Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
32
Favori
114.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Said Hocam emeğinizi ve tecrübenizi farklı oyunlarda değerlendirmeyi düşünüyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Said Hocam emeğinizi ve tecrübenizi farklı oyunlarda değerlendirmeyi düşünüyormusunuz?

Bence bu şekilde daha iyi.. Diğer türlü farklı oyunlarda dağınık çeviri yapsalardı, o zaman da Assassin's Creed serisini bu şekilde Türkçe olarak tamamlayamazlardı.

Bazı durumlarda sadece belli bir alana yöneldiğiniz zaman daha başırılı oluyorsunuz. Daha iyi sonuçlar alıyorsunuz. Assassin's Creed'e yoğunlaşılması bu açıdan daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Kasım 2015; 11:56:06 >
  • Said hocam bu ne hız daha Unity'yi bitiremedim Gerçi bug'lardan dolayı soğudum gibi oyundan Syndicate daha iyi durumda galiba.
  • kolay gelsin. umarım en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde bitirebilirsiniz.
  • Yeni oyuna hemen türkçe yama yapmanıza sevindim ama lütfen bi ara diğer AC oyunlarının yaması olmayan DLC lerine de tr yama yapsanız çok güzel olacak gerçekten.
  • kolay gelsin hocam :)
  • Çok teşekkürler. acaba Fallout 4 çevirecek bi babayiğit yokmu?
  • Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin. Ama böyle çöp oyunlar çevrileceğine, Mgs yada Fallout 4 çevrilse daha hoş olur bence. Witcher 3'de çevriliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir nevi assassin. Sadece ac çevirileri yapıyorlar. Diğer oyun çevirileri başka gruplara kaldı artık.

• Ne kaliteli oyunun yaması hala yok ama AC gibi çöp serinin oyunu çıktığının dksına çevriliyor vay arkadaş
  • Bizim grubumuz tamamen AC cevirileri yapmak icin toplanmis bir grup o yuzden baska oyunlarla ilgilenmiyoruz. Bu arada Fallout 4 ile alakali New Vegas cevirisinin istatistikleri uzerinden bir tahminimi paylasayim: AC4, AC Unity, AC Rogue ve AC Syndicate'in tum metinlerini toplayin sonra da ikiyle carpin Fallout 4 yaklasik olarak o buyuklukte. Witcher 3'un de 3 katina yakindir.

• başka oyun cevirmiyosunuz anladım merak ettiğim bi konu var fallout 4 madem bukadar büyük diyalog değilde sadece menü,silah,envanter vs cevrilse diyalog konuşmalarla hikayeyle ilgilenmiyorum napcağımı bilim yeter :) mümkünmü böyle bişi. ceviriciler oyunları ilk menu cevirse yayınlısa sonra diyalog hikye cevrildiğinde yayınlasa olmazmı.1.baskı 2.baskı diye:) ben eminim benim gibi binlerce kişi vardır hikaye diyalog ile ilgilenmeyen.
  • takip ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum iyi çalışmalar
  • Madem arkadaslar bu ise baslamis, yama bittigi zaman keyifle oynariz simdilik setup beklesin bi kösede

• takipteyiz kolay gelsin..
  • Kolay gelsin en sevdiğim seriden biri kim ne derse desin oyunun hikayesi herzaman beni cezbediyor o yüzden oyunu daha anlamak için türkçe çıkmasını bekliyorum öyle daha bi güzel oluyor şimdiden emeğinize sağlık diyorum arkadaşlar Ayrıyetten dlcleride çevirirseniz tadından yenmez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Bizim grubumuz tamamen AC cevirileri yapmak icin toplanmis bir grup o yuzden baska oyunlarla ilgilenmiyoruz. Bu arada Fallout 4 ile alakali New Vegas cevirisinin istatistikleri uzerinden bir tahminimi paylasayim: AC4, AC Unity, AC Rogue ve AC Syndicate'in tum metinlerini toplayin sonra da ikiyle carpin Fallout 4 yaklasik olarak o buyuklukte. Witcher 3'un de 3 katina yakindir.

valla ne yazık ki doğru söylüyorsun kardeş Fallout 4'ü çevirene kadar rahat 5-6 oyun çevirirsin :) Daha fallout 3 bile tam olarak çevrilmedi diye hatırlıyorum. Çok zor iş. Birileri şimdi başlasa bile en az 2 yıl sürer bitmesi
  • Başarılar hocam
  • Baya sevindim merak ediyordum bu oyunu başarılar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.