dostum şöyle diyim şuan sınav dönemim olduğundan öyle açıp aralıksız 3-4 saat oynayamıyorum ama bugün 45dk kadar call of duty black ops 2 oynadım oyunu kapattığımda baktım sıcaklığa 73 dereceydi. Ne kadar zaman dersen ben alalı 1 hafta olmadı ama belirgin derecede ilk aldığımdan daha az ısınıyor ilk aldığımda korkmuştum bu ne diye ama bi forumda gördüm başkası demiş ilk haline göre ısınma azaldı diye bendede oldu aynısı. Şuan interneti hariç bi sıkıntısı yok
  • az en yüksek sıcaklını 80 e indirdim sanki biraz fayda etti gibi internet konusunda sınırlı bağlantı konusunu diyorsan dns ayarlarından kaynaklanabiliyor. DNS ayarını otomatiğe alıp bi dene istersen
  • Güncel bir konuya benziyor. Sorularım olacak, inşallah yanıtlarsınız.

Öncelikle şuanda Acer Aspire serisi 5741G model laptop'u kullanıyorum.

Kendime bir laptop alıp kendi minibooku arızalı olan kız arkadaşıma vermek istiyorum(1-2ay içeresinde).

------------

Hergün akşam saatlerinde ve haftada 1 gün full laptopun başında oluyorum.

Dizi, Film ve aktif internet kullanımı yapıyorum. Oyun vs. pek fazla bulaşmam (Xbox oyuncusuyum)

İnce hatlara sahip rahat taşınabilen ama ekranıda büyük bir laptop istiyorum.

Beni internette gezinmem video film izlerken ve,veya depolama yaparken kırk yılda bir oyun oynıcaksamda yarı yolda bırakmayan yeni nesil bir cihaz arıyorum.

Elimdeki laptop i3 en kötü i5 veya i7 olsun istiyorum.

Peki yine bir acer almam, bu modelden v3 e geçmem mantıklı olur mu ?

Bunu kız arkadaşıma vereceğim maddesini atlamayın :)

Yerini neyle doldurayım sizce ?

Tavsiyeleriniz bekliyorum V3 hoşuma gitti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

Güncel bir konuya benziyor. Sorularım olacak, inşallah yanıtlarsınız.

Öncelikle şuanda Acer Aspire serisi 5741G model laptop'u kullanıyorum.

Kendime bir laptop alıp kendi minibooku arızalı olan kız arkadaşıma vermek istiyorum(1-2ay içeresinde).

------------

Hergün akşam saatlerinde ve haftada 1 gün full laptopun başında oluyorum.

Dizi, Film ve aktif internet kullanımı yapıyorum. Oyun vs. pek fazla bulaşmam (Xbox oyuncusuyum)

İnce hatlara sahip rahat taşınabilen ama ekranıda büyük bir laptop istiyorum.

Beni internette gezinmem video film izlerken ve,veya depolama yaparken kırk yılda bir oyun oynıcaksamda yarı yolda bırakmayan yeni nesil bir cihaz arıyorum.

Elimdeki laptop i3 en kötü i5 veya i7 olsun istiyorum.

Peki yine bir acer almam, bu modelden v3 e geçmem mantıklı olur mu ?

Bunu kız arkadaşıma vereceğim maddesini atlamayın :)

Yerini neyle doldurayım sizce ?

Tavsiyeleriniz bekliyorum V3 hoşuma gitti :)

Şu söylediklerinin hepsini bende yapıyorum ama ben oyunda oynuyorum ve rahatlıkla yetiyor tasarımı çok ince değil ama kesinlikle şık. Ayrıca bu bilgisayar inanılmaz derecede f/p ürünü bununla aynı özellikteki samsung toshiba ve benzeri bilgisayarlar 2600-3500 arasında gidiyor. Şuan v3-571g fiyatı vatanda 2.186 tl ama arada bi özel indirim ile 1600 civarına geliyor. İndirim kovala derim ve tavsiye ederim

• quote:

az en yüksek sıcaklını 80 e indirdim sanki biraz fayda etti gibi internet konusunda sınırlı bağlantı konusunu diyorsan dns ayarlarından kaynaklanabiliyor. DNS ayarını otomatiğe alıp bi dene istersen

dostum çok saçma değilmi ama dns ayarlarını değiştirince internetin kesilmesi. İnternette bişiler buldum Atheros wifi adaptoru ile win 8 uyumlu çalışmıyormuş ondan diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.