Şimdi Ara

Acer Aspire Bluetooth Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 206 gün 22 saat 51 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 10
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ahmet8989 (2 mesaj) TheShadow (1 mesaj) krstarica (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Acer Aspire Bluetooth Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    286 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Acer Aspire 5920 model laptop'um var. Vistayı silip Windows 7 kurdum, fakat vista varken çalışan entegre bluetooth, windows 7 yükleyince çalışmaz oldu. Sitesinden uyumlu driver'ı indirdim, driver kurulumu sırasında 'bluetoothu açın' diye bekliyor, düğmesine basıyorum tepki yok. Launch manager indirdim, bluetooth tuşuna bastığımda 'bluetooth engelli' yazıyor ekranda, ama aktif olmuyor, yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheShadow -- 3 Eylül 2010; 18:55:54 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Arkadaşlar ebndede aynı sorun var biri yardımcı olsun lütfen neden engelli diyor
    |
    |

http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/drivers <<<< Bu adresten güncel sürücüyü kurmayı deneyin.
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar.
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: makedon

Çalıştır > devmgmt.msc yazıp, Enter. Karşınıza çıkan ekranda Bluetooth aygıtında ''Sarı Ünlem'' vb. bir işaret var mı?

http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/drivers <<<< Bu adresten güncel sürücüyü kurmayı deneyin.

sarı ünlem yok hocam bluetoothu orda göremiyorum nasıl yapıcam
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,135
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.