Şimdi Ara

Acer Aspire 5520g Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı ramazanlar değerli d-h üyeleri.
    Benim acer apsire 5520g marka laptopum ile başım dertte.
    speedfan programı ile yapılan ısı değerlerini de aşağıda vereceğim.Knightonline gibi bir oyunda bile aşırı donma yapmakta.ve ısı değerleri bana anormel gelmektedir.sanırım ekra kartı aşırı ısınmakta.Benim sorum ben bu ekran kartını sağlam bir ekran kartı ile değiştirebilirmiyim?ati radeon 2400 2600 3650 4650 ekran kartılarından takabilirsin diyenler oldu.sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.
    dip not:laptopun işlemci yeni değişti
    Özellikler:
    AMD TL64 AMD Turion 64 X2 TL-60
    3 gb ram
    up to 896mb nvidia geforce 8400m g turbocache ekran kartı

ayrıca ben bu laptopun bios ayarlarından hiç birşey anlamadım.ayarlar üzerinde oynama yapamıyorum.ısı ayarlarını falanda göremiyorum.bunun nedeni nedir?

speedfan değerleri:

http://i46.tinypic.com/dwyum1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurzeybek35 -- 27 Temmuz 2012; 15:01:15 >

• geforce 8600m gt 512 mb ekran kartı alsam sorunum giderilmiş olıurmu acaba? birde lütfen yukarıda ki linkte vermiş oldugum ısı değerlerini yorumlarmısınız?
  • yok mu anlayan bilen birisi :S
  • yardımm lütfennn
  • Bu laptop ısı nedeniyle en belalılardan birisi.

Sürekli çip ve ekran kartı problemi çıkartıyor.

Bence yerine core i5 bir tane al veya altına fanlı altlık al.

Daha fazla masraf bütçene zarar..
  • 8600 takılıyor sizin laptopunuzda ancak 5520g pek masraf edilecek bir laptop değil.fan temizliği termal macun ve pad degisikligi sıcaklığı biraz dusurebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8600 m gt 512 mb ile knightonline oynarken donma yaşamasam bana yeterli olur.bunu sağlayabilir mi bana bu ekran kartı? teşekürler cevaplarınız için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.