Şimdi Ara

ACER ASPIRE 5755G KULLANICI İNCELEMESİ(video inceleme eklendi.) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
5
Favori
91.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123456789musa

yok senin tavsiyen varmı

O zaman tanımadığın bir bilgisayarcıya kontrol ettir.
  • servis var ona götüriyimmi garantili suan 2 yıl mediamarkdan aldım
  • quote:

servis var ona götüriyimmi garantili suan 2 yıl mediamarkdan aldım

Olur
  • servise götüriyimde ne diyim adamlara
  • quote:

servise götüriyimde ne diyim adamlara

Kardeşim burda ne yazdıysan söyle onlara işte.Fanım yeni değişti ancak oyunlar kasıyor,soğutmanın düzensiz olduğundan şüpheleniyorum vs.Fanı kontrol etmenizi istiyorum vs.
  • tmm fan degişirse herşey düzelir mi bide fanın oralarda biraz kırılma var ama cok degil
  • quote:

tmm fan degişirse herşey düzelir mi bide fanın oralarda biraz kırılma var ama cok degil

O kadarını bilemem.
  • adamlara fanım kırıldı desem düzeltirlermi ki
  • quote:

adamlara fanım kırıldı desem düzeltirlermi ki

Kardeşim gidip yapmadan bilemezsin.Buraya yazacağına gidip göster bilgisayarını
  • adamlar demezmi fanı sen kırmıssın biz tamir edemeyiz diye
  • quote:

adamlar demezmi fanı sen kırmıssın biz tamir edemeyiz diye

Yahu nerden bileyim o kadarını.Nerdeyse gel sen bak diyeceksin.Götür kontrol ettir işte.Biraz doğaçlama yaşayın şu hayatı
  • helal olsun sana 1 hafta içinde götürcem eger yapmaslarsada soguducu fan alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123456789musa -- 15 Haziran 2013; 2:19:36 >
  • asal test nasıl yapılır yardımcı olun ...
  • Biseye sinirrlendim ve Touchpad in oldugu yere elimle vurdum.Sonra notebook kapandi.Hard diski gormuyor.Ya yerinden cikri yada hard disk bozuldu.Servise gindermek istemiyorum.Hard disk bozuksa zaten bisey yapamazlar.Netten hdd almayi dusunuyorum.Ne onerirsiniz ve buna uyumlu olan hdd modeli nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kei$er$oZe -- 31 Temmuz 2013; 5:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Biseye sinirrlendim ve Touchpad in oldugu yere elimle vurdum.Sonra notebook kapandi.Hard diski gormuyor.Ya yerinden cikri yada hard disk bozuldu.Servise gindermek istemiyorum.Hard disk bozuksa zaten bisey yapamazlar.Netten hdd almayi dusunuyorum.Ne onerirsiniz ve buna uyumlu olan hdd modeli nedir.

Baglanti gevsemistir basit bisey zaten gecmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Biseye sinirrlendim ve Touchpad in oldugu yere elimle vurdum.Sonra notebook kapandi.Hard diski gormuyor.Ya yerinden cikri yada hard disk bozuldu.Servise gindermek istemiyorum.Hard disk bozuksa zaten bisey yapamazlar.Netten hdd almayi dusunuyorum.Ne onerirsiniz ve buna uyumlu olan hdd modeli nedir.

Baglanti gevsemistir basit bisey zaten gecmeli.

Hddnin oldugu yerdeki kapagi actim.Hdd yerindeydi.Hatta bi kac kere takip cikarttim.Ama degisen bisey olmadi.Hddnin icindeki alet donuyor.Yani calisiyo ama hdd hassas birsey oldugu icin bozulmus olabilir.Yarin hddyi baska bir notebookta denicem.Baglantidan kastin hddnin takildigi yer miydi.Cok onemli verilerim vardi.Hepsi gitti iyi mi.

• Arkadaşlar tuş kırıldı bildiğiniz bi yöntem varmı tuş sistemi hakkında bir bilginiz falan
  • bu bilgisayari mi tavsiye edersiniz z500u mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: > ConfusedChild

bu bilgisayari mi tavsiye edersiniz z500u mu

Bütçe ne kadar bilmiyorum ama Z500
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.