Şimdi Ara

ϟ AC/DC Fan Club ϟ [286 Üye!] [YENİ ALBÜM <Rock or Bust> 2014] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
9
Favori
21.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sene geçti, zaten gitmem mümkün değildi. Var mı önümüzdeki sene falan yakınlarda bir yerlerde italyada falan? Program belli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tek back in black şarkısını biliyorum/dinledim. Ama efso şarkı ekle
  • Su adamlari emekli olmadan canli izlemek mumkun olmadi gitti yahu.2015 yaz donemini kacirdik ama 2016 yilinda da bir Avrupa turu yaparlar umarim.
  • Evet yine türkiye hariç tüm avrupaya gidiyorlar
  • Rock and Bust turunu Los Angeles'daki konserle tamamlamislar.Bundan sonraki konserler Avustralya/Yeni Zelanda'da olacak.

2016 icin herhangi bir bilgi yok.Surekli olarak takipteyim.

http://www.acdc.com/us/events
  • Eklemenizi rica edeceğim

• Dostum beni de ekler misin tarikata?
  • http://www.acdc.com/tour

Mayis ayinda Avrupa turnesi basliyor.Ingiltere,Portekiz,Ispanya,Cek Cumhuriyeti,Almanya,Belcika,Danimarka,Isvicre var ama diger ulkeler yok..haliyle Turkiye de yok.

Rock or Bust tour grubun son turnesi olabilir.Yazik.
  • Dostum ekle 1990'dan beri ağır ACDC hastası olan bu ihtiyarıda..
  • Bizim moruklar bu saatten sonra gelmez artık. Yıllardır beklemekten ağaca döndük. Bir gün karşılaşırsam "neden Türkiye değil?" sorusunun cevabını arayacağım. Talep endişesi desem ülkemizde ciddi bir dinleyici kitlesi olduğunu düşünüyorum, dolayısıyla bu açıdan sıkıntı olmaz. Hakikaten konser vermeme sebeplerini çok merak ediyorum.
  • ekle
  • Ekle

• Axl ile yeni bir albüm geliyor diye bir duyum almıştım, ne kadar doğrudur sizce? Son albüm belki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Axl ile yeni bir albüm geliyor diye bir duyum almıştım, ne kadar doğrudur sizce? Son albüm belki?
    Axl ile konserlere devam ettiler, ama şu an bir söylentiye göre Brian Johnson'un işitme sorunu bir nebze tedavi edilmiş ve geri dönme olasılığı var deniyor... belki de sadece dedikodu'dur...

AC-DC'yi ergenliğimden beri dinlerim, en güzel deneyimim ise 1991'de gittiğim Monsters of Rock konseridir. Alt grup olarak Metallica, Mötley Crue falan çıkmıştı... muhteşemdi:)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.