Şimdi Ara

Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11k (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
6.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada hocam ben yukarıda da yazdım bu ürün çok yüksek ihtimalle tn panel. Nerde hatırlamıyorum ama bunu bir yerde okuduğumu hatırlıyorum. Belki bir sitede yorum olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben aldım şuan kullanıyorum daha öncede yazdım fhd ıps panel 60 hz güncelleme ile 144 hz oluyormuş ama denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HWS kullanıcısına yanıt
    Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11k
    Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11knotebookcheck
    Acer Aspire 7 A715-42G multimedia laptop review: All-rounder in disguise with gaming potential
    https://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-7-A715-42G-multimedia-laptop-review-All-rounder-in-disguise-with-gaming-potential.596042.0.html
  • garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Demekki yanlış hatırlıyormuşum. Güncelleme nedir. 144 hz donanımsal bir çözümle olur sadece, yazılımla olur mu ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam sanırım gözünüzden kaçtı ürünü aldım şuan kullanıyorum malzeme kalitesi olsun ekran kartı olsun ben bu fiyata gayet memnunum.. ekran ise fhd ıps ekran 60 hz 144 hz güncellemeyle oluyormuş ama daha okadar deneme şansım olmadı.

Üstad sana zahmet AIDA64 programını indirip screen sekmesinden laptopun panel koduna bakıp buraya yazar mısın ya da ekran görüntüsü koysan da olur güncelleme olayıyla alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum ekranın yani panel driverı vardır ama o genelde ekran renk gamut oranını seçeneklerden seçip o ayarda daha iyi renklerde kullanmak içindir ekran Hz ayarının bir güncelleme ile 60Hz’den 144Hz’e çıktığını ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Şuan dışardayım pc başına geçince denerim.. görüntü ayarlarından baktım yenileme 60 hz ve tek seçenek.

• Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11k

• mudvaynec M kullanıcısına yanıt
    Ekran 60Hz bu panelin bir çok modeli var hepsine baktım hepsi 60Hz google’a site:panelook.com b156han02.1 yazıp aratın bu model ile ilgili birçok farklı panel modeli çıkıyor.

Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11k

• Bence bu fiyat ve performans için hala tek geçerim😁

Pazar günü gece yarısı bu laptopun da kampanyası bitiyor bu fiyata gtx1650 ekran kartlı başka laptop da yok ama arkadaşın paylaştığı ekran görüntüsünde desteklenen görüntü modları kısmı dikkatimi çekti 142Mhz diyor muhtemelen 144Hz olmalı ama o desteklenen görüntü modu nasıl aktifleştiriliyor asıl mesele o bence.

Trenyolda yorumlarda biri güncelleme yapılınca 144 hz oluyor yazmış ama ekran kartınımı yada biosumu güncellemek gerekli bi fikrim yok uzağım bu işlere biraz..

bende ayrıca konsol var fakat kolla oynamayı sevmediğim oyunlar için aldım ve gamepass de bu makinenin oynatabileceği yüzlerce oyun var 3-5 deneme yaptım çok memnunum oynamadıgım bir sürü oyun var😊

• Bende 3050 versiyonunu aldım ekran kalitesi ortalama bir ips.16 gb yaptım pubg yüksek ayarlarda 55 65 arası alıyor.Orta low ayarlar karmada 80 100 arası fps veriyor.Lol felan o tarz oyunlardada 170 250 arası veriyor.

• bluenstar07 B kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar.

Şu modeli mi aldınız acaba?

Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-GTX1650 11kwww.vatanbilgisayar.com
    Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-7-5-nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3050-4gb-freedos.html
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

evet hocam sormak istediğiniz birşey varsa söyleyebilirim.

Siz elran ayrıntılarını yazabilirmisimiz?

sizin modelde 144 hz gözüküyor acaba panel aynı panelmi yoksa farklımı merak ettim.

• 144 hz

• Panel modeli nedir?

15499 TL’ye mi geldi laptop size sepete ekle diyor da aşağıdaki seçeneklerde işlemci modeli seçilemiyor buga girmiş site sanki 3050 ile 5500u darboğaz yapıyor mu oyunlarda?

• %100 görüyor genelde afterburnerde 60w tamamını yer yer 65w görüyor.12999

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenstar07 -- 24 Haziran 2023; 0:35:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.