Şimdi Ara

Acer A514-52G Temiz Windows kurulum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Vatan'dan A514-52G modelini aldım.İşletim sistemini Windows 10 orijinal 1809 TAN 1909'a güncelledim ama upgrade yaparak önceki Windows üzerine yükselttim. Ne yapıp ettiysem o kadar YouTube'da video baktım legacy mode açamadım. USB Boot'tan yeni temiz Windows kuramadım. Lütfen yeni temiz kuranlar varsa buradan yönergeleri yazarlarsa benim gibilere büyük yardım etmiş olurlar.

• Arkadaşlar sorunu ilk önce bios ekranından supervisor şifresi oluşturdum.UEFI modu iptal ettim. F12 açılış boot modu aktif ettim. Aynı usb yi fat 32 ye formatlayıp orijinal windows 10 v1909 iso dosyasını
    UNetbootin programıyla usb ye yazdırınca çözüldü.Daha önce microsoft un ''Windows7-USB-DVD-Download-Tool '' programıyla iso yu yazdırdığımda usb biosta görmemişti. Şimdi Biosta usb göründü. yardımları için tolgatmc arkadaşıma teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver000007 -- 24 Mayıs 2020; 16:8:55 >
  • Aynı laptopa sahibim, media creation tools ile w10 flash diski hazırlayıp hiçbir ayar değiştirmeden direkt kurabilirdin. Zira ben öyle yaptım aldığım ilk gün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.