Şimdi Ara

AC: Revelations'a Hayranlarından Türkçe Dublaj (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundan soğudum direk en kibar haliyle böyle söylenir.Birde 500 tl lik mikrofonum var gibisinden yorum yapmış ne kadar ucuz işlerle uğraştıkları burdan belli.
  • Ben Serinin Hayranı Olarak İngilizce Oynarım Diyorum :) Berbat bir Ses Sesler Karakterlere uygun değil Amatör bir Grup Yapınca böle oluyor önümüzdeki Senelerde Kesin Türkçeleri Çıkar :)
  • Çok Güzel Olmuş Peki Bu Kadar Oyun Sever Bağımlı Olan Kişiler Var Böyle Bir Oyuna Türkçe Yama Yapma Şansları Var Mı ?
  • ben beğendim özellikle kız ve kelin dublajları güzeldi
  • Kel adam ve kızın dublajı profesyonelce olmuş.Oyun çeviri ekibi sayesinde Türkçe oynuyoruz saygılar diliyorum.
  • 10TL 15TL MİKRAFON ALAN ÇEVİRİ YAPIYOR ARKADAŞ :) yada Rap Söylemeye Çalışıyor
  • Zaten bu oyuna Türkçe düblaj yapılması çok kötü olurdu,biz sadece alt yazı istemiştik :)
  • Gerçekten çok güzel olmuş.
    Bir kaç tane daha görmüştüm.
    Kendilerini geliştiriyorlar.
  • @ogiwan
    ya bi yürü git ya
    Video dublajı için teşekkürler , böyle çalışmalar bekliyoz daha sık
  • Hep aynı ses tonuyla konuşmasaymış ve biraz daha vurgulu konuşsaymış daha iyi olurmuş.Ayrıca şuna EZIO demeyin ETZIO şeklinde okunuyor.
  • Helal size arkadaşlar kendi başınıza uğraşıyorsunuz ve birşeyler çıkarıyorsunuz. Yılmadan ve usanmadan devam edin eminim daha çok güzel şeyler çıkıcak ortaya. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Güzel olmamış ancak birşeyler yapmışlar, Trailerdan fazlasına çıkmazlar zaten ve çıkmasınlarda böyle basit mikrofonlar ile olcak şey değil dublaj.

Basit mikrofon dediğin mikrofon Behringer B1. Türkiye'de 500TL gibi bir fiyatla satılıyor. Lütfen yorum yapmadan önce bilinçli yorum yapalım. Türkçe dublajlı oyun için henüz erken, ama ilerde Türkçe Dublaj konusunda çok büyük projelerimiz olacak. Biz doyasıya izlemeye devam edin.

Onuda Kullanamamışsınız. Sadece Mikrofon ile olacak iş değil bu.Ha İlerde Adam gibi Yalıtımlı Stüdyo lara geçersiniz ancak öyle olur.

• Bazıları eleştirmemiş küfür etmiş .
  • "Kilise" bölümündeki sesler güzeldi. O bölümde Ezio'nun sesi de nazik ve güzeldi ama diğer yerlerde nazik davranmaması gerektiği için kaba davranmaya çalışmış, hoş olmamış bence. "Suikastçi ölene kadar..." bölümü de güzeldi ama "İstanbul'a hoşgeldin..." ve diğer bölümleri pek beğenmedim. Çünkü "İstanbul'a hoşgeldin..." bölümündeki ses gülmemek için kendini zor tutuyor gibi geldi bana :) diğer bölümlerde ise genç bir ses 60 yaşındaki adamın sesini çıkartmaya ve sesini kalınlaştırmaya çalışıyor gibiydi. Video başladığında çok kalın bir ses beklemediğimden biraz tırstım :) Filmlerin de Türkçe dublajlarını beğenmiyorum. Alt yazı faydalı olur :) İleride daha güzel dublajlar yapılacağına eminim. İyi çalışmalar. Başarılar :)
  • bu konuda daha çok çalışmalıyız sanırımm. ( çalışmalısınız dersem saygısızlık etmiş olurum diye düşündüm )
  • üzgünüm ama olmamış. mikrofonik sese sahip, dublaj eğitimi almış profesyonel seslendirmenler ve ekipmanlar gerekiyor. yinede bir emek harcanmış teşekkürler.
  • Kel adamın sesi tam oturmuş ve çok profesyonelce duruyor. Diğerlerinin sesleri pek uyum sağlayamamış.
    Ancak birilerinin çabasını görmek güzel. İyi ya da kötü bir uğraş var. Eminim ki zaman geçtikçe bu işte daha yerlere geleceksiniz.
    Emeğinize teşekkür ederim.
  • Daha iyilerini bekliyoruz
  • oyun özmü öz İSTABUL'umuzda geçiyor ve biz kendi imkanlarımızla TÜRKÇE DUBLAJ yapıyoruz :S

utandıgımdan değil gurur duydugumdan yapıyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

10TL 15TL MİKRAFON ALAN ÇEVİRİ YAPIYOR ARKADAŞ :) yada Rap Söylemeye Çalışıyor

tamam şimdi ellerini klavyeden yavaşça çek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.