Şimdi Ara

Abonelik bitince cihazları ne yapacağız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bendeki aboneliklerden biri üniversite kampanyası denen 12 aylık taahütlü kampanyaya ait. Bitmesine çok fazla kalmadı, kapatacağım diğer evimdeki 16 ay daha taahütüm olan aboneliğimi taşıyacağım. Bu üniversite kampanyasında kullandığım cihazları ne yapacağım, bir bayii falan bulup teslim mi edeceğim? Adamlar geldiğinde direk montaj yapıp gittiler kutu belge vs bırakmadılar, geri vermek gerekirse cihazları umarım kutusu nerede diye tutturmazlar.

• Firmana baglı eğer kiradıysan kargoyka veya bayiye giderek teslim ediceksin veya sende kalicak onu müşteri hizmetlerine sorman gerek kutu kablo gibi şeylerin önemi yok modemi götürsen yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart superonline fiber kampanyası.

• Benimde taahhütün bitmesine 1 ay kaldı. Dedim kampanyayı uzatmayacağım, iptal edeceğim. Bana verdikleri kıytırık Huawei model modemi geri istediler, en yakın bayiye teslim et dediler.
  • Teşekkürler. Muhtemelen bana da aynısını söyleyeceklerdir. Pek güvenemediğimden bunlara kutusu nerde vs gibi saçma sapan davranışlar içine girip girmediklerini merak ediyorum aslında.
  • abone olurken aldığından abone merkezine bırakacaksın belge verecekler imzalı ve kaşeli olsun tarihide yazsın... o olmazsa modem ücretini alıyorlar...
  • Türksatta jelatini ile teslim etme şartı var üstüne para da ödüyoruz her ay. Kesinlikle yazlık eve Superonline gelirse ki gelebilir sokakta var 1 dk durmam Kablonette .

• Jelatinli mi istiyorlar

Şu kaçak kullanımın önüne geçilebilse de artık fiberde dilediğimiz cihazları kullanabilsek.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Yazlık evim için aradım nasıl teslim ettiysek öyle isteriz dedi. Allah'tan kendi evime ayda 2 liraya kiralama değil satın almıştım.

Yurtdışından gelen birçok modem çalışmıyor bizde.

• Nu son Asus isi de herhalde Avrupa'ya uyumlu hale getirilmesi gerektiği için yatmıştı konunuzdan okuduğum kadarıyla. Peki Motorola kullanılabiliyor mu ?

Motorola'nin bazı modelleri çalışıyor. Deneme yanılma hangisi çalışırsa. Genelde Arris alanlarin birçoğu yurtdışına geri iade etti. Haftalarca çalışıyor cihaz ancak az zaman sonra bir daha bağlanamaz hâle geliyor. Asus maalesef az talepten dolayı yattı. Çok istek olsaydı cm-32 yi uygun fiyattan ön sipariş edecektik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oha yok artık ciddi misin benim abonelik bittiğinde almayacaklar mı cihazı?

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Ne zaman modemi aldınız?

• hodoras H kullanıcısına yanıt
    o iş için şrink makinesi bulmak gerekiyor..
  • Kablo sistemleri hakkında pek bilgim olmadığı için merak ediyorum mesela fiberde siz kendi cihazınızı takarsanız çalışır ama sistem farkederse kendi cohazı olmadığını sinyali keser Kablo da da aynı şekilde bir aistem mi var ?

Kablo sistemlerinde cihaz kayıtlı değilse bağlanamaz yada frekans yakalayamaz. Kullanıcı adı olayı değil bundaki hocam.

• Geçen yıl değil ondan önceki yılıda Ağustos ayında aldım.

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Almayacaklar cihaz sizin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.