Şimdi Ara

Aç karınla yüzmek ? Yağ yakimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah Aç karına cardio vs. Yapanları sık görüyorum, bunu yuzerek uygulamak mantıklı mı? Veyahut uyanınca protein tozu içip yüzmeye gitmek daha mı mantıklı? Veya bcaa+glutamin şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bcaa glutamin daha iyi çünkü protein tozu alırsan artık aç karnına olmaz. Çünkü onların içinde de azda olsa karbo var. Yüzme olur koşu olur bisiklet olur

• aç karnına cardio yapılır ancak yüzme en çok kalori harcatan spordur. aç karnına yüzmek iyi bir fikir mi emin değilim, baygınlık falan geçirirsen çok tehlikeli olur suyun içerisinde.
  • Yüzüpte rekor kırmaya falan çalışmayacaksan sıkıntı yok

• Protein tozu icip gittim, yüzerken ise bcaa tüketim, sizce yağ yakımını protein tozu azaltır mi

• ben hakimim masum bey kullanıcısına yanıt
    Şekersiz kahve iç öyle git bare yağ yakımını hızlandırır ama genede karnını doyur suyun içinde baygınlık geçirmek kalıcı hasarlara neden olur heleki kimse yoksa ayrıca protein tozu antrenmandan sonra içilir yağ yakmaz sadece spor sonrası kaslarının ihtiyac duyduğu proteini miktarını karşılamaya yardımcı olur :))

• düznli yüzmek zayıflatır mı? bir de kac dakıka yüzmek gerekir?
  • L-carnitin kullansaydın. Açlık ve diyetten en iyi onunla verim alırsın.
  • Aç karnına hergün 2 yada 3 set tabata antrenmanı yap hem vücudun güçlenir hem kondisyonun artar hemde rekor seviyede yağ yakarsın.
  • Ac karnina squat ve deadlift bile yapilir, yuzmek ne . Ama yagdan daha cok aminoasit yakmamak icin kalp ritminin uzun sure yuksek olmamasina dikkat edilmeli. Intensif olmayacak. Rahatca nefes alip verildigi surece intensif antreman sayilmaz, cok guzel aerobik egzersiz olur.

Kahve stres hormonlarini salgilattigi icin yag depolarina ulasimi kolaylastirir. Kesinlikle etkilidir. Cesitli termojenikler de acken insulin seviyesi dusukken daha etkili oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.