Şimdi Ara

AC: Revelations Ayrıntılı X360&PS3 Karşılaştırması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene 2012 olmuş hala konsol karşılaştırılması.
  • x360cılar asıl sizz uyanın x360eskidi ps3ün grafiklerine yetişemiyor üstelik x360ın %100 olarak gücü kullanıldı ama ps3 ün sınırı yok pc ile yarışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

ya yemeyin şimdi ps3 kullanıcılarını o sisin bellekten kurtarmak için hile olduğunu bilen biliyor. xbox360 sis kullanamazdı sanki çok ağır gelirdi zor bir efekt nede olsa (: xbox360 babalar gibi tüm kaplamaları gstermiş ps3 sis hilesiyle gizlemiş. ama durun ps3 ün daha %3 ü kullanılıyor bidahki oyuna artık (:

ps3 ün %3'ü bu daha içinden Uzay Gemisi çıkacak :D
  • Arkadasim bu soyledigine kendin inaniyomusun acaba ps3 gucu tam olarak kullanilali cok oldu (bkz unc3) bidaha sallarken bi dusun ve mantikli salla
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

x360cılar asıl sizz uyanın x360eskidi ps3ün grafiklerine yetişemiyor üstelik x360ın %100 olarak gücü kullanıldı ama ps3 ün sınırı yok pc ile yarışıyor...

tabi canım ondan battlefield 3 en iyi grafikler pc de
    -1
  • ''ps3 ün sınırı yok pc ile yarışıyor''

şu cümle ile

'' dünya yuvarlak değildir''

cümlesi neredeyse aynı seviyede...
  • beyler fanboy oldugum için ps3 un bunda iyi oldugunu savunmuyorum... orada sis olmıyacakta nerede olucak... oyunu bizzat oynuyorum.... başka yerlerden bakınca sis yok...
    ama skyrim de xbox daha iyi gozukuyor...

---------------------------------------
    BSC Misafiri
    19.11.2011 16:46:15
    x360cılar asıl sizz uyanın x360eskidi ps3ün grafiklerine yetişemiyor üstelik x360ın %100 olarak gücü kullanıldı ama ps3 ün sınırı yok pc ile yarışıyor...

--------------------------------------

sen gözlerini nezaman açıcaksın arkadaşım... bu kadarıda olmaz yuh :? :D
  • " yukarıdaki görüntüde de fark edebileceğiniz gibi İstanbul'a tepeden bakarken PS3 sürümünde etrafın sisli görünümü daha gerçekçi bir atmosfer sunuyor "

adam haklı beyler :D
  • afifkaya
    19.11.2011 18:19:30

bende onu yazdım ama ... ''fanboy '' imlecı takmaya çalıştılar gerçektende öyle ..ps3 önde ac :revelations ta... orada sis olmıyacakta nerede olucak... yakından bakınca sis yok.... bizzat oynuyorum... ama uzaktan bakınca denizin etkısıyle tabıkı sisli olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Abartma okadar pc deki donanım teknolojisi ps3 yok.Ya tamam sony sağolsun ps3 süper oyunlar yapıyo örnek uncharted 3.Ama ps3 pc lerle yarışıyo öyle birşey olması saçma 300$ makineden bahsediyoruz pc donanıma 800$ yatıran insanlar var.Ama tabi unchated 3 oynıyamıyolar ayrı mesele.Sakın yanlış analşılmasın sakın ben ps3 kötü demiyorum ps3 çok güzel bir konsol ama pc den daha iyi denemez.
  • evet arkadaşlar tartışmanın lüzümu yok 2 konsoldada eşit ama bu sefer ps3 bir adım önde sanki
  • bende 2 konsolda yok ama eksiyi basmış xboyun biri :D
  • grafiklerde ps3 biraz daha iyi frame rate screen tearing gibi olaylarda xbox biraz daha iyi işte ikisi de iyi
  • Evet yine bir konsollar savaşına dönüşecek konuya hoş geldiniz.
  • Noktayı koymak istiyorum, konsol tartışması yapmayın oyun mükemmel oynarken grafiği görmeyeceksiniz bile..
  • ac 2 den sonraki en iyi hikaye ve oynanış bu oyunda var bence... altair le oynadığımız kısımlar gerçekten harıka... ıstanbul da oynamaya da doyulmuyor.... ana gorevlere başlamadan önce.. butun wievpointlere gittim... butun bizans den'' lerini çökerttım dukkanları açtım iyice dolaştım öyle başladım ana gorevlere... hem oynarken para sıkıntısı olmıyıcak hemde ıstanbulu ağız tadıyla görmek için hiçbir ac oyununda yan görevlerı bukadar ısteklı yapmadım... İstanbul bu oyunda bambaşka çok harıka
  • Ezio'nun kıyafetindeki ayrıntılar falan PS3 te daha iyi bi de x360 renkler konusunda biraz geride kalmış onun dışında pek fark yok
  • PS3 de uzaktaki netsizliği kapatmak için sis koymuş diyenleri PC görüntüleride çıktıktan sonra ne diyecekler merak ediyorum
  • gerçekler acıdır şu karşılastırmaya bakıp ps3 iyi diyenler harbiden ilk mekiğe atlayıp dünyadan gidin. ps3 fanboyları kadar at gözlüklü cahil bir sürü daha bu dünyaya gelmez. ne kıymetli tenekeleri var iyiki 300 dolar vermişler toz kondurmuyorlar (:
  • tizar fanı
    senin o teneke dediğinde biz god of war lar uc oynarken sen halo geow takılıyon dua ette sen uc 3 goty olmasın o zaman ağzını değil nerelerini tıkarsın bilemeyiz hava lamasın diye
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.