Şimdi Ara

Abone alimina kapali pakete tasidilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar no tasimak icin gittim ara bayi falan degil direk anabiyiye gittim ara bayi telefoncu da falan islem yapmam zaten

Neyse faturasiz hat kalmadi faturali geçim dedi 23tl imis duran devreden olunca tamam dedim aldım hatti cikdim ha bu arada hata falan varmis sistemde kimlik fotokobisine tarifeyi ucreti tel noyu yazdi hatti verdi cikdim

Sonra bir bakdimki beni gecirdigi paket dun alima kapanmis vede nornalde 33mus gecici 23mus

Simdi ben gecermiyim yoksa iptalmi olur hat tasima yoksa 33mu olur fiyat 33odemem hayatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yokmu bılgısı olan calısan falan
  • Evet Turkcell Faturalı hat paketleri dün itibariyle güncellendi.
    Büyük ihtimalle bayi'nin sizi geçireceğine söz verdiği tarife 23 TL Konfor Extra paketiydi ( 500 dk 1000 sms 2 gb)

Turkcell'e geçiş yapmak isteyen bazı müşteriler bu konuyla ilgili problem yaşadılar.
    Bizler bayi olarak şikayetleri ve fiyatlardaki artışların müşteri memnuniyetsizliği yarattığını bildirdik, bildiriyoruz.

Şimdilik Bayi cephesinden yapılacak birşey yok. Tarifelerde güncelleme yapılması bekleniyor.

30 Gün içerisinde bu güncelleme geldiği taktirde bu durumu yaşayan müşterilerin tarifelerinde "Cayma bedelsiz" düzeltme yapmak mümkün olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GODLIKEE -- 1 Ağustos 2017; 23:0:50 >
  • GODLIKEE G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam simdi turkcell gibi bir firma1 musteriyi 23tlden tasiyamazmi benimki olsa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Evet hocam simdi turkcell gibi bir firma1 musteriyi 23tlden tasiyamazmi benimki olsa bari

Dediğim gibi Yetkili bayi'lerin ve çalışanların bu durumda yapacak gerçekten birşeyleri yok. İsteseler de yetkileri dahilinde olan bir iş değil. Durum tamamen yukarıdan gelen fiyat güncellemesiyle ilgili.

Tarifelerin güncelleneceği önceden bizlere belirtilmiş olsaydı bu bu durumu yaşamazdınız.

Şimdilik Faturalı'ya yeni gelen müşterilerimize tekliflerimiz şu şekilde,

KONTROL MIDI 1GB + 500DK 29 TL
    KONTROL PLUS 2GB + 750DK 35 TL
    KONTROL EKSTRA 3GB + 750DK 43 TL
    FATURALI 2GB PLUS* 2GB + 500DK 25 TL
    FATURALI 3GB PLUS* 3GB + 500DK 30 TL
    FATURALI 4GB PLUS* 4GB + 500DK 35 TL

+1000 SMS Bunlara Ek olarak;
    BİP, FİZY, DERGİLİKUYGULAMASINDAN SINIRSIZ KULLANIYORSUNUZ

• GODLIKEE G kullanıcısına yanıt
    Pekı hocam hadı dıyelım hat acıldı 33 yada 35 tl oalrak bu durumda napıcagım ben ıpta lhakkın var dedı adam cıkma hakkınız var dedı cıkabılırmıyım 23tl lıkde varmıs arkadas oyle dedı

faturasızda neler var pekı cıkdık dıyelım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 2 Ağustos 2017; 12:1:26 >
  • 1-) 23 Tl olan paket duruyor ama tasima islemi gerceklestirdikten sonra akilli fatura tanimlanirsa. Devretme özelliğiyok.

2-) Siz hatti 31 temmuz ve oncesinde 23TL yani konfor ekstra tarifesi ile tasima islemi yaptiysaniz ya haydi gel 2 gb hediyesi gelmeden 500dk 1000sms olarak gecer yada Turbo akilli duran 2gb paketinden yararlanirsiniz.

3-) 1 Agustos ta turkcelle basvurduysani baska bir paketten gecis isleminiz yapilir.

• MasteR kullanıcısına yanıt
    1inde basvurdum usta beklıyorum bakalım sms falan gelrıse arıcam hangı paketmıs dıye cuma falan mesaj gelır heralde beklıyorum birde bugün twıtterdan mesaj attım talebınız yok dedı kafam karısdı
  • MasteR kullanıcısına yanıt
    GODLIKEE G kullanıcısına yanıt
    1inde basvurdum hala sms gelmedi bayi telefonu acmiyor turkcelli aradim birisi talebibizi goremiyorum dedi biriside faturali basvurduysaniz guvenlik soruları falan var onlari sordu oyle sorularki bilemedim tabii bekleyin dedi (guvenlik sorusu daha önceden turkcellden cikarkenki tl bakiyem ve tarifem) suan napsam bu iş yaş galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.