Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
52
Favori
200.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hdd değiştirip ssd takan varmı arkadaşlar.2.hdd yuvası varmı
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/ask-acer bu linkten " SORU SORUN " a tıklayıp. Ürünümüzün altında yazan seri numarasını girip istediğimiz soruyu sorabiliyor. Seri numarasını girince zaten VN7-791G diye cihazı buluyor ve bu cihazın donanımına göre cevap geliyor. Sizde bir yazın bakalım nasıl bir geri dönüş verecekler. Bana "Mehmet" isimli bir çalışan geri dönüş yaptı. Gece yazdım sabah geri dönüş yaptılar. Mesai saati içinde dönüş yapacaklardır.
  • Dark Brotherhood kullanıcısına yanıt
    2010 veya 2011 yılında üretilme bir Acer notebook kullanıyordu arkadaşım onda da aynı 3 tuş problemi vardı ve kendisi kablolu ek usb klavye kullanıyordu. Aynı problem ek klavyede de yaşanıyordu. Yani sorunun çözümü farklı bir usb klavye kullanmak değil sorun yazılımsal olduğundan diğer klavyede de 3 tuş problemi oluyor oyunlarda. Sen bu sorunu öyle aştığına emin misin dostum ? Yani farklı bir klavye mi kullanıyorsun birebir böyle bir tecrüben varsa en azından millet gider ek klavye alırda senin yorumuna göre öyle idare eder. Ben notebook'u ek klavye ile kullanmayı düşünmeyen bir insan olduğumdan benim için geçersiz bir çözüm oluyor malesef
  • yeni nvidia driver'ı gelmiş arkadaşlar deneyen var mı? vallahi bıktım iki aydır bozuk driver'lar bunu da indirip kurmaya üşeniyorum.
  • arkadaşlar Windows 10 temiz kurulum yapıcam sürücü bölümünde kurtarma bölümü dahil birkaçtane bölüm çıktı ,tüm bölümleri siliyimmi yoksa en yüksek olan bölümemi yükleme yapmam gerekiyor,(acer vn7 cihaz yükseltme yaptım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hips

2010 veya 2011 yılında üretilme bir Acer notebook kullanıyordu arkadaşım onda da aynı 3 tuş problemi vardı ve kendisi kablolu ek usb klavye kullanıyordu. Aynı problem ek klavyede de yaşanıyordu. Yani sorunun çözümü farklı bir usb klavye kullanmak değil sorun yazılımsal olduğundan diğer klavyede de 3 tuş problemi oluyor oyunlarda. Sen bu sorunu öyle aştığına emin misin dostum ? Yani farklı bir klavye mi kullanıyorsun birebir böyle bir tecrüben varsa en azından millet gider ek klavye alırda senin yorumuna göre öyle idare eder. Ben notebook'u ek klavye ile kullanmayı düşünmeyen bir insan olduğumdan benim için geçersiz bir çözüm oluyor malesef

evet çözüm oldu , internette ek klavye ile farklı markalarda bu sorunu çözen çok kişi var.

Fakat alırken yorumlara bakmak önemli , benim aldığımda böyle bir sorun olmadığını yorumlarda yazmışlarda bende bir sorun yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mattiadestro

yeni nvidia driver'ı gelmiş arkadaşlar deneyen var mı? vallahi bıktım iki aydır bozuk driver'lar bunu da indirip kurmaya üşeniyorum.

Hocam ben indirdim çözüm olacağını da düşünüyordum ki başta sorun yoktu cod black ops3 actim oynadim gayet temiz sorunsuz ama iste oyundan cikarken kisisel bilgisayarinizda sorun olustu tekrar baslatacagiz dedi windows sonra yeniden baslattiktan sonra oyuna girerken siyah ekranda kaliyor ayrica fallout4te hic oyuna girmiyor ama project carsta sorun yok daha da bakmadim

Bu arada gtx860 var bende gtx960 olanlarda sorun olmayabiliyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

quote:

Orijinalden alıntı: mattiadestro

yeni nvidia driver'ı gelmiş arkadaşlar deneyen var mı? vallahi bıktım iki aydır bozuk driver'lar bunu da indirip kurmaya üşeniyorum.

Hocam ben indirdim çözüm olacağını da düşünüyordum ki başta sorun yoktu cod black ops3 actim oynadim gayet temiz sorunsuz ama iste oyundan cikarken kisisel bilgisayarinizda sorun olustu tekrar baslatacagiz dedi windows sonra yeniden baslattiktan sonra oyuna girerken siyah ekranda kaliyor ayrica fallout4te hic oyuna girmiyor ama project carsta sorun yok daha da bakmadim

Bu arada gtx860 var bende gtx960 olanlarda sorun olmayabiliyormus

bende 860 kullanıyorum hocam, hiç indirmiyorum o zaman. black ops3 oynuyordum, grafik ve ışık sorunları deli ediyor. iki ay oldu hala düzelme yok şaka gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar acer vn7 791g 78m4 cihazıma Windows 10 temiz kurulum yaptım acer sürücü bölümünden wierless sürücüsünü yükleyeceğim 3 tane sürücü var burda hangisini yüklemeliyim yardımcı olurmusunuz.
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    Hocam black opsu eski suruculerle oynamak malesef sorunlu yeni suruculerle de yeni windows yapisiyla oynanmiyor

Oyuna performans sorunlarini hatri sayilir duzeyde gideren bi guncelleme geldi bu arada ondan haberin yoksa onu mutlaka indir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mus_mustafa

arkadaşlar acer vn7 791g 78m4 cihazıma Windows 10 temiz kurulum yaptım acer sürücü bölümünden wierless sürücüsünü yükleyeceğim 3 tane sürücü var burda hangisini yüklemeliyim yardımcı olurmusunuz.

Ben onların hepsini yukluyorum hocam ve wifi ile ilgili hiç sorun yasamadim ama usb ile ilgili bi surucu var onu yuklemeni tavsiye etmem onu yukledikten sonra usb 3.0 girislerinde usb 3.0 harddiski okumama sorunu olustu o surucuyu yuklemeden once hic sorun yoktu nasil kaldiracagimi da bulamadim burdan bu vesileyle yardim istemis olayim

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Hocam black opsu eski suruculerle oynamak malesef sorunlu yeni suruculerle de yeni windows yapisiyla oynanmiyor

Oyuna performans sorunlarini hatri sayilir duzeyde gideren bi guncelleme geldi bu arada ondan haberin yoksa onu mutlaka indir hocam

güncelleme derken oyunun kendi güncellemesinden mi bahsediyorsun hocam? öyleyse zaten steamde orjinal oynuyorum, oyun sürekli güncel. performans aslında çok sorun değil de (arada bir 3-4 sn donması haricinde) flashing olayı çok yoruyor.
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    Evet oyunun kendi guncellemesinden bahsediyordum hocam orjinalse sorun yoktur dedigin gibi ama sorun eski surucuden kaynaklaniyor malesef yoksa o donmalar felan kalmamisti oyunda guncellemeden sonra

• arkadaşlar öneriyor musunuz sorunu var mı cihazın ? Bimeksten :http://www.bimeks.com.tr/urun/145295/acer-aspire-vn7-791g-57bp-nx-mqrey-003-.aspx#photos
    Almayı düşünüyorum ya da monster alacağım.Ama onda vade farkı olması 140 lira fazladan vermemi sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

960 gtx 16 gb Ram'li modeli bende var, güncellemeden son Pc sapıttı arkadaşlar. Bilgisayar geç açılmaya , ekran ve simgeler daha geç gelmeye ve fanda sürekli artış vede cpu artışı vs gibi sinir bozucu etkenler söz konusu oldu ve bende PC'yi Bilgisayar ayarlarından Fabrika ayarlarına döndürüp 5-6 saat bekleme süresi dahilinde format attın vede otomatik güncelleştirmeleri kapattım . Fakat sorun düzelmiş değil. Rica etsem Arkadaşlar aranızdan Recovery alan birisi Upload edebilir mi ? Ben almadığım için çok pişmanım bilgisayarı en başa döndürmek temiz bir kurulum yapmak istiyorum

Fan sesi gelince görev yöneticisinden disk kullanım miktarını bana yazar mısın hocam
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    Disk kullanımı %100 hocam nadiren %20 ve %10 arasına iniyor
  • en son güncellemeden sonra benim bilgisayar çok seri çalışıyor dakikalarca açılmayan windows uygulamaları bile tek tıkta açılıyor artık fotoğraflar takvim falan
  • Beyler siz gtx960m li modeli nereden kac liraya aldiniz acaba? Internette en uygun nereden alabilirim yardimci olabilir misiniz?

• ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben, Hizlial'dan 3190 Tl'ye almıştım. 16 gb Gtx 960m olan modelini.
  • fantom1054 kullanıcısına yanıt
    Hocam masallah cok iyi fiyata almissiniz. Sanirim cok once aldiniz suan 960m li model yok hizlial da malesef. Alabilecegim uygun bi yer var midir acaba

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.