Şimdi Ara

ACER ASPIRE AS6935G-643G25MN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
24.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: disasterx

Derneği ben açıyım isterseniz. Yada 6930 a eklenelim. Ben alamadım bugün laptopmu trafik çok sıkışıktı istanbul dolaylarında anca ulaştım teknosalarda kapandı:S yarın öğlen alıp oyunlarda deneme yapacağım

disasterx kardes ac hocam bence sen derneği.denemelerıde merakla beklıoruz ayrıca.
  • t6400 model işlemcinin p7350 den pek bir farkı yok. notebookcheck in sitesine bakarsak aralarındaki puanların çok yakın olduğunu söyleyebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mybo37

Acer daki ram DDR2 800mhz teknolojili.. DDR3 olduğunu nerden kim çıkardı..Teknosa daki satış elemanlarını dünyadan haberi yok..
    Ekran kartı hafızası GDDR3 tür.

ya hala DDR3 değil diyorlar ya gözümüzle gördük diyoruz etiketindede DDR3 yazıyor grafik kartı için etikette GDDR3 yazmıyor mesela üstelik cpuz de DDR3 gösteriyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: chomar

quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

Derneği ben açıyım isterseniz. Yada 6930 a eklenelim. Ben alamadım bugün laptopmu trafik çok sıkışıktı istanbul dolaylarında anca ulaştım teknosalarda kapandı:S yarın öğlen alıp oyunlarda deneme yapacağım

disasterx kardes ac hocam bence sen derneği.denemelerıde merakla beklıoruz ayrıca.

Tamamdır ben açıyım derneği akşama düzenlerim şimdi okula gitmem gerekiyor:)
  • Arkadaşlar laptopu aldım gece kurulumu yaptım disk birleştirirken uyuya kalmişim tum gece açık kaldı laptop

Bu arada acer çok fazla program yuklemiş laptopa bi suru gereksiz program hepsini sildim... sizede silmenizi tavsiye ederim. Bence laptop performans olarak çok iyi.. Şimdi okula gitmek zorundayım neyse buyazıyı LAPTOBUMDAN yazıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcbjudge

Arkadaşlar laptopu aldım gece kurulumu yaptım disk birleştirirken uyuya kalmişim tum gece açık kaldı laptop

Bu arada acer çok fazla program yuklemiş laptopa bi suru gereksiz program hepsini sildim... sizede silmenizi tavsiye ederim. Bence laptop performans olarak çok iyi.. Şimdi okula gitmek zorundayım neyse buyazıyı LAPTOBUMDAN yazıyorum

Tekrar hayırlı olsun arkadaşım.Laptop kurulumu ve recovery dvd'leri yazmak benimde 2 saatimi aldım.Şu an için herhangi bir programı silmedim.İleride büyük ihtimalle silerim ama şimdi makinayı yeni aldığımdan ve programların tam olarak ne işe yarayıp yaramadığını bilmediğimden silmeyide göze alamıyorum.Zaten büyük ihtimalle işe yaramayan programların hangileri olduğunu buradan sorarım sizlere.Bilgisayara şu an için sadece bir,iki küçük program yükledim.Birde eski oyunlardan Conan-Dark Axe'yi yükledim.İleride Nba2k9 ile pes2009 yüklemeyi planlıyorum.

• 6935 alanlar bu notebookun yanında çanta hediye geliyor mu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sunaoğlu

6935 alanlar bu notebookun yanında çanta hediye geliyor mu acaba?

Hayır.Başka yerlerde veriliyor mu bilmiyorum ama Teknosa'da ürünle beraber hediye olarak çanta verilmiyor,gelmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: delton

quote:

6935 alanlar bu notebookun yanında çanta hediye geliyor mu acaba?

Hayır.Başka yerlerde veriliyor mu bilmiyorum ama Teknosa'da ürünle beraber hediye olarak çanta verilmiyor,gelmiyor.

Teşekkür ettim ilgin için.Peki memnun musun modelden en azından bi sarj süresi olarak nasıl?mesajlarda belirten olmamış...
  • alıpta kullanmaya baslayan arkadaslar benımde carsamba gunu elımde olcak kurupta verelım dedıler ben aldığımda ne yapıcam yanı daha fazla?aldıkran sonra sarj olayını falan nasıl yaptınız bılgılendırırsenız cok sevınırım.
  • quote:

Teşekkür ettim ilgin için.Peki memnun musun modelden en azından bi sarj süresi olarak nasıl?mesajlarda belirten olmamış...

Bu benim ilk laptopum olduğu için sağlıklı bir yorum yapmam zor olur aslında.Çünkü bilmediğim çok şey var.Ama 2 gün geçti genel olarak memnunum diyebilirim.Şu an için ekstra ağır bir program yüklemedim bilgisayara.Yükleyince ne olur bilmiyorum ama hızı,görüntüsü,şekli şemali güzel bir ürün.Şarj süresine gelince şu anda hem batarya hem de fişle beraber makineyi kullanıyorum.Çünkü buralarda hiç beklemediğim anlarda elektrikler sönebiliyor.İkisini birden kullanınca batarya ömrü çok çabuk azalır mı tam bilmiyorum açıkcası.
  • quote:

alıpta kullanmaya baslayan arkadaslar benımde carsamba gunu elımde olcak kurupta verelım dedıler ben aldığımda ne yapıcam yanı daha fazla?aldıkran sonra sarj olayını falan nasıl yaptınız bılgılendırırsenız cok sevınırım.
    Teknosa'da ki çalışan bilgisayarını açmadan önce 6-8 saat arası bataryayı şarj et dedi.Ben yaklaşık 6 saat şarj ettikten sonra bilgisayarı açtım.Yaklaşık 1 saat kurulum,yükleme,güncellemelerle geçti.Yine yaklaşık 1 saatte Recovery dvd'lerini yazmakla geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 16 Mart 2009; 12:49:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: delton

quote:

alıpta kullanmaya baslayan arkadaslar benımde carsamba gunu elımde olcak kurupta verelım dedıler ben aldığımda ne yapıcam yanı daha fazla?aldıkran sonra sarj olayını falan nasıl yaptınız bılgılendırırsenız cok sevınırım.
    Teknosa'da ki çalışan bilgisayarını açmadan önce 6-8 saat arası bataryayı şarj et dedi.Ben yaklaşık 6 saat şarj ettikten sonra bilgisayarı açtım.Yaklaşık 1 saat kurulum,yükleme,güncellemelerle geçti.Yine yaklaşık 1 saatte Recovery dvd'lerini yazmakla geçti.

guncellemeler nasıl yapıcaz yanı pc yonlendırıyormu cunku benım ılk laptopum oldugu ıcın pek anlayamayabılırım.

• quote:

guncellemeler nasıl yapıcaz yanı pc yonlendırıyormu cunku benım ılk laptopum oldugu ıcın pek anlayamayabılırım.

Evet.Vista için ve bazı programlar için güncellemeleri kendisi yapıyor,yönlendiriyor.Kapanırken bile güncellemeyi kendisi yapıyor.Ben güncelleştirme için ekstra herhangi bir şeye dokunmadım.
  • anladım dostum saolasın.bır sey daha soracam bır arkadasım vista sp1 yukle dedı yanı bunu nasıl edebılırım?nasıl bıseydır bu?
  • SP1 zaten kendisi yüklenmiş olmuyor mu ? Kurulumda ?

quote:

Orjinalden alıntı: çobankıralı

bilgisayarı teknosadan aldım kurupta verilim dediler yarın almaya gittigimde nelere dikkat edeyim

Böyle adamların kurulumuna bırakmak iyi mi ? kötü mü ? Şöyle ki ; adamlar bize dvd leri de verecekler mi ?
    Diyelim ki adamlara kurdurduk ,sonra evde kendimiz recovery dvd sini nasıl yapacağız.
  • quote:

anladım dostum saolasın.bır sey daha soracam bır arkadasım vista sp1 yukle dedı yanı bunu nasıl edebılırım?nasıl bıseydır bu?

Ben makina sp1 yüklü geliyor diye biliyorum ama yanılabilirimde.Şimdi benim emektar masaüstü xp yüklü.Onda herhangi bir service pack(sp2 veya sp3) güncellemesi geldiğinde ya microsoft'un sitesinden kendim yüklüyordum ya da makina güncelleştirmeleri otomatik olarak algılıyor kendi yüklüyordu.Bu olayın bana göre Vista'da aynı olması gerek.Ya bilgisayar internete bağlandığında kendisi kurar yada sen microsoftun sitesinden çekip yüklersin.Ama genede sen, sp1 güncelleştirmesini vistayı ve laptop kullanmayı daha iyi bilen arkadaşlara sorsan daha iyi olur.
  • anladım delton kardes bakalım halledecem artıkın bi şekil.ya kullanan diger arkadaslarda gelsede su oyun performansı hakkında degerlendırmeler yapsalar gta4 te mesela nasıl oluo cok merak edıorum.
  • Aldım biraz önce bende 6935imi. Kurulumda şimdi bu akşam testleri ve birkaç oyunda denemeyi yapacağım.

İlk açılışta 6-8 saat şarz gerekli değil bu laptopta.
    Derneği kuruyorum şimdi 6935 sahiplerini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackberry Smoke -- 16 Mart 2009; 15:51:21 >
  • disasterx kardes 6935g demek istedin sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.