Şimdi Ara

‘ABD Federal Savcıları 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini talep etti’

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gazeteci Sebahattin Önkibar, “ABD Federal savcıları bu 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini resmen istedi” bilgisine ulaştığını duyurdu.

‘ABD Federal Savcıları 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini talep etti’

ABD’li Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, diğer senatörle birlikte Türkiye’ye karşı yaptırımlar içeren bir yasa tasarısını Kongre’ye sunacağını Twitter’da açıklamıştı. Hazırlanan pakette askeri mali transferler, Halkbank, S-400 alımı, Erdoğan ve ailesinin mal varlığının araştırılması ve vize yaptırımlar bulunuyordu. Gazeteci Sebahattin Önkibar, “CIA’in elindeki bazı verileri, somut devlet bilgisine dönüştürmek istiyor” iddiasında bulundu.

Gazeteci Sebahattin Önkibar, Youtube kanalı üzerinden yayınladığı ve ABD’nin Cumhuriyetçi kanadına dayandırdığı haberinde, ‘ABD Federal savcıları 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini resmen istedi!’ diye konuştu.

‘Bugün bomba bir haberim var’
    Önkibar haberi, “Gelelim gündeme, sevgili seyircilerin bugün bomba bir haberim var!” ifadesiyle duyurdu. Amerika Birleşik Devletleri kaynaklı haberinde “ABD Federal savcıları bu 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini resmen istediğini” aktardı. Önkibar, “Amerika Birleşik Devletleri evet! Manhattan kaynaklı… Oradan gelen avukat, bir hukukçu dosttan gelen ve oradaki medyaya da yansıyan önemli bir haberi paylaşıyorum” dedi.

Gazeteci Sebahattin Önkibar, Youtube kanalı üzerinden yayınladığı ve ABD’nin Cumhuriyetçi kanadına dayandırdığı haberinde şu ifadeleri kullandı:
    “ABD Federal savcıları bu 7 ülkeden Erdoğan ailesinin banka bilgilerini resmen istedi. Manhattan kaynaklı… Oradan gelen avukat, bir hukukçu dosttan gelen ve oradaki medyaya da yansıyan önemli bir haberi paylaşıyorum. Amerika Federal Savcılık bürosu 7 ayrı ülkede Tayyip Erdoğan ve ailesi hakkında mal varlığı, bankalardaki mevduat varlığını isteyen taleplerde bulunmuş, yazılar yazılmış.

İşte Erdoğan ailesinin banka bilgilerinin istendiği ‘7 ülke’
    Erdoğan ailesinin banka bilgilerinin istendiği ülkeler hangileri mi? İsviçre, İtalya, Macaristan, Katar, Singapur, Malezya, Çin… Bana aktarılanları aktarıyorum.

Amerika Birleşik devletlerinde yaşayan ve orada Cumhuriyetçi kanatta siyaset yapan bir isim. Benim de üniversite yıllarında tanıdığım bir isim dedi ki; ‘Tayyip Erdoğan için harekete geçildi, düğmeye basıldı. Tamamen kuşatıldı. CIA’in elindeki bazı verileri, somut devlet bilgisine dönüştürmek istiyorlar” diye değerlendirme yaptı.

https://www.sondakikaturk.com.tr/gundem/abd-federal-savcilari-7-ulkeden-erdogan-ailesinin-banka-bilgilerini-h151694.html

• hangi cüretle kainat ve evrenin lideri reisimizle ilgili böyle bir araştırma yaparlar

• routemaster kullanıcısına yanıt
    ABD'de başkan dahi olsan açılan bir davaya müdahale edemezsiniz.

Üstelik bu sefer açılan ceza davası.

Pek gündem olmadı ama ilk mahkemede Yargıç Halkbankı savunmaya gelen kimse olmadığı için bunu mahkemeye saygısızlık görüp direk ceza vereceğini ima etti ve davayı 5 Kasım'a erteledi.
  • Ingilteredeki altinlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumpas feto ergenekon balyoz montaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hesaplardan ne cikarsa ciksin, man adasi olayinda ne olduysa yine aynisi olur.

• Buraya yaziyorum o gun geldiginde alintilarim.

Gun gelecek dugmeye basacaklar. Amerikadan, Israilden, Avrupadan hatta Rusyadan gelen istihbarat Turkiye'deki gazetelerde (su anda yandas olanlar da dahil) verilecek ve Televizyonlarda Gazetelerde Internette Erdogan ailesinin mal varliklari, servetleri, bunlari nasil elde ettikleri tum ciplakligi ile yayimlanacak. O gun geldiginde su anda AKP'nin yaninda olanlarin hepsi sanki ruyadan uyanmis gibi "Vay anam vay neler donmus Serhat" diyecekler hep bir agizdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Buraya yaziyorum o gun geldiginde alintilarim.

Gun gelecek dugmeye basacaklar. Amerikadan, Israilden, Avrupadan hatta Rusyadan gelen istihbarat Turkiye'deki gazetelerde (su anda yandas olanlar da dahil) verilecek ve Televizyonlarda Gazetelerde Internette Erdogan ailesinin mal varliklari, servetleri, bunlari nasil elde ettikleri tum ciplakligi ile yayimlanacak. O gun geldiginde su anda AKP'nin yaninda olanlarin hepsi sanki ruyadan uyanmis gibi "Vay anam vay neler donmus Serhat" diyecekler hep bir agizdan
    Oyle birşey olmayacak. O kesim çalıyor ama çalısiyor diye bildigimiz son yılların en ahlaksız söylemine sahip bir kesim. Bütün tavizlerin hırsızlıkların deniz fenerinin kumpasların üstüne nasıl alkisladilar ise aynı yuzsuzlukle ahlaksizlikların neferi olmaya devam edeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 26 Ekim 2019; 11:17:43 >

• Eee hani ABD Erdoğan'ı mal varlığı ile tehdit etmiş Erdoğan da harekatı bu yüzden durdurmuştu, yine mi bamya

• quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bu mesaj silindi.
    Amerika at gibidir,unutmaz.Rahmetli Demirel'in sözü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikan devlet biçimini bizimki gibi düşünmeyin, büyük devletlerde çadır devletlerine kıyasla kurumlar ve erkler güçlüdür , Trump ve kabinesinin amerika parlamentosu üzerinde yetkisi hiç yok, trump yaptırım yapmayacağız demesi hiç birşey ifade etmez, amerika yasama ve yürütmenin en çok çatıştığı ülkelerdendir. amerikada yargı dahi yasamaya kıyasla hükümete daha yakındır. Amerikan parlamenterleri üzerinde en güçlü lobi ise silah lobisidir. Unutmayınki nato dışı bir ülkeden aldığımız s400 lerin cezasını henüz kesmediler. Ayrıca yaptığımız son hamleler isteyerek yada istemeyerek bölgede rusyayı güçlendirdi. Bunların bedeli ödenecek maalesef ki
  • Boşuna kimse umutlanmasın, bal tutan parmağını yalar anlayışı var "MÜSLÜMAN" ülkede...

• Reisin yüzük den başka mal varlığı yok eğer o yüzüğe de el koyarlarsa ben böbreğimi satıp reise bağışlamaya hazırım
  • ben dedim size bunlar hep amariganin oyunu

• bu adam ölmeyene kadar koltuktan indirilemez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

ABD'de başkan dahi olsan açılan bir davaya müdahale edemezsiniz.

Üstelik bu sefer açılan ceza davası.

Pek gündem olmadı ama ilk mahkemede Yargıç Halkbankı savunmaya gelen kimse olmadığı için bunu mahkemeye saygısızlık görüp direk ceza vereceğini ima etti ve davayı 5 Kasım'a erteledi.
    Yo gayet edersin. Sadece etmemiş gibi görünürsün.

Mesela Irak' ta çoluk çocuk demeden herkesi katledersin. Anayasa Mahkemesi' ni tehdit edersin.
    Anayasa Mahkemesi ''Siyasal Sorun Doktrini'' diye bir Anayasa yorumlama metodu uydurur ve ben ABD' nin çoluk çocuk katletmesiyle ilgilenemiyorum hukuki değil siyasal der.

Ufak tefek şeyler için mahkemenin bağımsız görünmesi orta doğu ülkelerindeki kerizleri kandırmak için tabii ki iyi bir yöntem.

Ayrıca savunmaya gelmemesini saygısızlık görüp direkt ceza vermek hukuki bir hamle değil. Övmek için kullanmışsın ancak bu kötü bir şey.
    Mahkemeye saygısızlık ancak cezanın belirlenmesi hususunda bir nitelik yaratır. Suç konusunda değil. ''Savunmaya gelmediler o zaman kesin suçlu olarak sayacağım.'' Mahkemenin keyfiiliğini gösterir. Bu da emir alınarak bu mahkemenin açıldığının net kanıtıdır.
    ABD hukuk konusunda pek gelişmiş bir ülke değildir. Genellikle ünlü sporcuların tecavüz davaları gündemdedir. Bir de izlediyip Türklerin gaza geldiği trafik cezasını affeden tontoş hakim. Ne büyük iş be. Herhangi bir uyarı yok ve park cezası yiyorsun. Sonra mahkemelerde sürünerek sildiriyorsun bir de Orta Doğu' lular ''aa ne güzel hukuk'' diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530508BB2 -- 28 Ekim 2019; 20:29:26 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.