Şimdi Ara

ABİLERİN BAĞLANTISI HER YERDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen okula gittim arkadaşın elinde benim bizim sınıfın ve diğer sınıftan da bi kaç kişinin adının olduğu bi liste var abilere gidiyo abisi vermiş bunları abilere getir diye nası bulmuşlar adımızı anlamadık hadi ben Feto Beyin dershanesine gittim ama yani ne abilerle ne de o dershaneyle alakası olmayan arkadaşların da adı var fukara sümüğü gibi kaldık . arkadaşa soruyorum isimleri siz mi verdiniz diye yok diye . nası buluyolar bizi anlamadım

• Okuduğun okuldan alıyorlar, senin okuduğun okulda mutlaka fetonun adamı vardır. Her okulda var bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 8 Aralık 2012; 15:16:25 >
  • adamlar teşkilat ya
  • müdür yardımcıları dersane ile bağlantılıdır. sınıf listeniz vardır onlarda, telefon numaralarınız bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen benimde başıma geldi dedi abiler sizi çağırıyor dedim noluyor ne femle ilgili bir olayım oldu ne abilerle nerden nasıl bulmuşlar anlamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Okuduğun okuldan alıyorlar, senin okuduğun okulda mutlaka fetonun adamı vardır. Her okulda var bunlardan.

Aynen oyle bizdede cografyaci baski yapardi millete.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben öğrenciyken hiç böyle şeylerle karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.