Şimdi Ara

Abra A7 v6.2.1 Açılmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster Abra A7 v6.2.1 kullanıyorum yaklaşık 3 senedir. Genel olarak memnunum ama dün kapandıktan sonra birdaha açamadım.
    Sorun şöyle başladı dün akşam laptopu şarjı ile kullanıyordum ve şarjının bittiğini fark etmedim kapandı. Açmaya çalıştığımda ise açılırken kapandı. Bir daha açtım bu seferde çok yüksek bi sesle bip sesleri gelmeye başladı ve windows yüklenirken yine kapandı. 3-4 Kere daha denedim ama açamadım. Video çektim sorunu daha rahat anlayabilmeniz için yardımlarınızı bekliyorum ne olmuş olabilir.

Video https://www.youtube.com/watch?v=htgQ0p0Gkek

• Anakart arızası büyük ihtimal değişmesi gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt tarafı şarjı bitti de kapandı nasıl bozuluyor bozulacağı varmış herhalde
  • Donanimsal bir soruna benziyor ama aklima gelen ihtimaller bios pili bitmis olabilir onun disinda harddisk veya ssd arizasi olabilir cok dusuk ihtimal windows cokmus olabilir ama ses cikarmasi bu olasiligi dusuruyor

Cok yuksek olasilik elektrikle alakali anakartta sorun olmus olabilir.

Abra A7 v6.2.1 Açılmama Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orcoo95 -- 21 Şubat 2018; 22:23:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende donanımsal olduğunu düşünüyorum umarım bios pilinde sıkıntı olmuştur da çok masraf çıkarmaz.
  • Sorun galiba fanlar da arkadaki fanlardan sol taraftaki hiç üflemiyor sadece sağ üflüyor. Büyük ihtimal soldaki işlemci fanı o yüzden ısınma yapıp kapanıyor. Açılırken ki ötmesi de ısınma uyarısı tarzı bir şey galiba. Monster teknik servisten biri cevap verir diye buraya konu açtım. Cevaplar için sağ olun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.