Şimdi Ara

ACER ASPİRE V3-571G KULLANICILAR KLÜBÜ[28 KİŞİ OLDUK] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.120
Cevap
21
Favori
116.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanakyurek

everestten kontrol etmedim ama sürücüyü kaldır ve sil dedim sonra tekrar yükledim herhangi bir sorun yok. bazen mavi ekran alıyorum netio.sys ile ilgili o da muhtemelen driver hatası ama sebebini henüz çözemedim. windows 8 de bu tarz şeylerin olması doğal başta. yeni bir çekirdeğe geçtik sonuçta driverların güncellenmesi ve gelişmesi gerekiyor. zaman içerisinde daha iyi olacaktır.

aynısını yaptım hala devam neyse çözülmesini beklicez artık
  • fifa 13 ü ayarlardan 1366*768 çözünürlü seçmeme rağmen 600*800 ekran boyutunda açıyor var mı aynı sorunu yaşayan veya çözümünü bilen şu ana kadar sıkıntı yaşadığım tek oyun
  • Bende aldım artık sizlerleyim...

Kafama takılan bir iki şey var. vaktim olunca sizlerle paylaşacağım. Şimdilik hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiaxi -- 4 Ocak 2013; 18:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiaxi

Bende aldım artık sizlerleyim...

Kafama takılan bir iki şey var. vaktim olunca sizlerle paylaşacağım. Şimdilik hoşçakalın.

hayırlı olsun bekliyoruz
  • merhaba arkadaşlar.
    yaklaşık 20 gün önce aldım.
    beni de eklerseniz sevinirim.
  • Arkadaslar son 2 gundur bilgisayar kapanirken boyle bi 5-10dk bekliyor sonra kapaniyor acilistada ciddi bir hatayla karsilasildi ve kurtarildi diyor sebebi hakkinda fikri olan yada ayni sorunu yasayan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

alttaki dokunmatik mouse a dokununca sol tuş gibi davranıyor dokunmatik kısmı teknosada başka pc lerde de bu durum var nasıl düzeltebiliriz

Aynı sorun bende de oldu. Gidip aynısıyla değiştirdim sorun düzeldi. Yarısında üretim hatası var sanırım.

• kullanıcılar eklendi
  • Arkadaşlar soğutucu alıcam acil önerilerinizi bekliyorum. 50 lira civarında olursa çok iyi olur. Usb port sayısı da yanınında extra daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur7884

Arkadaşlar soğutucu alıcam acil önerilerinizi bekliyorum. 50 lira civarında olursa çok iyi olur. Usb port sayısı da yanınında extra daha iyi olur.

Thermaltake massive 23LX Vatandan 52tl ye aldim cok memnunum. Extra usb giriside var.

• Arkadaslar bende bisrsey danisicam bu windows 8 daha hazir degil ve gerek wifi gerek diger konularda surekli sorun cikartiyor. Windows 7 kurmayi dusunuyorum ne dersiniz? Aayrica kurarsam eger orjinal windows 8i kaybedermiyim?

• Laptopta sıcaklığı kaçtan kaça düşürdü bilgi verir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secretname13

Arkadaslar bende bisrsey danisicam bu windows 8 daha hazir degil ve gerek wifi gerek diger konularda surekli sorun cikartiyor. Windows 7 kurmayi dusunuyorum ne dersiniz? Aayrica kurarsam eger orjinal windows 8i kaybedermiyim?

windows 8 bana 7 den daha stabil geldi
    8 den vazgeçme orjinalliği kaybetme olasılığı yok galiba sonuçta ürün anahtarı pc nin kasasına yazılmış
  • quote:

Laptopta sıcaklığı kaçtan kaça düşürdü bilgi verir misin?

Yuk altinda degilken 53ten 47ye kadar falan cekiyor yuk altinda 67-68 oluyor

• quote:

quote:

Arkadaslar bende bisrsey danisicam bu windows 8 daha hazir degil ve gerek wifi gerek diger konularda surekli sorun cikartiyor. Windows 7 kurmayi dusunuyorum ne dersiniz? Aayrica kurarsam eger orjinal windows 8i kaybedermiyim?

8 den vazgeçme orjinalliği kaybetme olasılığı yok galiba sonuçta ürün anahtarı pc nin kasasına yazılmış

Nerde yaziyo ya ben goremedim

• quote:

quote:

quote:

arkasını çevirdiğinizde solda

• Bu değerler soğutucusuz hali mi. Eğer ki soğutuculu hali ise yine de fazla değil mi
  • quote:

Bu değerler soğutucusuz hali mi. Eğer ki soğutuculu hali ise yine de fazla değil mi

Sogutucusuz 50 derece normal bir degerdir oyun oynarken 70de normal geliyor bana

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkasını çevirdiğinizde solda

Goremedim ama S/N yazan yer mi ?

• İşte ilk sorum... Touch pad in sagında bulunan yukarı aşagı sürükleme botunu düzgün çalışmıyor.
    İlk dokundugumda çok az hareket hemen duruyor. Her seferinde tıklamam gerekiyor. Bunun bir ayarı falan var mı yawwww
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.