Şimdi Ara

AC3 desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPad'e attığım mkv dosyalarında AC3 codeci hatası veriyor. Hangi playerlar bu codeci destekliyor?

• AvPlayer, Infuse Pro.
    Infuse Pro AvPlayer'dan + olarak DTS'de destekliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

AvPlayer, Infuse Pro.
    Infuse Pro AvPlayer'dan + olarak DTS'de destekliyor.

Öncelikle teşekkürler, 720P mkv uzantılı dizi izlemek için kullanacağım. DTS desteği önemli midir bunun için? Yoksa AVPlayer alacağım.
  • Y. kullanıcısına yanıt
    Sadece dizi için kullanacaksanız AVPlayer yeter DTS kullanan dizi görmedim ben dizilerde AC3 veya AAC var. Ama film falan da izlerim derseniz DTS daha sık filmlerde, o zaman Infuse Pro'yu öneririm, üstelik arayüzü ve oynatıcısı daha kaliteli ve kuvvetli AVPlayer'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 25 Ekim 2015; 23:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Sadece dizi için kullanacaksanız AVPlayer yeter DTS kullanan dizi görmedim ben dizilerde AC3 veya AAC var. Ama film falan da izlerim derseniz DTS daha sık filmlerde, o zaman Infuse Pro'yu öneririm, üstelik arayüzü ve oynatıcısı daha kaliteli ve kuvvetli AVPlayer'dan.

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba ben de yabancı dizi falan izliyorum. Alt yazı dosyasını nasıl atacağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Dostum merhaba ben de yabancı dizi falan izliyorum. Alt yazı dosyasını nasıl atacağız?

Bu video yardımcı olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.