Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Nintendo Wii Sports Resort Black (Remote Control+Nunchuck+Motion Plus+Wii Sports Oyunu+Wii Sports Resort Oyunu) " olan paketten satın aldım kampanyadan. Softmode olayına girmek lazım, kumanda kollarından almak lazım, oyunları paylaşmak lazım vs. vs. Kumanda kolları ile ilgili biraz araştırdım çin malı olanlarda hassasiyet ve kalibrasyonda sıkıntılar yaşanabiliyormuş, arkadaşların tecrübelerini merakla bekliyorum. Zamanla balance board hede hede sine gireceğim sanırım...
  • arkadaşlar çok güzel yavaş yavaş çoğalıyoruz hepinize hayırlı olsun softmod olayında cd şuan kargoda herkese softmod yapmak için gerekli olan cdyi dolaştıracağız aramızda inşallah herkes yararlanabilecek bu sayede.

konu başlığınıda acemi wiiciler kulübü olarak değiştireyim bari :D
  • ooo dostum zaris bizim konu da değişmiş :)

hertürlü teknik destek ve özelden yardımlar sağlarız arkadaşlar;) daha iyi bilenlerden de fikirler alırız.

zaris ;
    jetski yi oynadım çok eğleceli :) şöyle bi kaldırıon ellerini videodaki gibi zıplıyor havaya falan... sağlam
  • arkadaşlar softmod için lego batman cd ortaklığında 5 kişi olduk (@jack_sparrow_82 'ın katılımıyla).5 kişi ilk etap için yeterli bir sayı kişi başı 8tl tutuyor.4tlde kargo ücreti olsa elden ele gezdirirken etti 12tl.

5imiz işlemi bitirdikten sonra diğer arkadaşlarada dağıtacağız.
  • Daha önce söyleyecektim ama arkadaşlar önce davranmış böyle bir topluluğun kurulması için hayırlı olsun diyelim.

@jack_sparrow_82 hayırlı olsun dostum kesinlikle pişman olmayacaksın.Bende hb alacaktım son 9 ürün diyordu sabah alırım dedim baktım tekrardan 19'a çıkmıştı bu seferde biraz daha bekleyeyim dedim ve darty'nin kampanyasından haberim oldu orda aldım.

Oyunların hepsi çok güzel ama benim favorim tenis oyunu.Kilo fazlam olduğu için her gün bir saat tenis oynuyorum yanlız öyle sabit durarak değil havaya zıplayıp 360 derece döndükten sonra , elimi belimin arkadasından dolandırarak , top karşı taraftayken bir iki duruma göre üç sefer dizlerimin üzerine eğilerek her türlü vuruyorum söylemesi ayıp boxerime kadar ter içinde kalıyorum.Birgün sal el ile diğer gün sol el ile oynuyorum eşit egzersiz olsun diye sol ike oynerken öyle artistik patinaj yapamıyorum yapsam bile top dağlara taşlara gidiyor.Dün arkadaşı çağırdım biraz pes ardından wii oynarız diye eleman normal giyinip gelmiş dedim olum bu ne git şort giy havlu al idman yapıcaz ilk başlarda yok artık falan dedi çıkan teri görünce valla felaket idman yaptık dedi.Bir arkadaşım temmuz ayında Türkiyede olacak wii fit boardundan clasic joystiğe kadar dünya kadar ekipman istedim temmuzda alet başka bir boyuta geçicek inşallah.Oyun konusunda daha önce bir kaç mesaj atmıştım hızım 9.6'dan 3.4'ê düştü oyun isteyen olursa biraz geçikme olabilir yavas yavaş iniyor bilginiz olsun.

• @tonimotto

aynen söylediğin gibi bende pc başında otura otura işim gereği göbek yaptım bu yaşta :D alet geldikten beri hergün bir kaç saat oynuyorum ve inanılmaz derece forma girmeye başladım.

o oyundan çıkıp o oyunu oynuyorum spor konusunda muhteşem bir alet.wii fit olsa sporun artık .kunu çıkarırız ama o biraz pahalı açıkcası uzun zaman almayı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

@tonimotto

aynen söylediğin gibi bende pc başında otura otura işim gereği göbek yaptım bu yaşta :D alet geldikten beri hergün bir kaç saat oynuyorum ve inanılmaz derece forma girmeye başladım.

o oyundan çıkıp o oyunu oynuyorum spor konusunda muhteşem bir alet.wii fit olsa sporun artık .kunu çıkarırız ama o biraz pahalı açıkcası uzun zaman almayı düşünmüyorum.

Türkiye fiyatı 200'nin üzerinde yanılmıyorsam yurtdışından oyunla birlikte 100tlye gelicek :)
  • slm konu hayırlı olsun ..
    sofmod yaptıktan sonra hdd içindeki oyunları görüyomu??
  • evet hocam aynen softmod dan sonra taşınabilir hddyi takıyorsun download ettiğin oyunları görüyor.
  • sofmod gerekli o zaman demekki.
    youtube de nasıl yapıldığına dair video mevcut..
    bu arada sizin sparişler geldimi.
    resident evil tabancası falan ..
    bu gün vatanda baktım 95 tl baya pahalı burda..
  • hocam benim siparişim daha gelmedi yoldadır sanırım yani tahminim en geç bir haftaya gelir.softmod konusunda resimli anlatımlı dersler mevcut wiidewii isimli bir forum var bu konularda rehberleri baya yararlı ordan baka baka yapıcaz artık şu lego batman oyununu bekliyoruz artık.
  • oyunlara bakarken birde ne göreyim fatal frame4 çok güzel bir korku oyunu .
    sırf onun için ps2 alayım diyodum gördüğüm iyi oldu.
    korkmadan oynarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

oyunlara bakarken birde ne göreyim fatal frame4 çok güzel bir korku oyunu .
    sırf onun için ps2 alayım diyodum gördüğüm iyi oldu.
    korkmadan oynarız artık

hocam bu fatal frame4 şu yukarda koyduğum el feneri ile dolaşırken hoplatan oyuna benzer bir oyunmu.
  • ewet trailer bakabilirsin.. daha korkunç bencee

http://www.youtube.com/watch?v=cruZeTUAddU
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

ewet trailer bakabilirsin.. daha korkunç bencee

http://www.youtube.com/watch?v=cruZeTUAddU

güzel garez gibi japon filmlerinden uyarlanmış sanırım bunuda ekledim listeye ikisini gece yarısı karanlık ortamda tvnin önüne koltuk çekip oynamak lazım veya biri oynarken izlemek lazım :D elde remote ile fener tutmak adamı oyunun içinde gibi hissettirir sanırım.

• Zaris dostum şu fit balance sipariş edeceğin zaman haberim olursa bende sipariş ettirebilirim ama orijinali tabi. çok hassas bi alet çünkü.

dostlar aramıza hoşgeldiniz. bol bol wii oynayın. ben final haftası malesef kutuya bakıyorum :)

Zaris senin şu remote lar nerede kaldı dostum ?

@tanetto, hocam pm den indirilebilecek site gönderir misin oyunları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

Zaris dostum şu fit balance sipariş edeceğin zaman haberim olursa bende sipariş ettirebilirim ama orijinali tabi. çok hassas bi alet çünkü.

dostlar aramıza hoşgeldiniz. bol bol wii oynayın. ben final haftası malesef kutuya bakıyorum :)

Zaris senin şu remote lar nerede kaldı dostum ?

@tanetto, hocam pm den indirilebilecek site gönderir misin oyunları ?

wii fitin çin malı olanı yok dostum piyasadaki tüm ürünler orjinal ve pahalı.@

remoteler aparatlar hala kargoda bekliyorum max 1 haftaya geleceğini ummaktayım, yalnız ben çin malı aletlerden çok umutluyum onu söyleyim :D @

• valla dostum o zaman bizde çin malı alırız :) hb de var bi tane 60 lira. bana 50 t çekle 10 tl ye gelir :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/bigben-wii-kablosuz-kumanda-/ProductDetails.aspx?productId=oyuntrabgbywii870&categoryId=33000986

bu ve

http://www.hepsiburada.com/Liste/speedlink-wii-ve-gamecube-kontroller-siyah/ProductDetails.aspx?productId=oyunarl208036&categoryId=33000986

bu hakkında ne düşünürsünüz ? yan sanayi iyi gibi ama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorAwesome -- 5 Haziran 2011; 21:07:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

valla dostum o zaman bizde çin malı alırız :) hb de var bi tane 60 lira. bana 50 t çekle 10 tl ye gelir :)

sendede maşallah naptın gömü buldundan içinden kutuyla kuponmu çıktı
  • yok Zaris dostum. 2 tane ayrı ayrı 50 tl çek verecekler biri 1 temmuz diğeri 1 ağustos. 1 temmuzdakinde 2 tane classic controller düşünüyorum 30 küsür lira. diğerindede remote alırım heralde :S
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.