Şimdi Ara

ABDULLAH OCALANI YENIDEN YARGILAMAYA HAZIRLANIYOLAR!!! ANKETE KATILIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

ABDULLAH OCALANI YENIDEN YARGILAMAYA HAZIRLANIYOLAR!!! ANKETE KATILIN

(En Son Oy Tarihi: 11.5.2005)
Giriş
  • Sizce Bölücü Bası Abdullah Öcalan Yeniden Yargılanmalımı??? Bu kararı kabul eden hükümete karsı tepkileriniz neler olurdu???

• Adalet Bakanı Cemil Çiçek, İmralı’da ömür boyu hapis cezasını çeken terörist Abdullah Öcalan’ın yeniden yargılanması konusuna, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) 12 Mayıs’ta alacağı karar öncesi, ‘Karar dünyanın sonu olmaz’ dedi.

Adamlar yeniden yargılanmaya hazırlanıyor Patronları Avrupa Birligi böyle istedi diye yazıklar olsun Bu Hukumet kimin hükümeti???

Halkın mı Avrupanın mı ben kusku duyuyorum???
  • yine yargılarlar
    yine ömür boyu hapse mahkum ederler
    ne var bunda . niye bu kadar tepki veriliyor
    ama bana kalsa hemen assınlar
    30 bin kişinin katilini. pis şerefsiz
  • Neden yargılansın???

Sucu belli degilmi bu adamın??? Yeniden yargılanması cok normal yani senin icin???

Öcalan hakkında verilen hükmün yanlış olduğunu ifade etmek en yanlış iştir. Ortada 30 bin şehit var. Öldürülen çocuklar, bebekler, öğretmenler, yollarda basılan konvoylar, askerler, güvenlik güçleri var. Tüm bunların sorumluluğunu üstlenen bir insanın yargılanmasıyla ilgili şu eksik denmesini doğal karşılamamızı kimse bizden beklemesin

Hüküm değişecek değil ya, niye dert ediyorsunuz dememizi bekliyorlar. Hayır demiyoruz. Bu bizi rencide ediyor
  • niçin tekrar yargılansın diyorlar o zaman
    yani bilmediğim için soruyorum
    yargılanmış ömür boyu hapse mahkum olmuş.
    tekrarı için bir geçerli sebep mi var.
    önceki yargılamada bir usulsuzluk olmuş olabilir.
    en iyi hukukçular bilir. aramızda bir hukukçu varsa bizi aydınlatsın.
  • Neden yargılansın karar siyasi karar hukuki degil Biz neden bunu kabul ediyoruz??? Onlar apo sucsuz serbest bırakın dese bunudamı kabul edecez???

Tekrarı icin gecerli sebeb ulkemizin ic islerine karısmak halkı huzursuz etmek Turk Milletini iyicene asaglamak ???

Apo konusunda Turk Halkı Cok duyarlı Bu kadar sehit vermisken Bu serefsizi bir daha yargılamak ne oluyor???
  • ya öyle garip bi durumki.zamanında idam dediler asamadılar.şimdi anayasada idam cezası yok asamazlar.bu durumda nolucak yeniden yargılanması gerekiyor!Ama bunu avrupa lafıyla yapmamız çok rencide edici.Aslında bunları hiç beklemeden idam cezası kalkar kalkmaz yeniden yargılayıp ömür boyu hapis verilmelydi.ama artık ipin ucu kaçtı
  • Kardes Anayasaya göre idam cezası alan butun suclular muebbet hapse dondu yani karar verildi bu serefsizin bir daha yargılanması avrupanın isine geliyor cunku eski kuklaları avrupa ulkelerinin apo yu destekledigini sagır sultan bile biliyor rum pasaportu ile yakalandı Avrupa vefa borcunu ödüyor bunlara

Depliler serbest bırakıldı Simdi sıra apo da

quote:

Orjinalden alıntı: ogencer

ya öyle garip bi durumki.zamanında idam dediler asamadılar.şimdi anayasada idam cezası yok asamazlar.bu durumda nolucak yeniden yargılanması gerekiyor!Ama bunu avrupa lafıyla yapmamız çok rencide edici.Aslında bunları hiç beklemeden idam cezası kalkar kalkmaz yeniden yargılayıp ömür boyu hapis verilmelydi.ama artık ipin ucu kaçtı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail_yk

Kardes Anayasaya göre idam cezası alan butun suclular muebbet hapse dondu yani karar verildi bu serefsizin bir daha yargılanması avrupanın isine geliyor cunku eski kuklaları avrupa ulkelerinin apo yu destekledigini sagır sultan bile biliyor rum pasaportu ile yakalandı Avrupa vefa borcunu ödüyor bunlara

Depliler serbest bırakıldı Simdi sıra apo da
    quote:

Orjinalden alıntı: ogencer

ya öyle garip bi durumki.zamanında idam dediler asamadılar.şimdi anayasada idam cezası yok asamazlar.bu durumda nolucak yeniden yargılanması gerekiyor!Ama bunu avrupa lafıyla yapmamız çok rencide edici.Aslında bunları hiç beklemeden idam cezası kalkar kalkmaz yeniden yargılayıp ömür boyu hapis verilmelydi.ama artık ipin ucu kaçtı

o kadar da değil arkadaşım ya
    deplilerin durumu başka. onlar adam öldürmedi bişey yapmadı. siyasi suçlu
    üstelik de milletvekili seçilmiş. onları apo ile bir tutma
    bu adam katil. nasıl serbest kalır. değil türkiyede, dünyanın
    hangi mahkemesinde yargılanırsa yargılansın yine mahkum olur.
    zaten onu serbest bıraksan bile biyere kaçacağını zannetmiyorum. öldürecek çok gönüllü bulunur

• onun serbest bırakılacagını sanmıyorum eğer bırakılırsa Türkiye bölünür(ALLAH GÖSTERMESİN)
  • quote:

Orjinalden alıntı: galaksi

yine yargılarlar
    yine ömür boyu hapse mahkum ederler
    ne var bunda . niye bu kadar tepki veriliyor
    ama bana kalsa hemen assınlar
    30 bin kişinin katilini. pis şerefsiz

Arkadaş bişey var bilmiyorsun İlk tekrar yargılama Türkiyede Olacak yine aynı cezayı alacak apo ondan sonra Yine haksız olduğuna karar verirlerse AB Avrupa yargılayacak Ondan sonra Onların söylediğini yapmaya mecburuz Serbest Bile kalabilir

Ab için herşeyden vazgeçtik kısaca.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaafa -- 10 Mayıs 2005, 19:37:34 >
  • Depliler Bugun bayrak yakan Apo nun posterini tasıyan YASASIN APO diye bagıran insanlar degilmi ???

Galaksi ya sen bunları gormuyorsun ya ben ayrı ulkede yasıyorum???

Sen bu deplilerin Liderlerini serbest bırakmıssın gitmisler belcikada kagıt dagıtmıslar federasyon istiyoruz belcika modeli istiyoruz diye???

Sen ne suclusundan bahsediyorsun Senmi bunları gormuyorsun yoksa gözlerinmi kör???

Ab istedi diye deplileri serbest bırakalım

Apoyu yeniden yargılayalım

Yarın ab istesin Apoyu salalım

Yarın ab istesin doguyu kürtlere verelim??

Ne zaman dur diyecez bu ab nin isteklerine???
    Zamanı gelmedimi???

Neden yargılayacaz bu serefsizi öldürmedimi bu kadar insanımızı ögretmenimizi bebeklerimizi askerimizi

Ha neden yargılayacaz????
  • Birde idam cezası kalktı nasıl asacaksın Zaten Onuda ab kaldırdı Bu yeniden yargılamada Tek amaç Apoyu serbest bırakmak zaten ab korumuştu apoyu asmama koşuluyla Bize verdiler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustaafa

Zaten asmamak İçin ilk İdam cezasını kaldırdı Hüküümet

Herşey ab İçin....

+1

arkadaşlar böyle giderse bu arap-fars kırması aşşağılık it bir daha ki seçime olmazsa,diğer seçime ab-abd soysuzları tarafından milletvekili adayı olarak gösterilecek ve büyük bir ihtimalle milletvekili de olacaktır.Ancak unutulmamalı ki Türklüğe meydan okuyan ve Türk'ün varlığına kastedenin,"TÜRK'E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR" arkadaşlar.Her zaman şanlı TÜRK ORDUSU'na , TSK'ya güvenimiz sonsuzdur.Gerekeni yapacaklardır,emin olun.Çünkü TSK; Türkiye'deki Türkçü olan tek kurumdur,buna izin vermeyecektir.

Saygılar...

• Benim şahsi düşüncem şu dur:

abdullah öcalan şerefsizin tekidir bir çok Anayı Yavrusuz Bir çok Yavruyu Anasız bırakmıştır o şerefsiz bir anda ölemez bir anda cehenneme gidemez o şerefsiz acı çektirilerek öldürülmelidir. bunun doğru yolu bu dur eğer elimde olsa o hapisaneye girerim ilk önce testislerini keserim...
  • o şerefsiz acı çekmeli diyosun da imralıda senden benden iyi yaşıyo. hemen asılmalı bunun olması için gerekiyosa AB'den vazgeçelim zaten alıcakları da yok..
  • Herşey Ab için
  • [Deleted by Admins]
  • dostum güzel konu açmışın da serbest bırakılsın seçeneği oraya hiç yakışmamış. anket bile olsa, bunun dile getirilmesini bırak, düşünülmesi bile yanlış.
  • yapmayın arkadaşlar bence bırakalım hemde TAKSİM Meydanında bırakıverelim iti...
    bi yerde daha mı demiştim yaw, neyse...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.