Şimdi Ara

ABD'de ve Avrupa'da Ateistler Neden Müslüman Oluyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook, twitter ve instragram onaylı bir bilgi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byob

olmuyorlar.

sen ahaber, habertürk izlemeye devam et

Yakın bi İspanyol arkadaşım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

bütün dinleri araştırıp kafama müslümanlık yattı müslüman oldum diyen ateist hikayeleri var facebookta onları okuyup mu geldin.Bunlar hikaye gerçek değil.

Hikaye değil dostum, sadece sizin gözünüzde öyle. Erasmusla gelip müslüman olan kişiler tanıyorum. Ayrıca Youtube üzerinde bir çok ateist neden müslüman olduklarını anlatıyor.

Şu video izlemeni isterim;

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

bütün dinleri araştırıp kafama müslümanlık yattı müslüman oldum diyen ateist hikayeleri var facebookta onları okuyup mu geldin.Bunlar hikaye gerçek değil.

Hikaye değil dostum, sadece sizin gözünüzde öyle. Erasmusla gelip müslüman olan kişiler tanıyorum. Ayrıca Youtube üzerinde bir çok ateist neden müslüman olduklarını anlatıyor.

Şu video izlemeni isterim;

Siz derken ben bir gorusun yaninda degilim sizin gozunuzde derken ateistleri kastettin muhtemelen.Hemen siz biz deyip insanlari kutuplastirmayin.Youtubedaki videolarla ilgilenmiyorum.Kendi tanidigim olmasi lazim ancak oyle inanirim.Ayrica ateist olan biri musluman olabilir.Musluman olan birinin ateist olmasi cok cok daha buyuk olasilik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam hocam, bir gün ''Ateist iken Müslüman oldum'' diyenleri görürseniz şaşırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

neden bütün müslümanlar ateist oluyor ?

Dinlerini tam olarak tanımadıkları için, yani dini taklidi olarak algılıyorlar, sorgulamıyorlar... Sorgulamadan müslüman olunmaz, olunursa da başka yerlere sapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Dinlerini tam olarak tanımadıkları için, yani dini taklidi olarak algılıyorlar, sorgulamıyorlar... Sorgulamadan müslüman olunmaz, olunursa da başka yerlere sapar.

ben dini tanıdıktan sonra ateist oldum

• 600 milyonluk Avrupa'da farklı arayış içinde olan birkaç bin müslüman oldu diye bütün dünyayı müslüman hayranı sanan bir hayalperest daha. 3-5 i bir arayış içinde katlanilir bu dine ama kesin olan varki dünyada hergecen gün islam karşıtlığı artıyor. Hemde ucbes müslüman olanların yüzlerce katı fazlasıyla. Müslüman ülkeler birbirini yemekten bıkmadı, cehalet diz boyu, mezhep çatışması, iç savaşlar adamlar hala böyle konular açabiliyor. Pes.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yossi Kohen sebebiyle Islam karsiti bir kara propaganda yapilmakta. Insanlar yavas yavas dogruyu buluyorlar. 10 kisiyle paylasin, sizin de corbada tuzunuz bulunsun.

• Saçmalamanın sınırı yok ... Hristiyan ülkelerde müslüman nüfus artıyorsa bunun nedeni Hristiyanların veya diğer inançtakilerin islama geçmesinden değil, kendi ülkeleri bir halta benzemediği için Avrupa ve ABD'nin refahını sömürebilmek amacıyla batıya giden müslümanlar nedeniyledir.

Yakın arkadaşlarının veyahut YouTube'daki beş on kişinin islama geçmesinin bir anlamı yok. Böyle istatistik mi yapılır, nereden çıkardın koskoca ülkelerin islama geçtiğini ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 11 Ocak 2016; 12:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Facebook, twitter ve instragram onaylı bir bilgi mi?

Ben de bu haberin sonucunu bekliyorum dostum, ona gore yayacagim kesin bilgi diye.

• Aslında dünyaya bakarsak müslümanların yükselmesi değilde gittikçe insanların islamdan ayrılması sanki ilerliyor. Dünya sapkınlık içinde yaşıyor. Her taraf kan gölü, adaletsizlik almış başını gidiyor.

Hz. Mehdi'nin çıkış alametleri şu zamana neredeyse uyuyor ama ne zaman çıkacağını Allah Teala bilir.

"HZ. MEHDİ’NİN ÇIKIŞ ALAMETLERİNİN ARKA ARKAYA MEYDANA GELMESİ"

FİTNELERİN ÇOĞALMASI
    HZ. MEHDİ’NİN ÇIKIŞINDAN ÖNCE YAYGIN KATLİAMLAR MEYDANA GELMESİ
    DÜNYANIN HER YERİNİ KARIŞIKLIK VE KARGAŞANIN KAPLAMASI
    KADINLAR VE ÇOCUKLARIN DAHİ KATLEDİLDİĞİ FİTNELERİN YAŞANMASI
    HZ. MEHDİ YOLLARIN KESİLDİĞİ BİR DÖNEMDE ÇIKACAKTIR
    MÜSLÜMANLARA BASKININ ARTMASI
    MESCİD VE CAMİLERİN YIKILMASI
    HARAMLARIN HELAL SAYILMASI
    ALLAH'IN AÇIKÇA İNKAR EDİLMESİ (Allah’ı tenzih ederiz.)
    İRAN-IRAK SAVAŞI
    AFGANİSTAN'IN İŞGALİ
    ÇÖLDE BATAN ORDU HZ. MEHDİ’NİN ÇIKIŞ ALAMETLERİNDENDİR
    FIRAT'IN SUYUNUN KESİLMESİ
    RAMAZAN'DA AY VE GÜNEŞ TUTULMALARI
    KUYRUKLU YILDIZIN DOĞMASI
    KABE BASKINI VE KABE'DE KAN AKITILMASI
    DOĞU TARAFINDAN BİR ATEŞİN GÖRÜLMESİ
    SAHTE PEYGAMBERLERİN ÇOĞALMASI
    DİNİN ŞAHSİ ÇIKARLAR İÇİN KULLANILMASI
    BÜYÜK VE HAYRET VERİCİ ŞEYLERİN MEYDANA GELMESİ
    GÜNEŞTEN BİR ALAMETİN BELİRMESİ
    BÜYÜK ŞEHİRLERİN YOK OLMASI
    DEPREMLERİN ÇOĞALMASI

• Adam doktor, bir de üstüne sorgulayıp müslümanlığı seçmiş, gelmiş bize tümevarımsal örnekler sunuyor. Bir başkası yıl olmuş 2016 mucize istiyor. Bu videolarla tatmin olan varsa konuşmaya gerek yok zaten.
  • El-kaide, isid gibi kukla orgutleri sahneye koymasaydilar, bugun bambaska bir dunya dan bahsediyor olacaktik.
  • Din yüzünden ateist olmak ne kadar doğrudur ?
  • quote:

Hahahahahahahahahahaha!
    2010 yılında, Dünya nüfusunun %16.4'ünü(1,1 milyar) inançsız insanlar (ateist, agnostik gibi) oluştururken, %23.2'sini(1,6 milyar insan) ise müslümanlar oluşturmaktaydı.

Yapılan araştırmalara göre, 2050 yılında, tahminen Dünya nüfusunun %13.2'sini (1,2 milyar insan) inançsız insanlar oluşturacakken, %29.8'ini ise ( 2,8 milyar insan) müslümanlar oluşturacak.

2,8 milyar insan; dünyada her 100 kişiden 30'u müslüman..kulağa çok hoş geliyor be, çatlayın da patlayıverin inançsızlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dar-ül Harb -- 12 Ocak 2016; 3:07:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dar-ül Harb

quote:

Hahahahahahahahahahaha!
    2010 yılında, Dünya nüfusunun %16.4'ünü(1,1 milyar) inançsız insanlar (ateist, agnostik gibi) oluştururken, %23.2'sini(1,6 milyar insan) ise müslümanlar oluşturmaktaydı.

Yapılan araştırmalara göre, 2050 yılında, tahminen Dünya nüfusunun %13.2'sini (1,2 milyar insan) inançsız insanlar oluşturacakken, %29.8'ini ise ( 2,8 milyar insan) müslümanlar oluşturacak.

2,8 milyar insan; dünyada her 100 kişiden 30'u müslüman..kulağa çok hoş geliyor be, çatlayın da patlayıverin inançsızlar..

“Yeryüzünde Allah Allah diyen kalmayıncaya kadar kıyamet kopmaz.”

"Âhir zamanda bir camide binden fazla kişi namaz kılacak, fakat içlerinde bir tane mümin bulunmayacaktır"

Pek muslumanlarmis gibi durmuyor.

• Kaynak youtube.
  • Sadece bir kısmı başka din secenlerde oluyor ayrıca hristiyanlıktan çıkınca yahudi olamayacağın için tek seçenek kalıyor sadece semavi dinleri sayarsak

• En iyi ateist Allaha inanan ateisttir!

Türkiyede ateistim diyen müslüman çocuklarının %75i Allaha inanıyor!

Türkiyede sözle ateistim diyen insanların beyni Allaha inanıyor

Türkiyede sözle müslümanım deyip de kalbi inanç ile ateist olan çok insan var.

Aslolan söz değil, kalptir. Kalbine bir danışbakalım seni yanıltıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.