Şimdi Ara

ABBYY Screenshot Reader 11 - Ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
25
Favori
7.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sunucu hatası veriyordu şimdi bir sıkıntı yok tşk
  • face1 F kullanıcısına yanıt
    Ben denemedim, altta linkini verdim orada: "scan edilmiş sayfayı okutabilmek için en az 300 dpi ile taratılmış olması gerekiyor" denilmiş

http://forum.donanimhaber.com/m_29061416/f_//tm.htm#msglink_29120650
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Sunucu hatası veriyordu şimdi bir sıkıntı yok tşk
    Ben de pdflerdeki silmek istediğim yerler için kullanıyorum sonra istediğim formatta tekrar kaydediyorum çoğu program bunun gibi başarılı değil bu konuda.
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    İnternetten denetleme yapıyor ama serial kaç aygıt için bilmiyorum; sağlama almak için, farklı bir e-postayla bir tane de iş yeri için alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DONANIMHABER:.

İnternetten denetleme yapıyor ama serial kaç aygıt için bilmiyorum; sağlama almak için, farklı bir e-postayla bir tane de iş yeri için alın.
    Rica ederim.

@onemillion @musa_unsal2005 @sahintez @aitor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

hocam 100 sayfalık olanı almak istediminde farklı mail adresleri kullanmama ragmen " Böyle aktsiii veya e-posta zaten kullanılıyor vardır" diye uyarı veriyor. Diyor sizin dediğiniz ekran görüntüsüyle ilgili olanda sorun vermedi onu istedik diye bilgisayar olarak mı kısıtlıyor ki

O üçüncüsü ne işe yarıyor bilmiyorum ama, mesajınızdan sonra farklı IP/e-posta ile ben de denedim ama aynı uyarıyı verdi:

quote:

There is no action or the email has already been used
  • quote:

quote:

hocam 100 sayfalık olanı almak istediminde farklı mail adresleri kullanmama ragmen " Böyle aktsiii veya e-posta zaten kullanılıyor vardır" diye uyarı veriyor. Diyor sizin dediğiniz ekran görüntüsüyle ilgili olanda sorun vermedi onu istedik diye bilgisayar olarak mı kısıtlıyor ki

O üçüncüsü ne işe yarıyor bilmiyorum ama, mesajınızdan sonra farklı IP/e-posta ile ben de denedim ama aynı uyarıyı verdi:

quote:

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler.

Tablo içerikli resim dosyasını anında excel'e çevirdi. Çok başarılı.

• Teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

3. seçenek online hizmetle ilgili. 100 sayfa için kod veya hesap vericek ama olmuyor bir türlü. Kayıtlı hesabımın mailinide denedim başka mailde denemdim. Vermedi bür türlü.

Online hizmet içinde tüm uygulamalar var. Finerreader dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

quote:

quote:

quote:

3. seçenek online hizmetle ilgili. 100 sayfa için kod veya hesap vericek ama olmuyor bir türlü. Kayıtlı hesabımın mailinide denedim başka mailde denemdim. Vermedi bür türlü.

Online hizmet içinde tüm uygulamalar var. Finerreader dahil.

Alıntıları Göster
    teşekkürler güzel program

• quote:

Orijinalden alıntı: mirac53

teşekkürler güzel program

Alıntıları Göster
    çok teşekkürler çok ihtiyacım vardı iyiki sıcak fırsatlara bakmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

çok teşekkürler çok ihtiyacım vardı iyiki sıcak fırsatlara bakmışım

Alıntıları Göster
    teşekkürler, bu zamana kadar hiç böyle birşeye ihtiyacım olmamıştı gerçi ama belki lazım olur kenarda dursun :D faststone capture kullanıyorum ekran alıntısı için ocr yok tabi bunun gibi. Fakat hangi ABBYY uygulamasını denesem acayip yer kaplıyor hdd de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 6 Ocak 2016; 1:35:20 >

• Dünden beri server hatası veriyor bir türlü yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

Dünden beri server hatası veriyor bir türlü yapamadım
    Nedense e-posta bir türlü gelmedi. Biraz bekleyip sonra yeniden deneyeceğim.
  • bende çok denedim ama maalsef hata veriyor
  • Paylaşım için teşekkür ederim ama bende serial alamadım pm atarsan lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

Paylaşım için teşekkür ederim ama bende serial alamadım pm atarsan lutfen
    sanırım devam etmiyor, bende gmail e-posta ile denedim gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

sanırım devam etmiyor, bende gmail e-posta ile denedim gelmedi.

Alıntıları Göster
    bitmiş gibi. "There is no such aktsiii or e-mail has already been used" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adabeyi

bitmiş gibi. "There is no such aktsiii or e-mail has already been used" yazıyor.

Alıntıları Göster
    Fazla key alan var mı arkadaşlar ?

Resim ile çektiğim ders notlarını kağıda dökmek için kullanacağım, işe yararsa duacınız olurum.
  • Mesajim bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 11 Ocak 2016; 0:47:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.