Şimdi Ara

abd 58 ölü 500 yaralı..konserde adam makinayla taramıs (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
7.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michael Townley

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Ya beyler düşünsenize o her bi saniyede çıkan 6 mermi her tık dediğinde o kurşun kalabalıktan birine giriyor . Buradan izleyince kendimi oraya koyuyorum da gerçekten çok kötü bi durum be .

Ama kimsenin o 5 6 tane silah bulunduran adamın nasıl otele girdiğini konuştuğunu duymadım?

10 tüfeği doldurup,sırayla 10 tufek kullanmıs ntv de cıktı

Merak ediyorum, mekanik filmindeki gibi tırmanarak falan mı çıkmış yoksa otelde adamı falan mı varmış? nasıl girmiş bu 10 silah ile?

bır kadınla aylardır otelde yasıyormuş..

• Bizi ilgilendirmiyor ne olmuşsa olmuş. Ne üzülürüm ne de sevinirim! Doğrusu da bu değil midir zaten?

Ne yani, elin gavuru için üzüleyim mi ah vah diyip? Bizim düşmanlarımız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex- -- 2 Ekim 2017; 20:50:58 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Ya beyler düşünsenize o her bi saniyede çıkan 6 mermi her tık dediğinde o kurşun kalabalıktan birine giriyor . Buradan izleyince kendimi oraya koyuyorum da gerçekten çok kötü bi durum be .

Ama kimsenin o 5 6 tane silah bulunduran adamın nasıl otele girdiğini konuştuğunu duymadım?

10 tüfeği doldurup,sırayla 10 tufek kullanmıs ntv de cıktı

Merak ediyorum, mekanik filmindeki gibi tırmanarak falan mı çıkmış yoksa otelde adamı falan mı varmış? nasıl girmiş bu 10 silah ile?

bır kadınla aylardır otelde yasıyormuş..

Tamamda silahları ayrı zamanlarda koyup plan mı yapmış yoksa 10 silahı güvenlikten nasıl geçiriyor yok mu güvenliği bu otelin?

• Michael Townley kullanıcısına yanıt
    Adam silahlarını geçirirken 1 silahı da güvenliğe hediye olarak bırakmıştır, güvenlik de geçirmiştir olay bu. (money talks everywhere)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex- -- 2 Ekim 2017; 20:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vortex-

Adam silahlarını geçirirken 1 silahı da güvenliğe hediye olarak vermiştir, güvenlik de geçirmiştir olay bu. (money talks everywhere)

Amerika'da silahlar yasaklanmalı açıkçası.
  • quote:

Pek üzüldüğümü söyleyemem açıkçası, ne yapalım? Ortadoğuda her gün yüzler binler bombalanıyor, Bir tadına baksaydı değil mi Las Vegas?

Sen herhangi bir yerde yürürken tadına baksan?

Nasıl olsa ortadoğuda her gün yüzler binler bombalanıyor. Bi Michael Townley gitse şu dünyadan ne olur ki(!)

Kafalara gel yazık. Yaşın max 15
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Pek üzüldüğümü söyleyemem açıkçası, ne yapalım? Ortadoğuda her gün yüzler binler bombalanıyor, Bir tadına baksaydı değil mi Las Vegas?

Nasıl olsa ortadoğuda her gün yüzler binler bombalanıyor. Bi Michael Townley gitse şu dünyadan ne olur ki(!)

Ah evet, kendi fikrimi söylediğim için direk triggerlanan bir insan daha. Bloklayabilirsin yada ben seni bloklayayım boş yapma, açıklamaya çalışsam anlayamayacaksın çünkü.

• yorumları okurken, ülkenin neden bu durumda olduğunu bir kez daha anladım...
  • inanamıyorum olamaz daha geçen gün google maps ile oradan geçmiştim allah korumuş.. ellerim titrio...
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Bu arada, hepimiz ölüyoruz. Doğa böyle işliyor, gözünü açta bak bakalım etrafına her gün milyonlar ölüyor hepsi için yas mı tutalım? Neden dünyanın etrafında milyonlar ölürken sadece Las Vegas'ta bir konserde ateş açılanlar için yas tutuluyor?

• quote:

sende bakarsın inş xd
  • Kda oranı yüksekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilehta

quote:

sende bakarsın inş xd

Bir gün elbette, öyle yada böyle. Bunu kabullenmek zor olmamalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: columb9

Kda oranı yüksekmiş

Adam iyi camplemiş ne yapalım? Prefire da atmış Spray Controlüde iyi. Gerçi hedef küçük değil.
  • Terör her yerde rezil bir eylem, masum insanların hedef alındığı hiçbir saldırıya sevinemeyiz insanlık bunu gerektiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamayın ama olayın tam bugünlerde ortadoğunun karıştığı zamanlarda olması manidar,internette o kadar dolaşmama ve araştırma yapmama rağmen sadece tek polis arabasının olduğu sedyede belli belirsiz kişilerin geçtiği bir video var ve en önemlisi saldırıyı daeş üstlenmiş.Biliyorsunuz 11 eylül saldırıları aslında olmayan bir saldırı olup televizyonda kitleleri manipulasyon ederek olmuş gibi gösterdiler ve daha sonrada bunu bahane göstererek ve el kaideyide öne sürerek önce Afganistana sonrada Irak'a saldırdılar bunun sebebinin Müslümanlar olduğunu tezini savunarak İslam'ı teröre destek veren bir din olarak lanse ettiler Dünya'ya.Peki daeş kendini nasıl görüyor kendini islamın tek kurtarıcısı ve halifesi olarak görüyor.Dediklerimi buraya yazın not edin her ne yaparsanız yapın ama Amerika bu iştende kendine bir pay çıkaracak ne yönde olur bilinmez ama şu andaki durum gene bir kitleleri etkileme hilesinden başka bir şey değil gibi görünüyor ortalıkda bir belirsizlik var ama açıklık şeffalık durumu yok.Gene tekrardan söylüyorum Amerika bu olaydan kendine gene br pay çıkaracak . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 2 Ekim 2017; 21:30:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karayel90

Yanlış anlamayın ama olayın tam bugünlerde ortadoğunun karıştığı zamanlarda olması manidar,internette o kadar dolaşmama ve araştırma yapmama rağmen sadece tek polis arabasının olduğu sedyede belli belirsiz kişilerin geçtiği bir video var ve en önemlisi saldırıyı daeş üstlenmiş.Biliyorsunuz 12 eylül saldırıları aslında olmayan bir saldırı olup televizyonda kitleleri manipulasyon ederek olmuş gibi gösterdiler ve daha sonrada bunu bahane göstererek ve el kaideyide öne sürerek önce Afganistana sonrada Irak'a saldırdılar bunun sebebinin Müslümanlar olduğunu tezini savunarak İslam'ı teröre destek veren bir din olarak lanse ettiler Dünya'ya.Peki daeş kendini nasıl görüyor kendini islamın tek kurtarıcısı ve halifesi olarak görüyor.Dediklerimi buraya yazın not edin her ne yaparsanız yapın ama Amerika bu iştende kendine bir pay çıkaracak ne yönde olur bilinmez ama şu andaki durum gene bir kitleleri etkileme hilesinden başka bir şey değil gibi görünüyor ortalıkda bir belirsizlik var ama açıklık şeffalık durumu yok.Gene tekrardan söylüyorum Amerika bu olaydan kendine gene br pay çıkaracak . . .

Oh be, akıllı bir insan. 11 Eylül saldırılarında o binaların Jet Yakılı ile eritilmesi imkansız, hele hele toza dönüşmesi sadece şöyle açıklanabilir:

Yıkılamayan bir bina yapmak yasak Amerika'da, onun için çok yüksek sıcaklıkta eriyen bir tür madde konuluyor bina desteklerine (adını hatırlamıyorum) ve sonrada sadece düğmeye basmak kalıyor, o binanın alttan öyle toza dönüşmesi İM-KAN-SIZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Siyasete cekme konuyu. Onlar konsere, festivala ulaşmak için sömurdukleri petrolü kullaniyor. Benzinleri ondan bedavaya yakın.

Abd halki hicbir zaman muslumanlari onemsemedi. Ben de onlari onemsemiyorum.

Oradaki insanların "masum" olduğunu nereden çıkardık ki zaten? Her saldırılan insan masum oluyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

ayy çok üzüldüm xD

bu gözler ıraktaki suriyedeki insanların neler yaşadığını monitörden de olsa gördü. açıkçası bir eli balda diğeri eli öbür balda olan insanlar için üzülemem xD

lan sen ne kansız adammışsın ya

bende o sürilere hiç üzülmüyorum birbirini yesin itler

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1948624

Pencereyi kapa ?

kudur arab sevdalısı seni

süriyelilere nasıl laf ettirmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vortex-

Adam silahlarını geçirirken 1 silahı da güvenliğe hediye olarak vermiştir, güvenlik de geçirmiştir olay bu. (money talks everywhere)

Amerika'da silahlar yasaklanmalı açıkçası.

kimliğini verip alıyorlar adrese kayıt yetıyor..bızde bu sekılde kurusıkı bıle verılmıyor

https://www.youtube.com/watch?v=4kqsAdK0Gnc

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.