Şimdi Ara

ACER ASPİRE 5715Z DERNEĞİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
1
Favori
31.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 315kd

ARKADAŞLAR BENDE DE ACER ASPİRE 5715Z VAR ben size şunu sormak istiyorum. Bilgisayarınız batarya yokken elektriğe bağlı olduğunda açılabiliyormu. Benim bilgisayar açılmıyor. batarya çıkardığımda da adaptörlede direk çalışmıyor. Dediğimi kontrol edebilecek arkdaş varsa ssevinirim

Bende batarsayız çalışmıyor.
  • beyler aranıza yenı katıldım bende pıl sorunu yasıyorum lapotopta o esna farkettım,laptopu aldıgım zaman ramı 2 gb harddıskıde 100 gb yaptırdım,bu sekılde vısta home premıum kullanırken bı sorun yasamıyordum,gayette memnundum cıhazdan her ne kadar oyunlardan pek performans alamasamda.oncelıkle sunu nutmamak gerek,bizim laptopumuz oyun ıcın uygun degıl,kucuk caplı oyunları goturur,
    laptopta uzun zamandır seven kullanıyom ve herhangı bır sorun yasamadım,ve gelgelelım kapanma sorununa,laptopun ıcını actıysanız gorursunuz kucucuk bı fan koymuslar ıcıne,oda tozlu olunca ısıdan dolayı laptop kendını kapıyo,zamanında gunce 10 kere kapanırdı benımkı,sımdı bı yontemle onu duzellttım,oncelıkle laptopun arkasındakı vıdaları sokun,kapak hemen gelmez ıc tarafta dısler vardır ,orada cukur gorursunuz zaten oradan tutarak yukarı dogru cekın,bıraz zorlar anma kırılmaz,sonra fanın hava verdıgı bosluga gelın ve ufleyın,bıraz sert uflryın,brn bazen fandan ses cıkartacak kadar ufluyorum,fanı temızleyın tamamdır,oncedne laptopu actıgımda fan hıc susmazdı sımdı arada cakısıyor,yıne bol e takılmaya baslayınca yıne ufleyerek ısımı haledıyom,
    ısı olayına degınmıs bı arkadas,ben laptopta oyun oynardım bı ara,yanlıs gomus olabılme olasıgını one alarak 3 tane ısı programını kullandım,80 derecenn uzrıne cıktım.86 gordum laptopta,ama bı sorun cıkmadı,80 de sadece fanlaerınız calısır ısleme devam eedbılırsnz,ama once dedıgım gıbı fanı temızleyın

• merhaba arkadaşlar,
    laptop'ımda kullanmak üzere bi 5+1 ses sitemi almak istiyorum fakat 5715z model laptop'ın bunu kaldırıp kaldıramayacağı konusunda kararsız kaldım,ya da ne kadarına kadar kaldırabilir açıkçası hiç bir fikrim yok. watt ve desibel olaylarını bilmediğim için ne alabileceğimi bilmiyorum,yardımcı olabilirseniz sevinirim ;)
  • istediğini bağla, tek problem fazla bir beklentin olmasın.
    sonuçta onboard bir ses sistemi.
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bu laptopa harici ekran kartı takma gibi bi imkanımız varmıdır. Birde işlemci max. ne destekler bileniniz varmı?
  • sata2 destekli harddisk bu bilgisayara uyar mı ? özelliklerinde SATA yazıyor da...
  • hortlamış konu
  • bana 5715z recovery dvd lazım verebilecek olan var mı??
  • arkadaşlar bnde acer aspire 5715z kullanıcısıyım küçük bir ihtiyacım vardı sağ tarafta tek usb olan usb boardımn usb dileri koptu ucuza yeni bi tane nerden bulabilirim acaba saygılar
  • elimde 2 adet hynix 667 mhz ddr2 ram mevcut. 1 gb olan raminizi 2 gb yapmak için irtibata geçebilirsiniz.

Bu arada Acer 5715z bilgisayarımı 2 senedir 2 gb olarak kullanıyorum. Hiç bir sorun yok. İçindeki orjinal ram de hynix olup hynix ram ile tam uyumlu olacaktır.
  • 1 GB DDR2 533 MHz bellek, yükseltilebilir
    Iki soDIMM modülleri (çift kanal desteği) kullanılarak 2 GB

http://support.acer.com/acerpanam/notebook/0000/Acer/Aspire5715Z/Aspire5715Zsp2.shtml

diyor. Demek maksimum 2 gb kullanabiliyoruz.
  • ben 2*1 gb kingston 667 mhz kullanmıştım sorun yoktu ama ilk slotta galiba 2gb vardı,

acer i sattım lenovo n500 kullanıyorum.
  • arkadaşlar bende acer 5715z kullanıcısıyım çoğu arkadaş aniden kapanma olduğundan şikayetçi haklılar benim pc format attım win 7 ultimate kurulu wistada sorun yoktu ama 7 yükledikten sonra pc sapıttı sebebini çözdüm ama soruna çözüm bulamadım, pc ilk açıldığında CPU fan bir defa yokluyor ve ondan sonra hiç devreye girmiyor bu süreç içerisinde işlem yapıyoruz ve pc ısınıyor sistem kendini aniden kapatıyor, 10sn sonra açtığında pc fan normale dönüyor ve ısıya göre ara ara devreye giriyor pc stabil çalışıyor saatlerce sorun çıkmıyor, tek sıkıntı CPU fanı devreye girmiyor aşırı ısı bundan kaynaklanıyor...
  • acer aspire 5715z batarya takılı değilken adaptörle çalışmıyor birkaç arkadaş daha dile getirmiş bazıları açılıyor demiş bu konuda bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim
  • 29 Mayıs 2008 tarihinde aldığım Acer 5715Z bu zaman için bile yeterli. (1GB+1GB=2GB upgrade ile)

Maşallah, dağlara taşlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

29 Mayıs 2008 tarihinde aldığım Acer 5715Z bu zaman için bile yeterli. (1GB+1GB=2GB upgrade ile)

Maşallah, dağlara taşlara

ne güzel bence de yeterli i7 olunca sanki internet önceliğimi var güle güle kullan

mesut buyuk
  • Bana bu bilgisyarın klavyesi lazım arkadaşlar klavye bozukta olabilir üstündeki 6 tane tuşa ihtiyacım var :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala bu bilgisayarı kullanıyorum :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.