Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
52
Favori
200.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan hizli'da stok bayadır yok, bir kaç ay oluyor ciddi bir indirime girmişti bende kaçırmak istemedim şuan çoğu yerde fiyat stabil dolardan kaynaklı kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

arkadaşlar öneriyor musunuz sorunu var mı cihazın ? Bimeksten :http://www.bimeks.com.tr/urun/145295/acer-aspire-vn7-791g-57bp-nx-mqrey-003-.aspx#photos
    Almayı düşünüyorum ya da monster alacağım.Ama onda vade farkı olması 140 lira fazladan vermemi sağlıyor.

Kardeş ben geçen hafta aldım Biparayı da tablet alarak kullandım. Bence bu fiyata emsalsiz bir ürün.. Kesinlikle tavsiye ederim. i7 için 400-500 lira vermek mantıklı gelmedi açıkçası. Bu laptobun tek sorunu harddiskin 5400 olması onun dışında mükemmel diyebilirim. Ssd takmak lazım kesinlikle. Ekranı,sesi,klavye aydınlatması vs çok hoşuma gidiyor. Soğutması da gayet iyi. Görünüm olarak da beğendim açıkçası. Touchpadi beğenmedim daha iyi olabilirdi. Tavsiye ederim bu fiyata daha iyisi yok.

• touchpadde bnm parmagim takiliyor kayganlik cok az goruntuyu bozmamak icin yapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı düşünen varsa eğer ikincl el temiz , Sıfırından 1000TL daha uyguna 4.5 YIL Bimeks Cihazı alabilirsiniz ;

17.3 " ACER VN7-791G-78M4 17,3 i7 GTX 860M 16 GB 1 TB
    http://forum.donanimhaber.com/m_111820509/f_//tm.htm#111820509
  • hayırlı akşamlar bunda format olayı nasıl oluyor daha önce hep monster pc kullandıgım için tek tuşla format olayını pek bilmiyorum cahilligime verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt cn

hayırlı akşamlar bunda format olayı nasıl oluyor daha önce hep monster pc kullandıgım için tek tuşla format olayını pek bilmiyorum cahilligime verin

ayarlarda kurtarma kısmında fabrika ayarlarına dön gibi bir seçenek var. bi tuş değil aslında ama bi kaç tuşla diyelim ilk günki aldığınız haline geliyor pc :)
  • Gtx960m olan modeli en uygun nereden alabilirim? Benim bulabildigim en uygunu gold var ve 3.600tl ye satiyor arayip sordugumda ise teshir urun oldugunu soyluyorlar. Onun haricinde mediamarkt 3.800tl ye satiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

Gtx960m olan modeli en uygun nereden alabilirim? Benim bulabildigim en uygunu gold var ve 3.600tl ye satiyor arayip sordugumda ise teshir urun oldugunu soyluyorlar. Onun haricinde mediamarkt 3.800tl ye satiyor

ve benim bildiğim 3800 liraya satılan media markta 860m li model

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-aspire-vn7-791g-78s8-17-3-in%C3%A7-%C4%B1ntel-core-i7-4720hq-16-gb-1-tb-windows-8-1-notebook-1142542.html?userId=207438664&ignoreKrypto=true&addressId=52788249

- bilgisayar dediğin, bilgisayarcıdan. telefon dediğinde telefoncudan alınır. yani bimeksten alınmaz bence. neyse...

quote:

Orijinalden alıntı: mattiadestro

yeni nvidia driver'ı gelmiş arkadaşlar deneyen var mı? vallahi bıktım iki aydır bozuk driver'lar bunu da indirip kurmaya üşeniyorum.
    Hocam ben indirdim çözüm olacağını da düşünüyordum ki başta sorun yoktu cod black ops3 actim oynadim gayet temiz sorunsuz ama iste oyundan cikarken kisisel bilgisayarinizda sorun olustu tekrar baslatacagiz dedi windows sonra yeniden baslattiktan sonra oyuna girerken siyah ekranda kaliyor ayrica fallout4te hic oyuna girmiyor ama project carsta sorun yok daha da bakmadim

Bu arada gtx860 var bende gtx960 olanlarda sorun olmayabiliyormus

- şuan ki en güncel 860m driverının 359.0 olması lazım, buda kendisinden önceki driverlardan daha sorunluydu. ve bunun yüzünden artık vazgeçtim güncel driverın düzelmesi umudumdan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderak -- 25 Kasım 2015; 8:34:58 >

• onderak kullanıcısına yanıt
    Hocam mediamarktaki model adi acer vn7 791g 78s8 bu model gtx960m kullaniyor ama ekran kartina 860m yazmislar. Bence ekran kartini siteye yanlis yazmislar. Cunku model adi onu gosteriyor

• Arkadaşlar merhabalar, yahu bu driverı (359.0 hatta önce gelen driver da dahil) nvidia expriencedan neden güncelleyemiyorum. Windows sürümü ile uygun değil hatası alıyorum. Anlamadım gitti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Win 8.1den upgrade Win10 yüklü.

İ5 GTX860M olan model.

Ek olarak M.2 sata portu var kesin değil mi? M.2 ssd alsam Acera götürsem ilavesi için yardımcı olur mu servisi?

Son olarak. Tavsiye ederim güzel alınası bir cihaz. Lenovo y50-70 ile(olması lazım) bu model arasındaydım. Özellikle ekranı ve olumlu kullanıcı deneyimleri Acerı seçme sebebim oldu.

Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 25 Kasım 2015; 16:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

Arkadaşlar merhabalar, yahu bu driverı (359.0 hatta önce gelen driver da dahil) nvidia expriencedan neden güncelleyemiyorum. Windows sürümü ile uygun değil hatası alıyorum. Anlamadım gitti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Win 8.1den upgrade Win10 yüklü.

İ5 GTX860M olan model.

Ek olarak M.2 sata portu var kesin değil mi? M.2 ssd alsam Acera götürsem ilavesi için yardımcı olur mu servisi?

Son olarak. Tavsiye ederim güzel alınası bir cihaz. Lenovo y50-70 ile(olması lazım) bu model arasındaydım. Özellikle ekranı ve olumlu kullanıcı deneyimleri Acerı seçme sebebim oldu.

Herkese iyi günler.

servis ssd'yi kendi satıyor, dışarıdan alınanı takmıyor. m2 girişi kesin var ama anakartı falan sökmek gerekiyor. konunun ilk mesajında var takma videosu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

Hocam mediamarktaki model adi acer vn7 791g 78s8 bu model gtx960m kullaniyor ama ekran kartina 860m yazmislar. Bence ekran kartini siteye yanlis yazmislar. Cunku model adi onu gosteriyor

Bence model numarasının farklı olmasının nedeni ekran kartı değil işlemci, çünkü bizim PC ile arasındaki tek farklı donanım o yazılmış... 4720hq buradaki işlemci bizdeki 4710hq.

Bizim makina ise su

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-vn7-791g-78m4-17-3-in%C3%A7-core-i7-4710hq-2-5-ghz-gtx-860m-16-gb-1-tb-windows-8-1-notebook-1128834.html

Oda 3700.. Ekran kartı 960m olsaydı aradaki fark 100 lira olmazdi diye düşünüyorum.....

Ama yinede yanlış yazmış olabilirler tabi, sonuçta insan oğlu..

• onderak kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni urun numarali laptop gold bilgisayarda gtx960m olarak satiliyor. Ve acerin sitesinden bakinca da bu model numarasinda gtx960m kullanilmis yani mediamarktta yanlis yazilmis.

http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-78s8-notebook_u

• http://i.hizliresim.com/P65Bz7.jpg

http://i.hizliresim.com/5m82jj.png

• Acer müşteri hizmetlerine ssd monstaji garanti disi birakiyormu diye attığım maile gelen cevaplar birisini online destekten birisini acer musteri hizmetlerinden sordum

• Arkadaşlar 2.5 inçlik SSD aldım. Mevcut harddiski cd yerine takıp kullanacağım fakat şimdilik gerekli aparatlarım yok. HDD'yi daha sonra takacağım. SSD'yi HDD'nin yerine takıp kullanacağım fakat daha önce bu işlemi hiç yapmadım. Taktıktan sonra Windows'u nasıl tekrar kurarım? BIOS'ta sorun çıkar mı veya bir ayar yapmam gerekir mi?
  • Arkadaşlar dün win10a toplu guncelleme geldi ondan sonra kullandigim eski surucu de bozuldu bunun üzerine en guncel surucuyu yukleyip deneyeyim bi dedim yukledim falloutta denedim sorunsuzdu diğer oyunlara bakamadim ama fallout hic acilmiyordu onceden bu surucuyle

Siz de deneyin isterseniz duzeldi sanirim sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KralYLMZ -- 27 Kasım 2015; 6:44:42 >
  • Arkadaşlar merhaba,

acer aspire v nitro i5 4210h 17" olanını almayı düşünüyorum. Beni cezbeden özellikleri full hd kaliteli bir ekran görüntüsü vermesi ve donanımın gayet yeterli olması. Çok oyun oynayan birisi değilim.

Yanlız forumda gördüğüm kadarıyla ekran kalitesi ile ilgili sıkıntılar var. siyahlar ve ışık sızması ile ilgili. Bir de wireless ve ısınmadan bahsedilmiş. Bunlarla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. 2500 tl ye teşhir ürünü buldum.

Bir de ekranın mat olması aklıma takıldı. Aynı seride ki diğer ürünlerin ekran kaliteleri çok beğendim. Diğerleri de mat mı yoksa parlak mı? ona göre kıyaslama yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm3589

Arkadaşlar merhaba,

acer aspire v nitro i5 4210h 17" olanını almayı düşünüyorum. Beni cezbeden özellikleri full hd kaliteli bir ekran görüntüsü vermesi ve donanımın gayet yeterli olması. Çok oyun oynayan birisi değilim.

Yanlız forumda gördüğüm kadarıyla ekran kalitesi ile ilgili sıkıntılar var. siyahlar ve ışık sızması ile ilgili. Bir de wireless ve ısınmadan bahsedilmiş. Bunlarla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. 2500 tl ye teşhir ürünü buldum.

Bir de ekranın mat olması aklıma takıldı. Aynı seride ki diğer ürünlerin ekran kaliteleri çok beğendim. Diğerleri de mat mı yoksa parlak mı? ona göre kıyaslama yapılabilir.

Isınma problemi yok soğutması baya iyi..Wirelessda sürekli kopma vardı ama onu düzelttim konudaki bir arkadaş sayesinde. Aygıt yöneticinden bir ayar yapılıyor ve düzeliyor ama wireless çok güçlü çekmiyor galiba ama bilgiye dayalı söylemiyorum bunu öyle hissettim yanılıyor olabilirim. Full diş gösteriyor gerçi ama bilemiyorum..Ekran kalitesi mükemmel ötesi bana göre hayranım..Işık sızması yok benimkinde ama olanlar varmış..En iyisi pcyi aldığın yerde kurulum yaptırıp ölü pixel , ışık sızması vs var mı diye bakıp almak. Bir sıkıntısı yoksa gözün kapalı alabilirsin.

• Urunu netten alicam ne yazik ki test etme sansim yok. Bir de urun teshir urunu. Bende cok begendm ekranini mediamarkta ama netten almak zorundaym cok fark var

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.