Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

_Abyss Blassing, 7 Key Guardian, Symbol_

3
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> _Abyss Blassing, 7 Key Guardian, Symbol_
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4545 Mesaj
      19 Mart 2006 00:12:21 Konu Sahibi
      bu 3ünü yapınca 35m exp geliyor. ama lvl kaça kadar yapabiliyoz? kaçtan sonra yapamıyoz? lvl 61 de hepsini yapabilirmiyim? şimdi niye 61 diye sormayın strategy meselesi.

|
      |
      Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      4545 Mesaj
      19 Mart 2006 00:19:20 Konu Sahibi
      up
      |
      |
      Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      4545 Mesaj
      19 Mart 2006 00:25:30 Konu Sahibi
      şimdiye kadar hiç bir topicde birşey sorduğumu gördünüz mü? herkese yardım ettim. bilgilerimi paylaştım. kimse bilmiyorumu? ilk defa soruyorum. o zaman en bilgili benim. amma cahal koforum.
      |
      |
      Son, başlangıçtı...
    • Binbaşı
      1511 Mesaj
      19 Mart 2006 10:31:43
      61 de 69 da bile yaparsın sen yeteri iste
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.