Şimdi Ara

Acer A515-51G-51R7 i5 8250u FHD Ekran 8 gb ram 1tb Hdd Mx150 Windows 10 - 3059 TL - KİPA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
5
Favori
7.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknoloji şans işi deriz hep.

Mağazadan alırken uyarıyor satıcı. Açıp kontrol edelim, bir problemi çıkarsa yeni kutu açarız diye. Yok açmam dediğiniz zaman bir sıkıntı çıkarsa servis raporu isteriz diye belirtiyorlar maalesef.

Sizin o zaman yapacağınız belli.

Böyle kullanırım derseniz kullanın.

Kullanmam tamir olsun derseniz servise gidecek.

Tamir olmuş cihazı kullanmam derseniz o zaman durumu anlatır şekilde servise yazdığınız kâğıtta rapor ile sıfır değişim veya para iadesi talep ediyorum diyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Teknoloji şans işi deriz hep.

Mağazadan alırken uyarıyor satıcı. Açıp kontrol edelim, bir problemi çıkarsa yeni kutu açarız diye. Yok açmam dediğiniz zaman bir sıkıntı çıkarsa servis raporu isteriz diye belirtiyorlar maalesef.

Sizin o zaman yapacağınız belli.

Böyle kullanırım derseniz kullanın.

Kullanmam tamir olsun derseniz servise gidecek.

Tamir olmuş cihazı kullanmam derseniz o zaman durumu anlatır şekilde servise yazdığınız kâğıtta rapor ile sıfır değişim veya para iadesi talep ediyorum diyin.
    Migros'daki adam açmış kutuyu kurulum için ve sorun var mı diye. Batarya boş olduğunu görünce prize takmış. Yarım saat önce abimi yönlendirdim adama, anlatmış durumu. Ama adam demiş işte kutudan boş bataryayla çıktığı oluyor falan. Kabul etmemiş yani sorun olduğunu. Servise yönlendirin demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Oranın yönetimi ile görüşün. İki dakikada mühendis kesilmiş. Batarya boş olma ihtimali neredeyse sıfır. Üretimi yeni cihaz. Eski ürün olsa hadi diyelim.

• Ben Samsun'dayım, satın alınan Migros İzmir'de. Cidden sıkıntılı duruma düştüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Internetten alan var mi? Teşhir ürünü mu geliyor acaba

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Perşembe teşhir olarak almıştım şimdi sizin sorunu görünce bi acayım dedim benim laptopta da sorun varmış meğer . %0 prize takılı şarj oluyor diyor ama olmuyor. 10dakika açık şekilde durdu %0 değişmedi.

Kapalı şekilde şarja taktım şimdi. 1 2 saat sonra açacağım bakalım şarj olmuş olacak mı? Hiç umudum yok ama:( Servis yolları gözüktü gibi.

• Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar. Bende de Acer kullanıyorum fakat dediğiniz sorunları ne ben yaşadım ne arkadaşım yaşadı. Ben Hepsiburadan almıştım. Sizin modelleri biraz araştırdım sorunlu modelmiş galiba inşallah sorunuz hallolur. Ben Acer Aspire 3 315-41G modeli kullanıyorum bilginize.
  • iandi İ kullanıcısına yanıt
    Cihazı kapattım prize taktım 12 saat civarı prizden çıkarmayacağım. Belki düzelir. Olmadı pazartesi servisi arayacağım zaten

• iandi İ kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bende prize takılı, dolmuyor diyor. Şarj edilmiyor yazıyor. Bazı yerlerde batarya %0 olduğu için kendini korumaya almış falan diye okudum. Aynı teknolojiyi kullanan telefonlarda da pil 0'a inmemeli, babamın telefonu 0'a indiğinde daha açılmamıştı. Aynı durum olabilir. 12 saat benim gibi prizde takılı dursun. Ben PC'yi kapalı şekilde bıraktım. Siz de uykuya almayı engelleyip açık bırakın isterseniz, iki türlü deneyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Ayrıca bende prize takılı, dolmuyor diyor. Şarj edilmiyor yazıyor. Bazı yerlerde batarya %0 olduğu için kendini korumaya almış falan diye okudum. Aynı teknolojiyi kullanan telefonlarda da pil 0'a inmemeli, babamın telefonu 0'a indiğinde daha açılmamıştı. Aynı durum olabilir. 12 saat benim gibi prizde takılı dursun. Ben PC'yi kapalı şekilde bıraktım. Siz de uykuya almayı engelleyip açık bırakın isterseniz, iki türlü deneyelim.
    Hocam bende akrabaya aldirdim %0 da 5-6 dk bekleyip sonra artmaya basladı. Aklima gelen elektrik akimindan olabileceği, farkli yerde sarz deneyin. Ayrica daha onceki asus laptopu kocaelinden ankaraya getirip 2 ay calistirmamistim, sonra calistirinca bataryanin soguk nedeniyle calismadigini, şarj olmadigini gordum. Soguk nedeniyle batarya ölmüş sanirim. belki sizin laptopun bataryasi bu şekilde bekleme nedeniyle ölmüştür. Olmadi servis sifir batarya verir pc saglamsa dert etmeyin

Su konuda yazanlari da bir deneyin belki ise yarar, ben denemisdim ise yaramamisti

https://forum.donanimhaber.com/sarj-olmuyor--19485592

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 16 Eylül 2018; 0:46:17 >

• Şu şartlar altında aşırı sıcak, ssd si olsa tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanb53

Hocam bende akrabaya aldirdim %0 da 5-6 dk bekleyip sonra artmaya basladı. Aklima gelen elektrik akimindan olabileceği, farkli yerde sarz deneyin. Ayrica daha onceki asus laptopu kocaelinden ankaraya getirip 2 ay calistirmamistim, sonra calistirinca bataryanin soguk nedeniyle calismadigini, şarj olmadigini gordum. Soguk nedeniyle batarya ölmüş sanirim. belki sizin laptopun bataryasi bu şekilde bekleme nedeniyle ölmüştür. Olmadi servis sifir batarya verir pc saglamsa dert etmeyin

Su konuda yazanlari da bir deneyin belki ise yarar, ben denemisdim ise yaramamisti

https://forum.donanimhaber.com/sarj-olmuyor--19485592

Alıntıları Göster
    Siz de bu bilgisayarı aldıysanız rica etsem dxdiag'a girip Bios sürümünü söyler misiniz?

• Hala bulunabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

Hala bulunabilir mi?
    3400e evet. Alırken görevliye açtırıp kurulum yaptırın ve özellikle bataryanın şarj olup olmadığını kontrol edin.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Sıfır kapalı kutu sanmıyorum. Teşhir bulursun belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.
    Dün Bursa Korupark kipada kapalı kutu vardı. 3400tl

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Vay çakallar. Sözde bitti demişler arkadaşa.

(Bir ihtimal yeni stok gelmiş de olabilir )

• 2500 TL'ye HepsiBurada'da satılıyordu... RTX serisini bekledim ve notebook alamadım. RTX serisi de alınacak gibi değil, notebook'lara gelir mi? derseniz gelmez derim. 5400'e GTX 1060'lı notebook'lar satılıyordu. Şimdi ise 5800'e GTX 1050ti alabiliyoruz anca... Alsam mı, almasam mı diye düşünüyorum. Okul da başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

3400e evet. Alırken görevliye açtırıp kurulum yaptırın ve özellikle bataryanın şarj olup olmadığını kontrol edin.

Alıntıları Göster
    ben 3400 den aldım yine iptal ettiler .madem yok kaldır ilanı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.