Şimdi Ara

Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
52
Favori
200.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işık sızma olayı sanırım sonradan da ortaya çıkabiliyormuş. Satıcının söylediğine göre 10 günlük iade şansım var ama bu süre içinde de oluşmayabilir herhalde. Fakat anladığım kadarıyla genellikle başta oluyor. Sonradan olma olasılığı daha az. Bir de insanlar siyah renk konusunda da şikayet ediyorlar. Bu ürün nitro serisinde ki diğer laptop lar ile aynı ekranı kullanmıyor mu? mediamarktte çok iyi gözüküyordu. diğerleri parlak bu mat mı acaba?
  • Ben bimeksten aldım. İnternetten 15 gün içerisinde koşulsuz iade hakkım vardı. Baktın bir sorunu var iade edersin. Sonradan bir şey çıkarsa da garantiye gönderirsin. Ekran bana mat geliyor. Ekran ve sesten acayip derecede memnunum. Görsel olarak da çok beğeniyorum ama bu kişiden kişiye değişir tabi.
  • Arkadaşlar makinasında Win 8.1 olanlar System Score yaptılar mı ? Benim sonuçlar; ortalama puanı 5.6 bana oldukça zayıf göründü .. Sıralama şu şekilde ;

SystemScore>5.6</SystemScore>

<MemoryScore>8.2</MemoryScore>

<CpuScore>8.2</CpuScore>

<CPUSubAggScore>8.2</CPUSubAggScore>

<VideoEncodeScore>8.2</VideoEncodeScore>

<GraphicsScore>5.9</GraphicsScore>

<Dx9SubScore>5.6</Dx9SubScore>

<Dx10SubScore>0</Dx10SubScore>

<GamingScore>5.6</GamingScore>

<StdDefPlaybackScore>TRUE</StdDefPlaybackScore>

<HighDefPlaybackScore>TRUE</HighDefPlaybackScore>

<DiskScore>5.9</DiskScore>

Modelim : Acer Aspire VN7 - 791G - 78S8 16 GB RAM GTX 960 M 2 GB i7
  • Ekran kartı sürücü sorunu tamamen çözülmüş arkadaşlar

Başlat menüsünün oralardaki arama çubuğuna çalıştır yazın, gelen komuta winver yazın eğer işletim sistemi sürümü 10586.14 gözüküyor ise artık en güncel sürücü olan 359.00 a geçebilirsiniz gayet uzunca pek çok oyunda ,programda denedim sorun yok

Eğer işletim sistemi 10586.14 olmamış ise ayarlardan güncellemeleri denetle yaparsanız son toplu güncelleştirilmesiyi bulur indirir yeniden başlatır öyle geçersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler vn7-571g var ssd ve caddy'i sipariş verdim

ssd'yi cd rom yerine takınca ne kadar performans kaybı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Ekran kartı sürücü sorunu tamamen çözülmüş arkadaşlar

Başlat menüsünün oralardaki arama çubuğuna çalıştır yazın, gelen komuta winver yazın eğer işletim sistemi sürümü 10586.14 gözüküyor ise artık en güncel sürücü olan 359.00 a geçebilirsiniz gayet uzunca pek çok oyunda ,programda denedim sorun yok

Eğer işletim sistemi 10586.14 olmamış ise ayarlardan güncellemeleri denetle yaparsanız son toplu güncelleştirilmesiyi bulur indirir yeniden başlatır öyle geçersiniz

Kardeşim nasıl sorun geçmiş mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buz Mavi Surat

beyler vn7-571g var ssd ve caddy'i sipariş verdim

Cdrom yerine takarsan hiçbir şekülde performans düşüşü yaşamassın aksine daha iyi performans olur yapabiliyorsan tak. İyi günler

• Beyler format attıktan sonra wifi sorunu yaşayan varmı?

• C3TH@X kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğim gibi windowsun son gelen toplu güncelleştirilmesi yapıldıysa son sürücüyü yükleyin çokça denedim bi sorunla karşılaşmadım

• Arkadaslar teshir urununun siparisini vermek uzereyim. Wireless probleminin cozuldugunu saniyorum. İsik sizmasi sans isi dediginiz gibi. Performans konusunda ve isinma da bir problem yok sanirim. Son olarak herhangi bir tavsiyeniz var mi bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: C3TH@X

quote:

Orijinalden alıntı: Buz Mavi Surat

beyler vn7-571g var ssd ve caddy'i sipariş verdim

Cdrom yerine takarsan hiçbir şekülde performans düşüşü yaşamassın aksine daha iyi performans olur yapabiliyorsan tak. İyi günler

arkadaşın sormak istediği sanırım, ssd yi normal hdd nin yerine takmaya göre ne kadar performans kaybı olur şeklinde soru...
    yarı yarıya performans kaybı olur diyebiliriz. normalde 400 MB/S olan ssd hızınız 200 MB/S civarlarına düşecektir. (tabi kullanılan ssd ye göre değerler değişir)

quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Ekran kartı sürücü sorunu tamamen çözülmüş arkadaşlar

- call of duty black ops 3 de denediniz mi makinayı_?
    - reset atma - kasma - donma - kilitlenme sorunu çözülse bile,
    black ops 3'ü oynarken oyun akıcı değildi en son baktığımda da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderak -- 28 Kasım 2015; 10:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Arkadaşlar makinasında Win 8.1 olanlar System Score yaptılar mı ? Benim sonuçlar; ortalama puanı 5.6 bana oldukça zayıf göründü .. Sıralama şu şekilde ;

SystemScore>5.6</SystemScore>

<MemoryScore>8.2</MemoryScore>

<CpuScore>8.2</CpuScore>

<CPUSubAggScore>8.2</CPUSubAggScore>

<VideoEncodeScore>8.2</VideoEncodeScore>

<GraphicsScore>5.9</GraphicsScore>

<Dx9SubScore>5.6</Dx9SubScore>

<Dx10SubScore>0</Dx10SubScore>

<GamingScore>5.6</GamingScore>

<StdDefPlaybackScore>TRUE</StdDefPlaybackScore>

<HighDefPlaybackScore>TRUE</HighDefPlaybackScore>

<DiskScore>5.9</DiskScore>

Modelim : Acer Aspire VN7 - 791G - 78S8 16 GB RAM GTX 960 M 2 GB i7

http://win-experience-index.chris-pc.com/

- buda windowsun programı galiba, win10 dahil herkes kullanabilir...

score veriler içinde en düşük olana göre yazılıyor, tıpkı win7 de olduğu gibi...
    bizim masaüstü ekran kartımız intelin puanı en düşük. o yüzden sistem puanı o oluyor..
    ayrıca benim ssd cdromdan bağlı olduğu için, disk score yeterince yüksek değil.
    ve bu tarz bi puanlamanın yerine geekbench puanlamasını tercih ederim:
    http://browser.primatelabs.com/user/70276
    ssdsi olmayan bi i7 li acer nitro sahibi deneyipde puanlarını yazabilir mi acaba__?

- bunlarda sahip olduğum orjinal steam oyunlarını oynama sürem ve ilk 5 oyunum diyelim...
    - zaten banada en çok lazım olan şey makinamın, şu listedeki oyunları akıcı ve güzel grafikle oynatması oluyor.
    - Bu dediğim oyunlardada gayet iyi sonuçlar alıyorum zaten... en çok oynadıklarımda bunlar oluyor zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderak -- 28 Kasım 2015; 11:47:01 >
  • Black ops 3 nasil kac fps veriyor :D

• onderak kullanıcısına yanıt
    Aynı, programla testi yaptım bende ki sonuç bu. Neden böyle oluyor anlamıyorum Pc 'nin özellikleri üst seviyede aldığı puan iste tam ortalama ve neredeyse ortalama altı verecek sırf bu yüzden cihazı iade edeceğim.
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    tuşları ve touchpadi parlak siyah yapsalarmış efsane olurmuş aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Aynı, programla testi yaptım bende ki sonuç bu. Neden böyle oluyor anlamıyorum Pc 'nin özellikleri üst seviyede aldığı puan iste tam ortalama ve neredeyse ortalama altı verecek sırf bu yüzden cihazı iade edeceğim.

intel graphic card'ı kullanarak puanlıyor bence o yüzden sorun var. sağ tıklayıp nvidia ekran kartıyla çalıştıra tıklayın bir de?

ayrıca performans konusunda sıkıntı yoksa bunlara takılmak saçma bence.
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    Oyun ve Programlar konusunda hiç bir sıkıntısı yok fakat cihazın genel bir performans sıkıntısı var açılırken biraz daha geç aılmaya ve simgelerin geç gelmeye başlaması gibi durumlar meydana gelirken, öte yandan bazı kitlenmeler olmaya başladı. Bunlar sadece cihaz boşta çalışırken , en ufak işlemlerde söz konusu oluyor. Buda oldukça anormal bir durum anlamadım gitti . Disk sürekli %100 çalışırken Cpu'nun %40 ve %20 de ara ara seyir etmesi birde Pc tekrar boşta iken fanın anormal bir şekilde çalışı-durması tekrarlanıyor. Şimdi'de sizin dediğiniz gibi yapıp, test edeceğim.

Edit: Maalesef sonuç değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantom1054 -- 28 Kasım 2015; 21:12:13 >
  • Bende puanlar bu şekilde i5 GTX 860m'li modele sahibim.Yakında SSD takviyesi yapmayı planlıyorum. Bu desktop graphics'i cpu'ya entegre grafik birimiyle mi ölçüyor acaba bir bilgisi olan var mı? Eğer öyleyse 5,9 bu harddiske göre fena bir puan değil.
  • T.Blackeye. kullanıcısına yanıt
    Yarım saattir ekran kartını yüksek performansa ayarlayıp deniyorum sonuç değişmiyor sanırım intel graphics'i kullanıyor yoksa o ekran kartına o puanı vermemesi gerek.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bugün ürünü mediamarkttan aldım. Şimdi güncellemelerini yapmaya çalışıyorum. Fakat bazılarını yüklemiyor :) mesela windows güncellemelerini bir süre yüklemiyor gibi gözüktü ama şimdi yüklüyor. ekran kartı için gelen son güncellemeyi de experience tan yüklemeye çalışıyor ama hiç bir veri almıyor. uzun süre öyle beklemeli mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.