Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmi çeviri bir an önce açıklansa da Origins'e hız verilse artık.
  • umarım gereksiz ps4 ex oyunu değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Pana PS4 oyunuymuş gibi geliyor ya dur bakalım bekleyelim...

Alıntıları Göster
    PS4 ise PC oyuncularına ayıp olur. Resmi yama umarım Multi(PS4-PC) platformuna çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

umarım gereksiz ps4 ex oyunu değildir
    Neden gereksiz oluyor ps4 ex oyunları çok muazzam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

umarım gereksiz ps4 ex oyunu değildir
    Sen ne değişiksin la. Platform değiştirince sapıttın. Tek bir tane normal mesajın yok. Saçma saçma şeyler yazıyorsun.
  • Diablo 4 ? :D
  • Uplay içerisine dahil olduğu için oyuna yeni eklenen Animus Kontrol Paneli'nin çevirisini 23 Studios bünyesi dahilinde resmi olarak biz yaptık.

Uplay dilini Türkçe ayarladıktan sonra oyun içinde Animus Control Panel kısmına girerek Türkçe paneli kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 7 Mayıs 2018; 12:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Uplay içerisine dahil olduğu için oyuna yeni eklenen Animus Kontrol Paneli'nin çevirisini 23 Studios bünyesi dahilinde resmi olarak biz yaptık.

Uplay dilini Türkçe ayarladıktan sonra oyun içinde Animus Control Panel kısmına girerek Türkçe paneli kullanabilirsiniz.

Not: Gizli tuttuğumuz resmi çevirinin bununla bir ilgisi yok:)

Çok güzel. Bu animus kontrol paneli hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ? Yanı ne ise yarıyor? Oyunda hem kendi karakterimizi hem de düşman karakterlerin saldırı gücünü, hızını falan mı değiştirebiliyoruz ?

Ayrıca resmi çeviri hakkında sunbilgileri paylaşabiliyor musunuz ?

Hangi platformlar için ps 4 xbox one yada pc yada 3 platfrom icin de geçerli mi ?

Bir de cıkmış bir oyun mu yoksa çıkacak bir oyun mu bu çeviri?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Arkadaşlar şu anki yüzde %50'den ileride ama henüz yeni bir duyuru yapmaya hazır hissetmiyoruz. Bu çeviriden dolayı Origins'i geciktirdiğimizin farkındayız fakat bunu başkalarının yaptığı adı sanı duyulmamış oyunların çevirileri ile karıştırmayın.
    Bunu patreonda ilk açıkladığınızdan beri aklıma tek red dead redemption 2 geldi Allahım inşallah o oyunu çevirmişsinizdir ilk oyununu oynamayadık bari ikincisini sayenizde türkçe oynayalım inancım o ki çevirdiğiniz oyun red dead redemption 2
  • Beyler rahat olun. Kesinlikle RDR 2

Hatta burda bahsedilen diğer oyunda GTA 6

''AAA klasmanındaki bir oyun ve bundan sonra o şirketin diğer oyunlarını da çevirmemiz için bir kapı açabilir''
  • Bana da öyle geliyor. Rockstar oyunlarının dağıtıcısının da değişmesiyle daha mümkün hale geldi gibi.
  • Merhaba AC: Brotherhood yamasını da bekliyoruz umarım müsait olduğunuz da bu oyunun yamasını da düzeltebilirsiniz.

( ayrıca AC:Revelations) yamasını ben mi beceremedim yoksa ben de yamayı kurdum ama oyunun başında görüntü göz kırpıyor ve desmond hareket ediyor ama kısa kısa adımlar yani bir sorun var.
  • B A T M A N kullanıcısına yanıt
    Oyun klasörlerinin içinde systemdetection.dll gibi bir dosya olması lazım onu sil düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDR 2 çıkarsa bu oyun. Değil oyunu almayı. Playstation4 bile alacağım
  • Çevirinin ilerlemesi %60 olarak güncellendi. Bu hafta içinde bağışçılara sadece ekran yazılarını içeren bir Alpha sürüm yayınlamayı düşünüyorum. Bir oyun içi videosu da gelebilir.
  • Resmi çeviri bittiğine göre Origins'e hız verirsiniz artık diye düşünüyorum.
  • Çeviri tahminen ne zaman çıkacak ? Bir bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

Çevirinin ilerlemesi %60 olarak güncellendi. Bu hafta içinde bağışçılara sadece ekran yazılarını içeren bir Alpha sürüm yayınlamayı düşünüyorum. Bir oyun içi videosu da gelebilir.
    %60 mı
  • quote:

Çevirinin ilerlemesi %60 olarak güncellendi. Bu hafta içinde bağışçılara sadece ekran yazılarını içeren bir Alpha sürüm yayınlamayı düşünüyorum. Bir oyun içi videosu da gelebilir.
    Said bey Brotherhood yaması ne durumda bunu güncelleyemiyormusunuz. Lütfen buna bi vakit ayırın seriye en baştan baslıcak olanlar kitlendi kaldı 2. oyundan sonra. Gerekirse ücretli olarakta satabilirsiniz ben alırım yani sadece çıkmasını bekliyorum. Revelations'u Brotherhood bitirmeden oynamak istemiyorum ayrıca patreonda ilk olarak brotherhood yamasını güncelliceginize söz vermistiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Said bey Brotherhood yaması ne durumda bunu güncelleyemiyormusunuz. Lütfen buna bi vakit ayırın seriye en baştan baslıcak olanlar kitlendi kaldı 2. oyundan sonra. Gerekirse ücretli olarakta satabilirsiniz ben alırım yani sadece çıkmasını bekliyorum. Revelations'u Brotherhood bitirmeden oynamak istemiyorum ayrıca patreonda ilk olarak brotherhood yamasını güncelliceginize söz vermistiniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşa katılıyorum brotherhood da sorun çıktı tabi anlıyoruz ama ne olursunuz para ile de olsa yapın emeklerinizin karşılığını ödeyemeyiz belki ama seriyi sizin sayenizde oynamış oluruz.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.