Şimdi Ara

ACER ASPIRE AS6935G-643G25MN (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
24.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu ürünü almak istiyorum. Dün B.paşa carrefoursa teknosada ürünü gördüm. Axess kart a 10 taksit alacaktım, ama internetten alırım ve 100 tl hediye çeki kazınırım diye almadım.

100 tl hediye çeki sadece peşin alımlarda mı geçerli yoksa taksitli satışlarda da hediye çeki var mı.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chomar

disasterx kardes 6935g demek istedin sanırım?

yanlış yazmışım yorgunluktan :) düzelttim hemen
  • sanırım her turlu alınıyo o çek ve yıne ınternet uzerınden satışlarda gecerlı oluyo dıe bılıorum ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

quote:

anladım kardes olur ole seyler :D sanırım okuldan falan geldın
  • kim demiş bakiim ramlar DDR3 değil diye..
    adam ilk sayfaya foto koymuş okumadan yorumu patlatın hemen..
    quote:

Orjinalden alıntı: PeYLeR.
     ACER ASPIRE AS6935G-643G25MN

• ya valla sabırsızlanıyorum elıme gecmesı ıcın ddr3 ram olması çok guzel.ama vistadan 4.9 puan almıs sanırım sankı ddr3 ramlere bıraz dusuk değilmi?

• Tekrar hayırlı olsun arkadaşım.Laptop kurulumu ve recovery dvd'leri yazmak benimde 2 saatimi aldım.Şu an için herhangi bir programı silmedim.İleride büyük ihtimalle silerim ama şimdi makinayı yeni aldığımdan ve programların tam olarak ne işe yarayıp yaramadığını bilmediğimden silmeyide göze alamıyorum.Zaten büyük ihtimalle işe yaramayan programların hangileri olduğunu buradan sorarım sizlere.Bilgisayara şu an için sadece bir,iki küçük program yükledim.Birde eski oyunlardan Conan-Dark Axe'yi yükledim.İleride Nba2k9 ile pes2009 yüklemeyi planlıyorum.

Sanada ii kullanmalar diliyorum laptopun performansı çok iyi bence kimseyi yarıyolda bırakacağını düşünmüyorum...
    Benimde laptopa yuklemem gereken bir iki program kaldı Autocad,Sketchup gibi.. Ben laptopu oyun amaçlı kullanmayı düşünmüyorum...
    Bi arkadaşımızda 6935g derneği kuracakmiş akşama iyi olur ayrıca sorun ve problemleride tartişiriz...

AYRICA sormak istediğiniz sorular olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalişirim... SAYGILAR.

• arkadaşlar teknosadadan ürün aldığımda adamlara kurdurduğum zaman yanlış yazabilirim kusura bakmayın teşhir edilmiştir gibilerinden bi damga vuruolarmış sizce onlara kurdurmalımıyuım veya bu damga vurulduktan sonra ürün iade edilmiyormuş bana bunu açıklarsanız sevinirm inşallah bu canavar yarın elimde olacak
  • Şimdi Teknosa asist ile telefon görüşmemiz sonucunda öğrendim ki, taksitli alışverişlerde de 100 tl hedaye çeki varmış.

Ve telefon ile sipariş verdim. Banka 1,000 tl üzerinde teyit alıyormuş. onu bekliyorum. Max 3 iş gününde ups kargo ile elime ulaşırmış.
  • merhaba arkadaşlar, bende aspire 6530g ürününden aldım ama ana kartta problem çıktığı için servise gitti.. değişim raporu ile geri gelecek.. değişim raporu geldiğinden ya tekrar 6530g alacam ya da 6935 alıp üzerine hediye çeki alacam.. siz hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy_oasis

merhaba arkadaşlar, bende aspire 6530g ürününden aldım ama ana kartta problem çıktığı için servise gitti.. değişim raporu ile geri gelecek.. değişim raporu geldiğinden ya tekrar 6530g alacam ya da 6935 alıp üzerine hediye çeki alacam.. siz hangisini tavsiye edersiniz?

Değişim raporu geldiğinde 6935 u alırsın ama kampanyasız fiyatından, üstüne hediye çekini falan unut. Kardeş, teknosa burası teknosa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

SP1 zaten kendisi yüklenmiş olmuyor mu ? Kurulumda ?

quote:

Orjinalden alıntı: çobankıralı

bilgisayarı teknosadan aldım kurupta verilim dediler yarın almaya gittigimde nelere dikkat edeyim

Böyle adamların kurulumuna bırakmak iyi mi ? kötü mü ? Şöyle ki ; adamlar bize dvd leri de verecekler mi ?
    Diyelim ki adamlara kurdurduk ,sonra evde kendimiz recovery dvd sini nasıl yapacağız.

Arada kaynadı herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: balkan82

quote:

merhaba arkadaşlar, bende aspire 6530g ürününden aldım ama ana kartta problem çıktığı için servise gitti.. değişim raporu ile geri gelecek.. değişim raporu geldiğinden ya tekrar 6530g alacam ya da 6935 alıp üzerine hediye çeki alacam.. siz hangisini tavsiye edersiniz?

Değişim raporu geldiğinde 6935 u alırsın ama kampanyasız fiyatından, üstüne hediye çekini falan unut. Kardeş, teknosa burası teknosa.

walla yetkili müdürle konuştum, adamın kafasını etini yedim resmen..rapor gelince ister aynısını istersen de 6935 i alırsın dedi.. aradaki fark ne olacak, ben onuda isterim dedim, (200-300 tl arsında bi fark var arada) hediye çeki veririm ne istersen onu alırsın dedi bana.. hele bi rapor gelsinde gerisini kavga dövüş alırım ben :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_oasis -- 16 Mart 2009; 17:25:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ultrapars

arkadaşlar teknosadadan ürün aldığımda adamlara kurdurduğum zaman yanlış yazabilirim kusura bakmayın teşhir edilmiştir gibilerinden bi damga vuruolarmış sizce onlara kurdurmalımıyuım veya bu damga vurulduktan sonra ürün iade edilmiyormuş bana bunu açıklarsanız sevinirm inşallah bu canavar yarın elimde olacak

Arkadaşım bu dediğini tam olarak bende bilmiyorum ama kurulumu ben kendim yaptım bilgisayar seni yonlendiriyor ve inan bana çok kolay... Eğer bi bilgisayara format attıysan yada hafif bir bilgin varsa kendin yapabilirsin ama kendine güvenmiyorsan teknosaya yaptır.

Ayrıca bilgisayar eline ilk geçtiği zaman hiç bişe yapmadan recovery ve application drive cdlerini çek bunu Acer e Recovery managementten yapabiliyorsun hepsi toplam 4 dvd tutuyor.

• quote:

bende 2 model arasında kaldım, yorumlarınız neler arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

quote:

anladım kardes olur ole seyler :D sanırım okuldan falan geldın

Aldım şimdi laptoptan yazıyorum. Derneği birazdan kurucam ayrıntılı inceleme geiyor :)
  • arkadaşlar bnde yakında aranıza katılacağım.. ilk başta bu makinayı gördüğümde terreddütte kalmıştım acaba nasıldır falan die ama burdaki yorumları okuyunca içim rahat etti sanırım hiç kötü yorum yazan olmamış gerçekten çok harika bi makina bu hafta içinde alıyorum ... ayrıca dernek konusunda bncede açılmalı bi dernek güzel olur ;)
  • curly_boy hayırlı olsun kardeş, açalım artık derneği
  • Açtım derneği Beklerim herkezi
  • teknosa hediye çekini en az 500 ytl lik başka bir alışverişte kullanabiliyosunuz arkadaşlar yani 500 liraya başka bi mal aldığınızda 400 ytl ye giliyor.. öyle mouse laptop çantası boş dvd ıvır zıvır filan bedava gelsin olmadı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neckreaper -- 16 Mart 2009; 21:39:01 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.