Şimdi Ara

AC: Revelations'a Hayranlarından Türkçe Dublaj (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında büyük oyun firmaları böyle çeviri siteleriyle anlaşsa belli bir miktar karşılığı oyun çıkmadan önce en azından text dosyalarını verip türkçe altyazı yapsalar çok iyi olur ama yapmıyolar işte bu arada seslendirme ne kadar kötü olursa olsun ortada bir emek var
    EMEĞE SAYGI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

10TL 15TL MİKRAFON ALAN ÇEVİRİ YAPIYOR ARKADAŞ :) yada Rap Söylemeye Çalışıyor

Mikrofonumuz Behringer B1. İnternette araştır bakalım kaça satılıyor? Ayrıca mikrafon değil, mikrofon diye yazılır. Eline klavye alan yazıyor, ya da yazmaya çalışıyor.
  • Güzel olmuş. Kadın kilise de ni çalışıyorsun dedikten sonra hayır dedi ve sonrasını anlamadım. 2 kere dinledim ama anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbinintendocu

Güzel olmuş. Kadın kilise de ni çalışıyorsun dedikten sonra hayır dedi ve sonrasını anlamadım. 2 kere dinledim ama anlamadım.

sonrası yok zaten

-kilisedemi çalışıyorsunuz?

-kilisede değil,hayır
  • Arkadaşlar amatörce tr dublaj olabilir.Ancak biz bu yolda ilerleyen arkadaşlara destek olmalıyız köstek değil...
  • bol bol türk olduren bir oyun olmus guzel biseymis gibi bide turkce ceviri yapmıslar
  • Ahaha süper olmuş.. :D
  • Videoya emek verilmiş.. Gerçekten tebrik ediyorum.. Şahsen çok beğendim.. Böyle trailerleri türkçe dublaj görmek güzel.. Sonuna kadar destekliyorum ve keyifle izliyorum... Böyle çalışmaların devamını diliyorum...

İyi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

bol bol türk olduren bir oyun olmus guzel biseymis gibi bide turkce ceviri yapmıslar

• Çok iyi değil ama gelişmeye açık. Uncharted çalışmanızı daha çok beğenmiştim.

İleriki çalışmalarınızda başarılar.
  • Ben çok beğendim ve çeviri ekibini kutlamak istiyorum. Olumsuz eleştri veya yapımcılara ''Oyunu Türkçe Yapsalar Ne Olurdu ? '' diye mesaj atan arkadaşlar. Eğer yeterli ilgi gösterilip firmaya mesaj atsaydık belki oyuna türkçe dublaj koyabilirlerdi. Öyle oturduğun yerden iş yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

bol bol türk olduren bir oyun olmus guzel biseymis gibi bide turkce ceviri yapmıslar

eksileyen(ler) için bir daha

• helal olsun vala 10 numara olmuş tabiki orjinal ezio kadar duygulu okuması çok zor ama gayet türkçe dubajlı bir film izlermiş gibi hissettim tebrikler yüreklerine sağlık
  • almamış ama emeğe saygı burdan oyunceviri.com a sesleniyorum 500 tl lik mikrofonla çeviri yapmaktansa ( küçümsemiyorum ) altyazı için çalışırsanız ( datalar editlenmiyor ama en azından tam çözüm için ) çalışıcakmısınız? merak ettim de ? :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.